Blog

Bayan Pijama Takımı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

31 Ağustos 2015

Bayan Pijama Takımı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sahip olduğumuz pijamalarımızın hayatımızda düşündüğümüzden daha fazla bir yeri var. Bayan pijama, rahat ve huzurlu hissettirmesinin yanında, ev giyiminin önemli bir parçası, karakterimizin de yansımasıdır aslında. Bayanlar sadece dışarıda değil, evde, gece yatarken bile hoş görünmeyi, hem kendisi hem de partneri için bakımlı olmayı ister. Aslında kadının tabiatında olan bu çekici olma, göze hoş gelme arzusu birçok tekstil markasının çıkış noktası olmuştur. Pijama sektörü de gün geçtikçe daha fazla talepte bulunan, farklılığa ve değişime açık olan kadın müşterilerine zengin modelleri, çeşitliliği ile hizmet eder, daima bir yenilenme ve gelişme içerisindedir. Böylece eskiden sadece yatmadan yatmaya giyilen bir kıyafet olarak görülen bayan pijama takımları son zamanlarda daha geniş bir anlam taşımaya ve ev giyimine, gündelik olarak rahat hissedeceğiniz formlara yaklaşmaktadır. Evde günün yorgunluğunu atıp, mutlu hissetmeniz için gerekli parçalarından birisi olan pijamaları satın alırken bazı konularda dikkat edilmesi gerekir. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

Yeni İnci Erkek Pijamaları Bahar Sezonunu Açtı

31 Ağustos 2015

Yeni İnci Erkek Pijamaları Bahar Sezonunu Açtı

Gündelik hayatın koşuşturmasından kurtulup eve döndüğümüz ve evde geçirdiğimiz zaman dilimi çoğumuz için oldukça kıymetli ve bir o kadar da özeldir. Gün içinde yaşadığımız sıkıntılar, yorgunluk hissi ve stres, çoğu zaman giyilen rahat ve huzur verici bir pijama keyfi, hoş bir film ve keyif verici bir sofra ile giderilir. Bütün bunları yaşamak için giyilen pijamanın konforlu, rahat, sağlıklı ve vücudumuzla uyumlu olması gerekir.

U.S. Polo Erkek Pijamaları İle Sportif Ve Formda Bir Görünüş

31 Ağustos 2015

U.S. Polo Erkek Pijamaları İle Sportif Ve Formda Bir Görünüş

Amerika ve Kanada’daki atlı polo sporunun temsilcisi olan ve tüm kreasyonlarında bu sporun izlerini taşıyan U.S. Polo Assn. markası birçok giyim türünün yanı sıra pijama konusunda da uzun yıllardır önde gelen isimlerden birisi olmuştur. Moda sektörüne “polo yaka” kavramını sokan firma, sportif, zinde ve canlı modelleri ile dikkat çekiyor. İnsanları spor yapmaya özendirmeyi bir misyon olarak benimseyen firmanın ürünleri daha formda bir beden ve sağlam bir duruş için özenle seçilmiş özgün tasarımlara sahip. 1883 yılında kurulan ve ilk olarak dış giyim konusunda çalışan firmanın kalitesi, farklı modelleri ve kadın, erkek, çocuk giyimi alanında gösterdiği başarı, o yıllardan günümüze sadık bir hayran kitlesine sahip olmalarının sırrı olarak gösterilebilir. u.s polo erkek pijama, klasik anlayışın modernizmle birleştiği şık ve asil bir görselliğe ulaşmış halidir. Özellikle erkek pijama koleksiyonu rahatlığının yanı sıra sıra dışı dizaynıyla da geniş kitleler tarafından sevilmektedir.

Penye Mood Pijama İle Özgürlük Ve Rahatlık Duygusu

31 Ağustos 2015

Penye Mood Pijama İle Özgürlük Ve Rahatlık Duygusu

İç çamaşırı ile başladığı tekstil hayatına pijama ve ev giyimi ile devam eden ve 2001 yılından beri hanımlara ev şıklığı sunan Penye Mood, kaliteden ödün vermeden oluşturduğu farklı tasarımlarıyla yeni sezonda da göz dolduruyor. Sadece dışarıda değil, günün her saatinde zinde, mutlu ve rahat olmak isteyen kadınlar, eve girdikleri ilk andan itibaren, hem konfor hem de çekici bir şıklık arıyorlar. Sunduğu alternatifler, gittikçe dış giyime yaklaşan modelleri ile Penye Mood markası pijama sektöründe kadınların vazgeçilmezi haline geldi. Yeni sezon ürünlerine baktığımızda kaliteyle birleşen bir şıklığın sağladığı baştan çıkarıcı modellerle karşılaşıyoruz. Pijamayı sadece yatarken giyilen bir giysi olmaktan çıkarıp, gündelik hayata sokan ve dışarıda giyildiğinde bile anlaşılmayacak dizaynlarla donatan marka, klasik gecelik formunu elbiseye, pijamaları ise dış giyime yaklaştırmış.

Eros, Erkek Pijama Modelleri İle Yaza Merhaba Dedi

31 Ağustos 2015

Eros, Erkek Pijama Modelleri İle Yaza Merhaba Dedi

Aşkın ve yaratıcılığın tanrısı Eros’tan ilham alarak başladıkları tekstil hayatına birbirinden güzel ve çekici modellerle devam eden Eros giyim, pijama sektöründe de önemli bir yere sahiptir. Eros Eski Yunan’da oklarıyla erkekleri âşık eden bir tanrı olarak bilinir. Aynı zamanda erkek gücünün, üreticiliğinin ve çalışkanlığının da simgesidir. Bundan yola çıkarak tasarlanan pijamalarda da aynı estetiği, gücü ve zarafeti görmekteyiz. Firmanın kaliteden taviz vermeden ürettiği modellerdeki çeşitlilik, aynı zamanda dünya trendlerini yakından takip ederek oluşturduğu modern kreasyonlar her geçen gün müşteri portföyünün biraz daha artmasını sağlıyor. Yeni sezon Eros erkek pijama takımlarına baktığımızda şu özelliklerle karşılaşıyoruz:

Aşktan İlham Alan Marka: Eros Pijama

31 Ağustos 2015

Aşktan İlham Alan Marka: Eros Pijama

Adını Yunan Mitolojisindeki aşk tanrısı Eros’tan alan marka, 1969 yılından beri pijama ve iç giyim sektörünün önde gelen isimlerinden bir tanesi olmuştur. Eros, erkekler için aşkın temsilcisidir ve aynı zamanda da sonsuza kadar sürecek yaratma ve üretme işinin de sahibidir. Bu ilhamla ortaya çıkan Eros Giyim ilk başlarda sadece erkelere hizmet veren bir firma olmasına rağmen daha sonra kadınlar için de çamaşır ve pijama üretimine başlamıştır. Misyonu modernizmi, yaratıcıkla birleştirerek daima trend ve şık olanı yakalama olan Eros Giyim, pijama alanında da her sezon farklı fikirleri ve kaliteli çizgisi ile beğeni topluyor. Mevsimsel değişimlere göre belirlenen kreasyonlarda, klasik dokunuşların yanında avangart ve sıra dışı kesimleri de kullanan firmanın dikkat çeken en büyük özelliği, kaliteyi şıklıkla doğru bir şekilde birleştirebilmesi. Hamile ve lohusa pijamalarından, gündelik kullanıma uygun geceliklere ve daha şık bir görüntü sergileyen modellere kadar zengin bir portföye sahip olan Eros Pijama’nın yeni sezon ürünlerinde de ilgi çekici parçalar bulunuyor.

Büyük Beden Pijamayla Zarafet Ve Estetik Tutkusu

31 Ağustos 2015

Büyük Beden Pijamayla Zarafet Ve Estetik Tutkusu

Her kadının vücudunda beğenmediği veya kafasına taktığı noktalar vardır. Kimi küçük göğüslerinden şikayet eder, kimi zayıflıktan kimisi ise fazla kilolarından. Doğru giyinmekle ve kendinize uygun olanı seçmekle bütün kusurlarınızı kapatacağınızı ve daha hoş görüneceğinizi biliyor musunuz? Vücudunu tanıyan bir bayan doğru kıyafetler ve aksesuarlarla beğenmediği tüm bölgelerini daha estetik bir görüntüye kavuşturabilir. Eskiden büyük bedene sahip olanlar diledikleri gibi giyinemediklerinden ve istedikleri giysiyi bulamamaktan şikayet ederler; bu sebeple bol, monoton ve şıklık algısı düşük kombinlere hapsolmak zorunda kalırlardı. Tekstil dünyasının sürekli yenilenen ve yapısı, her alanda olduğu gibi büyük bedende de kullanışlı ve aynı zamanda modern bir çeşitlilik sağladı. Tabii bu gelişmeden büyük beden pijama sektörü de payına düşeni alarak, zengin modelleri ile kilo problemi yaşayan bayanlara hizmet vermeye başladı.

Genç, Zinde ve Bir Marka U:S: Polo Assn.

31 Ağustos 2015

Genç, Zinde ve Bir Marka U:S: Polo Assn.

Spor giyimin en çok bilinen isimlerinden birisi olan U.S. Polo Assn., Amerika’da doğan atlı polo sporunun bir numaralı temsilcisidir. Her kreasyonunda polo sporunun izlerinin görüldüğü markanın elinden çıkan her bir parçada da, geçmişte asilzadelerin sporu olarak bilinen atlı sporun verdiği özgürlük ve zindelik duygusu hissediliyor. Farklı, özgün, şık ve konforlu kıyafetleri ile her yaşa hitap eden firma, kadın, erkek ve çocuk giyiminde herkesin talebini karşılayacak mükemmel kombinlere imza atmaktadır. Ayakkabıdan, kazağa, tişörte ve pijamaya hatta eşarba kadar birçok alanda üretim yapan ve hizmet veren U.S. Polo Assn., 1883 yılından beri dünyanın dört bir köşesinde insanların favori markalarından birisi olmuştur.

Yeni İnci Pijama Online Satış

31 Ağustos 2015

Yeni İnci Pijama Online Satış

Gündelik kullanımda, özel gecelerde, ev giyiminde ve daha birçok zaman diliminde severek kullandığımız ve rahat ettiğimiz pijamalarımız, kadınların çeyizlerinde de yer verdiği, farklı modelleri ile bizi cezbeden son derece önemli parçalardandır. Pijama alırken genellikle görsellik, kalite, tasarım, ücret ve marka gibi kriterleri göz önünde bulundururuz. İnsanların beklentileri, zevkleri, karakterleri ve istekleri farklıdır. Pijama alanında bu farklı beklentileri karşılayan; kalitesi, işçiliği, deneyimi ve ustalığı ile sektörün önder firmalarından birisi olan Yeni İnci, sürekli çıtasını daha ileriye taşıyan, yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip eden bir marka olmuştur. Yeni inci pijama, başlangıçta küçük bir atölyede başladığı faaliyetine şu anda farklı kıtalara ihracat yapan donanımlı ve büyük alanlarda devam ediyor.

Sevimli Ve Şirin Bir Konsept: Anne Kız Pijama Takımları

31 Ağustos 2015

Sevimli Ve Şirin Bir Konsept: Anne Kız Pijama Takımları

Minik kızı ile bir örnek giyinmeyi hangi anne istemez ki. Dünyanın dört bir tarafında modayı yakından takip eden anneler, kızları ile uyumlu giyinip, kıyafetlerinden aksesuarına kadar her detayı ince eleyip sık dokuyorlar. Annenin minik prensesi ile daha yakın olmayı arzulaması ve yine bebekliğinden itibaren annesini kendisine rol model alan çocuğun onun gibi olmak istemesi kadar doğal bir şey yok. Bu isteğin farkında olan ve anne ile kızı birbirine daha da yakınlaştırmayı amaçlayan tekstil firmaları, anne-kız konseptli yeni bir trend başlattılar. Dış giyimde olduğu gibi ev giyiminde ve pijama sektöründe de bu yeni moda akımının izlerini görmekteyiz. Birbiri ardına çıkan anne kız pijama takımları, hem size güzel bir alternatif oluşturuyor hem de çocuğunuzla birlikte hoşça vakit geçirmenizi sağlıyor.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.