tesettür mayo

İç Giyim Trendleri

Sıvı Dolgulu Sütyenlerin Size Kattığı Ekstra Cazibe

31 Ağustos 2015

Sıvı Dolgulu Sütyenlerin Size Kattığı Ekstra Cazibe

Göğüsleri daha dik, biçimli ve dolgun göstermek için kullanılan sütyenler, birçok farklı modeli ve kullanım alternatifi ile hem giyilen kıyafeti daha iyi taşımaya yardımcı oluyor hem de kadınların daha özgüvenli olmalarını sağlıyor. Yaş ilerledikçe yerçekiminin vücut üzerindeki olumsuz etkileri artmaya sarkmalar ve kırışıklıklar görülmeye başlar. Bu deformasyonun ilk görüldüğü yerlerden birisi tabii ki göğüslerdir. Uzmanların da belirttiği gibi doğru sütyen kullanımı, bu olumsuz etkileri azalttığı gibi estetik açıdan daha hoş bir görsellik sağlamaktadır. Kadınların talepleri doğrultusunda sürekli bir yenilenme içerisinde olan çamaşır sektörü, kadınların göğüs bölgesinde beğenmediği yönleri kamufle edecek ve daha estetik bir görüntü oluşturacak sütyen modellerine kreasyonlarında yer veriyorlar.

Sütyen Nasıl Seçilir?

31 Ağustos 2015

Sütyen Nasıl Seçilir?

Sütyen, göğüsleri dik tutmak ve daha dolgun göstermek için kullanılan, saten, dantel, penye gibi kumaşlardan yapılan bir iç çamaşırı türüdür. Günümüzde ünlülerin ortaya çıkardığı sütyen takmama trendine rağmen kadınların birçoğu bu iç çamaşırını kullanır. Çünkü sütyen, kırışıklıkların en önemli sebeplerinden birisi olan yerçekiminin olumsuz etkilerini en aza indirir; zamanla meydana gelecek sarkmaları, deformasyonu ve şekil bozukluklarını önler. Günümüzde özel olarak üretilen sütyenler küçük göğüslerinden şikâyet eden kadınları daha büyük görünen göğüslere kavuşturduğu gibi, göğsünü küçültmek isteyenlere de daha zarif bir görsellik sunar. Toparlayıcıdır. Göğüslerinizin şekilli ve estetik görünmesini sağlar. Zamanla göğüs bölgesinde meydana gelen kırışıklıkları önler, zinde, canlı ve tabii ki olduğundan daha genç bir görüntü için gereklidir. Sütyenin estetik kaygıların yanında sağlığa da olumlu etkileri vardır. Sırt ağrılarını önler, dik bir duruş pozisyonu oluşturur, belinize binen ağırlığı azaltır. Tabii bütün bu faydalar ancak doğru sütyen kullanıldığında görülür. Peki doğru sütyen nasıl seçilir? Sütyen almadan önce ilk yapılması gereken beden ölçünüzü belirlemek olmalıdır.

Bayan İç Giyim Nasıl Olmalı?

31 Ağustos 2015

Bayan İç Giyim Nasıl Olmalı?

“Bayan iç giyim nasıl olmalı?” sorusunu cevaplandırmadan önce galiba ilk düşünmemiz gereken şey “Bayan için iç giyim neden önemlidir?” sorusudur. Günümüzde bir kadın için iç giyim atlet-sütyen-külot üçlemesinden çok daha öte bir anlam ifade ediyor. Kadın ruhunu yansıtan, albenili ve şık modeller, dantelli, fırfırlı, işlemli çamaşırlar sizi daha mutlu ve huzurlu hissettirirken, doğru seçimler bedeninizle ilgili beğenmediğiniz yerleri kamufle etmenize, özgüveninizin yükselmesine de yardımcı oluyor. Aynı zamanda kıyafetlerinizin düzgün durmasını, bedeninize oturmasını, şık bir algı oluşturmayı da sağlayan çamaşırlar, karakterimizin ve ruh halimizin aynasıdır bir anlamda. Tüm dünyada sürekli gelişen ve her geçen gün yenilenen moda trendleri her alanda olduğu gibi iç giyim dünyasında da farklı, özgün ve kimi zaman da marjinal modelleri karşımıza çıkarıyor. Bayan iç giyim modelleri, zengin yelpazesi ve sınırsız renk skalası, üstelik her bütçeye uygun fiyatlarıyla kadınları cezbediyor.

Jartiyer Nasıl Giyilir?

31 Ağustos 2015

Jartiyer Nasıl Giyilir?

Kışkırtıcı, çekici, baştan çıkarıcı ve zarif… Jartiyer denildiğinde çoğumuzun aklına bunlar gelir. Dişiliği ön plana çıkaran bu çoraplar aynı zamanda bacaklarınızın daha güzel görünmesini sağlar. Üstelik oldukça çekici ve cazibelidir. Uzun yıllardır kullanılan, belki de kadına en yakışan ve onun dişiliğini ortaya en çok çıkaran bu çorapları bazı kadınlar giymekten kaçınırlar. Hâlbuki kendinizi aynada dantelli, fırfırlı jartiyerinizle bir kez gördüğünüzde bir daha vazgeçemeyeceğinize emin olabilirsiniz. Çünkü her kadın çekici olmayı arzular ve partnerinin de kendisini bu şekilde algılamasını ister. Kelime anlamı çorabı tutmaya yarayan lastik bağ olan jartiyerin elbette hem kadın hem de erkekler için bundan daha derin ve farklı bir manası var. Kişide yarattığı olumlu etkinin yanında sağlıklı olması da jartiyer takımlarının artı yönlerinden birisidir. Jartiyer ancak doğru bir şekilde kullanıldığında mükemmel sonuç verir. Jartiyer nasıl giyilir? Hangi kıyafetlerle kullanılır? Çekici bir jartiyer hangi parçalardan meydana gelir? Hangi vücut tipine hangi jartiyer kullanılmalıdır? Çoğu kadının kafasını kurcalayan bu soruların cevabı aslında oldukça basit.

Bayan Atlet Korse Nedir Ve Nasıl Kullanılır?

31 Ağustos 2015

Bayan Atlet Korse Nedir Ve Nasıl Kullanılır?

Bayanların ve özellikle bir yaşa geldikten sonraki bayanların sıklıkla kullandıkları giyim türlerinden bir tanesi bayan atlet korse olmaktadır. Bayan altet korsenin ne olduğunu merak ediyorsunuz, aslında kısaca söylemek gerekirse, bayanların bedensel denge açısından daha dik durabilmeleri için, bir iç çamaşırı olarak giydikleri bir giyim ürünüdür. Atlet korseler hem erkekler hemde bayanlar tarafından giyiliyor, fakat genel açıdan baktığımızda, bayanlar daha fazla kullanmaktadır. Bayan atlet korselerde, göğüs kafeleri ve vücudun daha dik olabilmesi için giyilmektedir. Bayan atlet korselerin yapımı özeldir ve normal atletler gibi yumuşak olmamaktadır. Atletler daha çok spor giyisileri olarak görünür. Göğüs kafeslerinin olduğu bölüm özel olarak tasarlanmıştır ve göğüslerin sıkışmayacağı bir biçimde yapılmaktadır.

Bayan İç Giyimde Fark Yaratan Adres

31 Ağustos 2015

Bayan İç Giyimde Fark Yaratan Adres

İç dünyanızı daha renkli hale getirmek adına sizler de marka ürünlerden yana seçimlerinizi yapabilir ve kendinizi daha özel bir kadın gibi hissedebilirsiniz. Yalnızca eşinize ya da erkek arkadaşınıza şık görünmek amacınız olmamalı çünkü bir kadın kendini özel hissetmek adına kendine de saygı duymalıdır ve iç giyim tercihleri ile de bu saygıyı en iyi şekilde gösterir diye düşünüyoruz. İç giyim ürünlerini daha detaylı bir şekilde incelemeniz ve dilediğinizde satın alabilmeniz adına sizlere yardımcı oluyor ve kusursuz markalar ile hizmet veriyoruz. Büyük markalar ile birlikte uygun fiyatlara sahip olan markaları da sizinle buluşturuyoruz. Bayan iç giyim sektöründe fark yaratan bir adres olmak adına çok fazla çalışma yapıyor ve kendimizi de bu konuda en iyi şekilde geliştirmeye devam ediyoruz.

Penti Çorap Dünyası

31 Ağustos 2015

Penti Çorap Dünyası

İç giyim dünyasının ve çorap dünyasının en önemli markalarından biri ile tanışmaya hazır mısınız? Aslında birçoklarınız bu markayı yakından tanıyor ancak henüz bilgi sahibi olmayan hanımlar için de detayları sunmakta fayda var diye düşünüyoruz. Penti online alışveriş markasını reelde olmasa bile, internet üzerinde, ya da görsel medyada gördüğünüzü düşünüyorum. Popüler bir marka ve iç giyim konusunda kaliteyi tercih eden hanımların da listelerinde ilk sırayı alan özel bir marka olduğunu da eklemek gerekiyor. Elbette fiyat olarak yüksek rakamlar ile karşımıza çıkıyor ancak emin olun verdiğiniz paranın karşılığını da sizlere fazlasıyla sunan ender isimlerden bir tanesidir.

Kadınların Detaycı İç Çamaşırı Alışverişi

31 Ağustos 2015

Kadınların Detaycı İç Çamaşırı Alışverişi

Hanımlar bazı konularda erkeklere göre çok daha hassas ve çok daha özenli davranıyor ve bu konulardan birini de tahmin etmek çok zor olmasa gerek diye düşünüyorum. Kıyafetlerimize erkekler olarak çok fazla önem vermiyoruz ancak hanımlar bu konuda araştırmacı ve daha detaycı hareket ediyorlar. Dış giyim konusundaki hassasiyet iç çamaşır konusunda da devam ediyor ve iç çamaşırı seçimlerinde hanımlar artık online mağazalarda yerini almaya karar vermiş durumda. Hem daha ucuz, hem de daha kaliteli ürünlere ulaşmak bir tık kadara uzağınızda ve bizler de site yönetimi olarak sizlere bu fırsatı sunuyoruz. Daha detaylı inceleme yapmanız adına farklı iç giyim ürünlerini tek bir çatı altında topluyor ve üyelik işlemleri ile birlikte alış verişleri de kolay hale getiriyoruz.

Çamaşır Seçimi

31 Ağustos 2015

Çamaşır Seçimi

Çamaşır sektörünün öncü markalarını sizler de tek bir adreste bulmak ve bu adrese de tek bir tık ile ulaşmak istiyorsanız sitemizde sizleri bekliyor olacağız. Çamaşır seçimlerinizi yaparken sizler de büyük sıkıntılar yaşıyor ve dış dünyanın baskısından uzak durmak istiyorsanız online alış verişleri tercih edebilirsiniz, bu sayede daha kolay alış veriş sizleri bekliyor olacaktır ve bu sayede tek bir tık ile dilediğiniz ürüne de ulaşabileceksiniz. Site yönetimi olarak iç giyim ürünlerine daha fazla yer veriyor ve sizleri daha rahat bir ortama misafir etmeye gayret gösteriyoruz. İç çamaşır modelleri şeklinde bir arama yaparsanız eğer zaten sitemizin ilk sıralarda yer aldığını sizler de görebilir ve diğer sitelerden ne kadar farklı olduğumuzu da görebilirsiniz. İç çamaşırı markaları başlığı altında dilediğiniz markaya yine az önce belirttiğimiz gibi tek bir tık ile kolayca ulaşabiliyor ve yine alış verişlerinizi de tek bir tık ile yapabiliyorsunuz.

Daha Toplu Görünüm İçin Toparlayıcı Sütyenler

31 Ağustos 2015

Daha Toplu Görünüm İçin Toparlayıcı Sütyenler

Hanımlar için zorunlu iç giyim ürünlerinden bir tanesi olan sütyenler, farklı modelleri ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bunlardan bir tanesi: toparlayıcı sütyen. Sarkık göğüs yapısına sahip olan hanımların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor ve özellikle hamilelik döneminden sonra çok daha fazla tercih edildiğini ed belirtmek gerekiyor. Bir süre sona hanımların göğüsleri ile ilgili sorunlar yaşadıklarını çok iyi biliyoruz ve iç giyim firmaları ile birlikte bu sorunları en iyi şekilde çözmek adına çalışmalar yapıyoruz. Toparlayıcı sütyen ile birlikte sizler de daha diri ve daha gösterişli bir vücuda sahip olabilirsiniz. Diğer bir sütyen modelimiz ise: minimize sütyen. Büyük göğüslü hanımlar ve sporcular için çok faydalı modellerden bir tanesi olan bu sütyenin en büyük özelliği göğüslerinizi toplayarak daha küçük ve daha hoş göstermesidir. Küçük göğüsler ile birlikte büyük göğüslerin de sorun olduğunu çok iyi biliyor ve bu modellere de sitemizde yer vermeye devam ediyoruz.

SİPARİŞ HATTI x Bilgi almak yada hızlıca sipariş vermek için hemen Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.