Anıl İç Giyim

Anıl İç Giyim markası 1980 yılından bu yana başta ülkemiz olmak üzere 25 farklı ülkede iç giyim ürünlerinin üretim, satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Başta Mısır olmak üzere İran, Irak, Azerbaycan, Cezayir, Tunus, Fas, Rusya, Yunanistan, Lübnan, Ukrayna, Ürdün, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Katar, Kuveyt, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelerin tamamına hizmet vermektedir. Pek çok alt markası ile hem ülkemizde hem de dünya pazarında oldukça geniş bir müşteri kitlesine sahiptir. Dünya modasını sürekli olarak takip ederek, yenilikçi, açık fikirli ve her sene yenilenen koleksiyonları ile kendi modasını yaratmaktadır. Birbirinden şık iç çamaşırları bayilik ve toptancıları ile tüm iç giyim ürünlerini tüketici ile buluşmaktadır. Atlet, külot, sütyen, korse ve daha pek çok çeşitte ürün ile yeri geldi sade yeri geldiğinde gösterişli kreasyonlara imza atmaktadır.

Ürünlerin tamamı farklı yaş gruplarına ve tüm bedenlere hitap etmektedir. Anıl İç Giyim ürünleri düz, dantelli, kurdeleli, ipli, transparan, incili detayları ve pamuklu, ipek, saten, şifon, tül ve dantel kumaşları ile kaliteden ödün vermemektedir. Güvenilir, sağlıklı ve konforlu iç giyim ürünleri tercih eden kişiler için oldukça ideal bir marka olmaya devam etmektedir. İç giyim ürünleri geniş bir yelpazeye sahip olmasının yanı sıra,tüm bu ürünlere en uygun fiyatlardan sahip olma olanağı tanımaktadır. Güncel iç giyim modasının Türkiye temsilcisi olan Anıl İç Giyim, çok çeşitli pazarlara hitap etmektedir. Ayrıca her geçen gün tasarımdaki zenginliğini ve ürün kalitesini arttırmaktadır. Ürünlerini müşterilerinin seçenek ve beklentilere göre tasarlamaktadır.

Günümüzde mağazaların yanı sıra yenilikçi pazarlama kanalların bir tanesi olan online doğrudan satış platformunda da hizmet veren Anıl İç Giyim ürünleri içerisinden, istediğiniz ürüne kolaylıkla erişebilirsiniz. İç çamaşırında doğru beden seçimleri oldukça önemlidir. Online alışverişlerinizde değişim, yapabilmek ve doğru bedeni yakalayabilmek için Anıl İç Giyim ürünlerine göz atabilirsiniz. Dünya geneline açılan bir Türk markası olarak Anıl İç Giyim, bünyesinde farklı konseptlere de yer vermektedir. İstediğiniz ürünü en uygun fiyatlardan bulabilmenin yegâne adresidir.

Anıl İç Giyim ürünlerinin tümüne Pijama.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Sırala
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.