kışlık pijama takımları

Blog

Sevgili Pijamaları

21 Ağustos 2018
Kıyafet sektörü her geçen gün gelişmektedir. Son dönemlerde özellikle artış gösteren sektörlerden biri pijama takımlarıdır. Genellikle evde dinlenmek için ayrılan zamanlarda giyilen pijama takımlarının her sezon farklı model ve tasarımları ortaya çıkmaktadır. Son dönemlerde bir çok kişi tarafından oldukça sevilen sevgili pijama kombinleri, artan rağbetin ardından farklı model ve tasarımları üretilmektedir. Genellikle rahat ve terletmeyen kumaşlardan üretilen pijama takımları ile rahat uyumak ve iyi dinlenmek mümkündür. Birlikte zaman geçirmekten hoşlanan çiftler için sevgili pijama kombinleri ilişkiye farklı bir hava katmaktadır.

2018 En Çok Satan Lohusa Pijama Modelleri

05 Ağustos 2018

Artık anne oldunuz. 9 ay boyunca bebeğiniz gibi heyecanınız ve sevginizde içinizde büyüdü.
Heyecanınız ve merakınız gitgide arttı. Kız mı yoksa erkek mi düşünmekten tutun da, hangi okula
gidecek, büyüyünce ne olacak gibi sorular daha o doğmadan sizin içinizde bir coşkuya sebep oldu.

Penye Mood Pijama ve Gecelikler 2018

09 Haziran 2018

Rahat, şık ve özgün olmak isteyenlerin vazgeçilmez markası; günlük giyimde, tasarımı ve yüksek kalite standardıyla Türkiye pazarına liderlik yapan Penye Mood; Ev ve Uyku giyiminin yanında iç giyim alanında da müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.  

İstanbul'da kurulan ve üretim yapan firma, 1989 yılından günümüze kadar Polo Ralph Laurenti Victoria Secret, Tommy Hilfiger, H&M, Calvin Klein gibi giyim sektöründe dünyanın önde gelen moda devlerine vermiş olduğu üretim, tasarım, Ar-Ge ve Ür-Ge deneyimiyle tüketicisiyle buluşmaktadır.

Catherine's Pijama ve Gecelikler

09 Haziran 2018

Ev giyimde ve günlük giyimde Türkiye’nin öncü markalarından olan Catherine’s  kalitesi ve tasarımıyla adından çokça söz ettirmektedir. Sadece kadınlara özel üretim yapan bu markanın üretiği ürünler; pijama, sabahlık, uyku gözlüğü, ev botu, gecelik, sabahlık, elbise, lohusa pijama, lohusa gecelik, atlet, boxer, body, t-shirt, jüpondur. Çocuklar için de ürettiği ürünler bulunmaktadır. Çocuklar için ürettiği ürünler sadece kız çocuk pijamasıdır. Erkek yetişkin ve çocukları için herhangi bir ürün üretimi bulunmaktadır.

Büyük Göğüslüler Nasıl Bikini Giymeli?

14 Eylül 2015

Büyük Göğüslüler Nasıl Bikini Giymeli?

Çoğu kadın bikini seçiminde bilinçsiz davrandığı için plajlarda oldukça fena görüntülerle karşılaşılabiliyor. Vücudun geneline dikkat etmek dışında bikini özellikle göğüsleri vurguladığı için seçim yapılırken göğüs kısmına dikkat etmek gerekir. Küçük göğüslü bayanlar bu anlamda daha avantajlıyken; iri göğüslü bayanlar için ne yazık ki seçenekler sınırlı sayıda. Tam da bu nedenle büyük göğüsleri olan bayanlar bikini seçimine ekstra özen göstermeli ki, şıklığına ve güzelliğine gölge düşmesin Ancak günlük giyime oranla plaj giyiminde büyük göğüsleri kamufle etmek adına bir adım önde olduğunuz söylenebilir.

Kendine Özen Gösterenlerin Tercihi; Saten Pijamalar

31 Ağustos 2015

Kendine Özen Gösterenlerin Tercihi; Saten Pijamalar

Kendine özen gösteren, bakımlı olmayı seven ve çevresinden de bu yönde iltifatlar alan bayanlar sadece dış giyime değil, ev kıyafetlerine hatta uyurken üstüne giydiklerine de dikkat eder. Pijama sadece bir yatak kıyafeti değil başlı başına karakterimizin bir anahtarı, zevkimizin yansıması ve bizim aslında en doğal ve saf halimizin yansımasıdır. Evde geçirdiğimiz zamanı kaliteli ve daha yaşanılır kılan pijamalar aynı zamanda hem kendimiz hem de çevremizdekiler için hoş bir görsellik de sunmaktadır. Aynı zamanda rahat ve konfor için de tenimize ve vücut tipimize uygun bir pijama/gecelik giymek oldukça önemlidir. Zaman zaman kadınlar şirin, yumuşacık, rahat pijamaları tercih eder. Bazen de kendimizi daha dişi ve çekici görmek ister; özellikle özel gün ve gecelerde, mesela balayında oldukça gösterişli, kadınsı ve şık modelleri tercih ederiz. İşte burada devreye saten pijama takımı modelleri girer.

Lohusa Pijama Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

31 Ağustos 2015

Lohusa Pijama Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Lohusa pijaması hamile bir bayanın doğum çantasında bulunması gereken malzemelerin başında gelir. Eskiden doğum yapan bir kadın hastanede veya evde giyeceği pijama için farklı alternatifler denemek ve büyük zorluklar çekmek zorunda kalırdı. Göğsü sıkan düğmeler, bir türlü ayarlanmayan beller, her emzirmede çıkarıp giyme sıkıntısı ve daha birçok olumsuz durumla karşılaşan kadının bu ihtiyacına neyse ki son yıllarda pijama sektörünün atılımları ve bu alandaki yenilikleri son verdi. Zaten yeterince sıkıntılı olan hamilelik ve lohusa dönemini hem bebeğe hem de anneye daha rahat ve huzurlu geçirtmek için, birbiri ardına ihtiyaç ve beklentiler de göz önünde bulundurularak yüzlerce pijama modeli üretilmeye başlandı. Lohusa pijama takımları ince detayları ve şirin, sevimli aynı zamanda da estetik görselliği ile anne adaylarına ve yeni bebek sahibi olanlara her geçen gün daha çekici gelmeye başladı. Peki, lohusalık pijaması neden önemlidir?

Eşli Pijama Takımlarıyla Daha Mutlu Çiftler

31 Ağustos 2015

Eşli Pijama Takımlarıyla Daha Mutlu Çiftler

Aile olmanın birden çok anlamı vardır. Her şeyden önce huzur ve sevgi demektir. Aynı hislerle dolu olma, bir arada bulunma, bir vücut olarak her türlü güçlü birlikte göğüs germe ve bütün mutlulukları birlikte yaşamadır. Aynı evin içinde anne, baba ve çocuklar her şeyi paylaşır, vakit geçirir, sevgi ve mutluluk içinde bir yaşamı idame ettirirler. Sevinçler ve hüzünler de birlikte bölüşülür; aidiyet duygusunu da beraberinde getirir. Okulda, işte, dışarıda farklı yaşamları sürdüren aile bireyleri aynı çatının altında birleştiklerinde ortak duygularla hareket ederler. Bunun bilincinde olan tekstil sektörü aileleri birbirine daha da yaklaştıracak farklı projeleri hayata geçiriyorlar. Bunlardan birisi de eşli pijama takımları.

En İyi Erkek Pijama Takımları Markaları Hangileridir?

31 Ağustos 2015

En İyi Erkek Pijama Takımları Markaları Hangileridir?

Çoğu erkek akşam eve döndüğünde rahatlamak ve vaktini huzur içinde geçirmek ister. Yoğun bir günün, belki stresli bir işin, düşünmeniz gereken onca şeyin ardından sizi sıcacık saracak bir pijamanın keyfi kadınlarda olduğu gibi erkekler için de paha biçilmezdir. Bayanlar için estetiğin ve görselliğin ön planda olması gibi erkeklerin pijamada aradığı şeyler de rahatlık ve özgürlük hissidir. Artık çevremiz giyim kuşamından saç şekline, aksesuarından yürüyüşüne kadar her şeye dikkat eden ve uyum arayan erkeklerle dolu. Üstelik bu uyum ve şıklık arayışı sadece dış giyimde değil pijama ve geceliklerde de karşımıza çıkıyor. Tekstil, modern çağın en çok rağbet gören ve çok hızlı bir şekilde yenilenip değişebilen ticari faaliyet alanı. Bunun bilincinde olan firmalar müşterilerin beğenilerinden ve isteklerinden yola çıkarak modayı yakından takip ediyor ve her geçen gün portföylerini daha da genişletiyorlar.

En iyi kadın pijama markaları hangilerdir?

31 Ağustos 2015

En iyi kadın pijama markaları hangilerdir?

Kaliteden vazgeçmeyen bayanlar, kullandıkları aksesuarlardan giydikleri kıyafete kadara A’dan Z’ye her parçanın gösterişli ve aynı zamanda da seçkin olmasına dikkat ederler. Kaliteli eşyalar, dayanıklılıklarının yanında hem daha estetiktir hem de sizi daha asil bir görselliğe ulaştırır. Dışarıda, sokakta, ofiste veya gündelik hayatın herhangi bir bölümünde giyim kuşamına dikkat edenler, elbette ev giyiminde de seçimini aynı doğrultuda kullanırlar. Ev giyimi denildiğinde aklımıza ilk gelen şey olan kadın pijamaları son zamanlarda hızlı bir şekilde değişen ve modernizme ayak uyduran kadın pijama markaları sayesinde, her geçen gün artan modelleri ile kadınlara yüzlerce seçenek sunuyor. Uzun süre kullanımının mümkün olması, çok geç deforme olup bollaşma, renk atma gibi sıkıntıların bulunmaması nedeniyle bu markalara ait kadın pijama modellerine rağbet gün geçtikçe artıyor. Bütün bunların yanında elbette aksesuarlarındaki, dikişlerindeki ve kumaş seçimindeki uyum, vücuda mükemmel oturması ve şık bir duruş sergilemesi de tercih edilmelerinin bir başka sebebi. Şimdi bayanların kolaylıkla ulaşabilecekleri bu kaliteli kadın pijama takımı markalarına bir göz atalım:

SİPARİŞ HATTI x Bilgi almak yada hızlıca sipariş vermek için hemen Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.