x
75 TL ve Üzeri Kargo Bedava <> WhatsApp 0534 916 95 68
2015 Eylül 17

25 TL İndirim Kupon Kodu

150 TL ve üzeri siparişlerde geçerli 25 TL indirim Kupon Kodları

PJM685

PJM562

PJM564

PJM352

Devamını okuyunuz...
2015 Eylül 14

Büyük Göğüslüler Nasıl Bikini Giymeli?

Büyük Göğüslüler Nasıl Bikini Giymeli?

Çoğu kadın bikini seçiminde bilinçsiz davrandığı için plajlarda oldukça fena görüntülerle karşılaşılabiliyor. Vücudun geneline dikkat etmek dışında bikini özellikle göğüsleri vurguladığı için seçim yapılırken göğüs kısmına dikkat etmek gerekir. Küçük göğüslü bayanlar bu anlamda daha avantajlıyken; iri göğüslü bayanlar için ne yazık ki seçenekler sınırlı sayıda. Tam da bu nedenle büyük göğüsleri olan bayanlar bikini seçimine ekstra özen göstermeli ki, şıklığına ve güzelliğine gölge düşmesin Ancak günlük giyime oranla plaj giyiminde büyük göğüsleri kamufle etmek adına bir adım önde olduğunuz söylenebilir.

Devamını okuyunuz...
2015 Ağustos 31

Kendine Özen Gösterenlerin Tercihi; Saten Pijamalar

Kendine Özen Gösterenlerin Tercihi; Saten Pijamalar

Kendine özen gösteren, bakımlı olmayı seven ve çevresinden de bu yönde iltifatlar alan bayanlar sadece dış giyime değil, ev kıyafetlerine hatta uyurken üstüne giydiklerine de dikkat eder. Pijama sadece bir yatak kıyafeti değil başlı başına karakterimizin bir anahtarı, zevkimizin yansıması ve bizim aslında en doğal ve saf halimizin yansımasıdır. Evde geçirdiğimiz zamanı kaliteli ve daha yaşanılır kılan pijamalar aynı zamanda hem kendimiz hem de çevremizdekiler için hoş bir görsellik de sunmaktadır. Aynı zamanda rahat ve konfor için de tenimize ve vücut tipimize uygun bir pijama/gecelik giymek oldukça önemlidir. Zaman zaman kadınlar şirin, yumuşacık, rahat pijamaları tercih eder. Bazen de kendimizi daha dişi ve çekici görmek ister; özellikle özel gün ve gecelerde, mesela balayında oldukça gösterişli, kadınsı ve şık modelleri tercih ederiz. İşte burada devreye saten pijama takımı modelleri girer.

Devamını okuyunuz...
2015 Ağustos 31

Lohusa Pijama Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Lohusa Pijama Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Lohusa pijaması hamile bir bayanın doğum çantasında bulunması gereken malzemelerin başında gelir. Eskiden doğum yapan bir kadın hastanede veya evde giyeceği pijama için farklı alternatifler denemek ve büyük zorluklar çekmek zorunda kalırdı. Göğsü sıkan düğmeler, bir türlü ayarlanmayan beller, her emzirmede çıkarıp giyme sıkıntısı ve daha birçok olumsuz durumla karşılaşan kadının bu ihtiyacına neyse ki son yıllarda pijama sektörünün atılımları ve bu alandaki yenilikleri son verdi. Zaten yeterince sıkıntılı olan hamilelik ve lohusa dönemini hem bebeğe hem de anneye daha rahat ve huzurlu geçirtmek için, birbiri ardına ihtiyaç ve beklentiler de göz önünde bulundurularak yüzlerce pijama modeli üretilmeye başlandı. Lohusa pijama takımları ince detayları ve şirin, sevimli aynı zamanda da estetik görselliği ile anne adaylarına ve yeni bebek sahibi olanlara her geçen gün daha çekici gelmeye başladı. Peki, lohusalık pijaması neden önemlidir?

Devamını okuyunuz...
2015 Ağustos 31

Eşli Pijama Takımlarıyla Daha Mutlu Çiftler

Eşli Pijama Takımlarıyla Daha Mutlu Çiftler

Aile olmanın birden çok anlamı vardır. Her şeyden önce huzur ve sevgi demektir. Aynı hislerle dolu olma, bir arada bulunma, bir vücut olarak her türlü güçlü birlikte göğüs germe ve bütün mutlulukları birlikte yaşamadır. Aynı evin içinde anne, baba ve çocuklar her şeyi paylaşır, vakit geçirir, sevgi ve mutluluk içinde bir yaşamı idame ettirirler. Sevinçler ve hüzünler de birlikte bölüşülür; aidiyet duygusunu da beraberinde getirir. Okulda, işte, dışarıda farklı yaşamları sürdüren aile bireyleri aynı çatının altında birleştiklerinde ortak duygularla hareket ederler. Bunun bilincinde olan tekstil sektörü aileleri birbirine daha da yaklaştıracak farklı projeleri hayata geçiriyorlar. Bunlardan birisi de eşli pijama takımları.

Devamını okuyunuz...
2015 Ağustos 31

En İyi Erkek Pijama Takımları Markaları Hangileridir?

En İyi Erkek Pijama Takımları Markaları Hangileridir?

Çoğu erkek akşam eve döndüğünde rahatlamak ve vaktini huzur içinde geçirmek ister. Yoğun bir günün, belki stresli bir işin, düşünmeniz gereken onca şeyin ardından sizi sıcacık saracak bir pijamanın keyfi kadınlarda olduğu gibi erkekler için de paha biçilmezdir. Bayanlar için estetiğin ve görselliğin ön planda olması gibi erkeklerin pijamada aradığı şeyler de rahatlık ve özgürlük hissidir. Artık çevremiz giyim kuşamından saç şekline, aksesuarından yürüyüşüne kadar her şeye dikkat eden ve uyum arayan erkeklerle dolu. Üstelik bu uyum ve şıklık arayışı sadece dış giyimde değil pijama ve geceliklerde de karşımıza çıkıyor. Tekstil, modern çağın en çok rağbet gören ve çok hızlı bir şekilde yenilenip değişebilen ticari faaliyet alanı. Bunun bilincinde olan firmalar müşterilerin beğenilerinden ve isteklerinden yola çıkarak modayı yakından takip ediyor ve her geçen gün portföylerini daha da genişletiyorlar.

Devamını okuyunuz...
2015 Ağustos 31

En iyi kadın pijama markaları hangilerdir?

En iyi kadın pijama markaları hangilerdir?

Kaliteden vazgeçmeyen bayanlar, kullandıkları aksesuarlardan giydikleri kıyafete kadara A’dan Z’ye her parçanın gösterişli ve aynı zamanda da seçkin olmasına dikkat ederler. Kaliteli eşyalar, dayanıklılıklarının yanında hem daha estetiktir hem de sizi daha asil bir görselliğe ulaştırır. Dışarıda, sokakta, ofiste veya gündelik hayatın herhangi bir bölümünde giyim kuşamına dikkat edenler, elbette ev giyiminde de seçimini aynı doğrultuda kullanırlar. Ev giyimi denildiğinde aklımıza ilk gelen şey olan kadın pijamaları son zamanlarda hızlı bir şekilde değişen ve modernizme ayak uyduran kadın pijama markaları sayesinde, her geçen gün artan modelleri ile kadınlara yüzlerce seçenek sunuyor. Uzun süre kullanımının mümkün olması, çok geç deforme olup bollaşma, renk atma gibi sıkıntıların bulunmaması nedeniyle bu markalara ait kadın pijama modellerine rağbet gün geçtikçe artıyor. Bütün bunların yanında elbette aksesuarlarındaki, dikişlerindeki ve kumaş seçimindeki uyum, vücuda mükemmel oturması ve şık bir duruş sergilemesi de tercih edilmelerinin bir başka sebebi. Şimdi bayanların kolaylıkla ulaşabilecekleri bu kaliteli kadın pijama takımı markalarına bir göz atalım:

Devamını okuyunuz...
2015 Ağustos 31

Pierre Cardin Yeni Sezonda da Modanın Nabzını Tutuyor

Pierre Cardin Yeni Sezonda da Modanın Nabzını Tutuyor

Engin bir hayal gücü ile dünün değerlerini geleceğin modası ile birleştiren Pierre Cardin, yaşamın her alanında dünya modasını tayin etmeye devam ediyor. Markanın ismi söylendiğinde çoğu kişinin aklına lüksün ve kalitenin gelmesinde uzun yıllara yayılan disiplinli bir çalışmanın ve en iyisini arzu eden bir tasarım dehasının payı olsa gerek. Küçük bir atölyede terzi olarak çalışan ve gün geçtikçe öğrendiklerini düş gücü, becerisi ve azmi ile birleştiren Cardin, önlemeyen bir yükselişle bir taraftan dünya modasının nabzını tutarken diğer taraftan yeni trendlerin oluşmasına katkıda bulunmuştur. Sadece giyim alanında değil her çeşit ürüne dehasıyla can veren marka, hem kadın hem de erkek hayatına dair her türe el atarak günümüzde büyük bir ticari imparatorluk haline gelmiş, farklı kıtalarda binlerce lisans anlaşmaları ile dünyanın en çok bilinen firmalarından birisi olmuştur.

Devamını okuyunuz...
2015 Ağustos 31

Sizin Polar Pijama Takımınız Hangisi?

Sizin Polar Pijama Takımınız Hangisi?

Kışın soğuğunu iliklerinize kadar hissettiğiniz bir günü daha bitirdiniz. Şimdi eve dönme vakti. Sıcak bir kahvenin yanında size eşlik edecek ve günün stresini atıp sıcacık hissetmenizi sağlayacak polar pijama modellerinizle yaşadığınız keyfe diyecek yok. Neden mi polar? Düz ve pürüzsüz yapısı ile kırışmaz, bozulmaz ve deforme olmaz. Hacimlidir giyildiğinde battaniye duygusu yaşatır, sarıp sarmalar sizi. Hava geçirgenliği vardır ve elbette bu yönüyle de sağlıklıdır. Teninizi yumuşacık dokunuşlarla örter. Kumaş yapısının özelliğinden dolayı adeta bir pamuk gibi yumuşacıktır. Kaliteli bir polar pijama takımı soğuğu geçirmez. Uzun yıllar dayanır ve sağlamdır. Aynı zamanda tek rengin yanı sıra desenli seçenekleri de vardır. Rengarenk polarların içinde oldukça şirin görünürsünüz.

Devamını okuyunuz...
2015 Ağustos 31

Taraftar Olma Coşkusunu Hissettiren Marka: Roly Poly

Taraftar Olma Coşkusunu Hissettiren Marka: Roly Poly

1986 yılında ticari hayatına başlayan Roly Poly pijama, o günden bu yana hem pijama hem de tekstil alanında lisanslı ürünleriyle birlikte hizmet vermektedir. Özellikle çocuk pijamasının önde gelen isimlerinden birisi olan marka, birbirinden güzel ve eğlenceli parçaları popüler karakterlerle süsleyerek minik müşterilerinin gönlünü kazanmayı bildi. Pijamayı hayatla birleştirerek çocukların en sevdiği çizgi film ve oyun karakterlerine rengarenk pijamalarda hayat veren Roly Poly, takımınızın renklerini ve logosunu taşıyan taraftar pijamaları ile de fanatik ailelere güzel bir seçenek oluşturuyor. Kendi imalatı olan alışılmış pijama formlarının dışında kataloglarında Angry Birds, Galatasaray, Beşiktaş, Barcelona, Ben 10, Fenerbahçe, Minions, Real Madrid, Snoopy, Trabzonspor Ve Warner Bros lisanslı ürünlerine de yer veriyor. Yine anne kız, baba oğul pijamaları da, çocukları ile uyumlu giyinmek isteyen, onlarla daha yakın olmayı arzulayan ebeveynler için onlarca farklı modele sahip. Firmanın pijamalarına bir göz atarsak:

Devamını okuyunuz...
Pijama.com.tr 2017 © Copyright Tüm hakları saklıdır, izinsiz kullanılamaz, kopyalanamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.