%7 indirimli
Ren

2 Beden İncelten Mucize Korse Tayt

Ürün Kodu : K9803  - Tedarikçiye Soru Sor
538,92 TL
499,00 TL
Kazancınız : 39,92 TL
Renk Seçimi : x

Siyah

Beden Seçimi : x

3XL

S

M

L

XL

2XL

         
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • 2 Beden İncelten Mucize Korse Tayt 9803

  Fit görünüm sağlar, toparlayıcı özellikte olup sıkılaştırır ve toparlar

  BACAK, BASEN, KALÇA VE BEL BÖLGELERİNİ TOPARLAYIP İNCELTİR

  BEL İÇ KISIMDA KAYMAYI ÖNLEYEN SİLİKON DOKU BULUNMAKTADIR

  YÜKSEK BEL OLMASI SAYESİNDE GÖBEK VE KARIN BÖLGESİNİ İNCELTİR.

  BEL BÖLGESİ EKSTRA SIKI KALIN DOKUMA KUMAŞTANDIR • 2 Beden İncelten Mucize Korse Tayt

  Bayanlar her zaman ve her yerde güzel gözükmek isterler. Güzel gözükmenin sırrının ise ince ve zarif görünmek olduğunda inanılır. İnce görünmek için diyetler yapılır, spora gidilir. Ancak daha diyet ve spor etkisini göstermediğinde 2 beden ince gösteren korse imdada yetişir. Korse ilk olarak ince belli kadınların cazip olduğu dönemlerde kullanılmıştır. Güzellik amaçlı ilk olarak milattan önce 2000’li yıllarda Minos’lu kadınların kullandığı bilinmektedir.  2 Beden incelten korse tayt
  Korseyi fazla kullanan milletin Fransızlar olduğu bilinmektedir. Fransızların kadın erkek, çoluk çocuk demeden herkes tarafından kullanıldığı ifade edilmektedir. İlk kullanıldığı günden günümüze kadar değişiklikler geçirerek ulaşmıştır. Vücudun farklı yerleri için korse çeşitleri vardır. Daha ince ve zarif görünmeye yardımcı olan korseler özellikle abiye kıyafetlerin altında tercih edilmektedir.

  Abiye kıyafetlerin kumaşı vücut hatlarını belli edecek türden olduğu için bayanlar vücut kusurlarını korse ile saklamaya çalışır. Düğünler, özel partiler, akşam yemekleri gibi davetlerde korse saatlik giyilip çıkarılır. Fakat bazı türleri vardır ki uzun süreli giyildiğinde zayıflamaya bile yardımcı olur. Günümüzde kullanılan korse çeşitleri arasında:

  - Sporcu korseleri
  - Elbise altına giyilen tüm korseler
  - Kalçayı toparlayan korseler
  - Beli ince gösteren korseler
  - Doğum sonrası sıkılaştırıcı korseler
  - Bel kayması ve fıtık gibi hastalıklarda kullanılan medikal korseler
  - Zayıflatıcı korseler
  - Dikişsiz korseler
  - Mide kısmını toparlayıcı korseler bulunur.
  Korse kullanmak faydalı mı zararlı mı diye bir dönem tartışılmıştır. Tartışmaya neden olan konu uzun süreli korse kullanan bayanların bazılarının iç organlarında meydana gelen hastalıklardır. Nefes alama, bayılma gibi rahatsızlıkların da yaşanması korsenin takılması hakkında tartışmaları başlatmıştır.

  Her şeyde olduğu gibi korse de kullanım şartlarına uygun kullanıldığında sıkıntı meydana getirmeyecektir.Örneğin zayıflatan korse tayt kullanım şartlarında belirtildiği üzere kullanıldığında harika etkiler gösterecektir. Daha fazla zayıflayayım diye daha uzun süreli kullanım bazı olumsuzluklar yaşatabilir.

  Sporcuların korse kullanması sakatlanmalarını önlemektedir. Hamilelikten sonra sarkan ve genişleyen karın bölgesini toparlaması, bel fıtığı olan hastaların hareketlerini düzenlemesi, bayanların güzelliğine zarafet katması korsenin faydaları arasında gösterilir.

  Korse seçimi yaparken vücut yapısı, ölçüleri, hava aldırıcı malzemelerden üretilmiş olması gibi hususlara dikkat edilmelidir. Sağlıklı kullanım adına vücut beden numarasına uygun olarak alınması önemlidir. Korse almadan önce vücudun hangi bölgesi için kullanılacağı belirlenmelidir. Ardından bel bölgesi, göbek üst bölgesi ölçüleri dikkatlice alınmalıdır.

  Uzmanların tavsiyesine göre kişiler bedeninden 1 beden küçük korse kullandığında sağlıklı bir kullanış elde edilmiş olacaktır. Bir değil de 2 beden küçük alındığında vücut yapısını bozan, iç organlara zarar veren bir kıyafete dönüşür.

  2 Beden Küçülten Korse

  Bayanlar iltifat almak, iltifat alacak kadar güzel olmak için elinden gelen her şeyi yapar. Kadınların kiloları genellikle göbek, bel, mide ve kalça kısımlarında toplanır. Kiloları saklayan sihirli bir iksir vardır ki o da 2 beden küçülten korselerdir. Microfiber ve elastan malzeme ağırlıklı olarak kullanılan ürünler uluslar arası standartlara göre üretilmektedir.

   
  Ten İç Giyim Termal Korse Tayt ürününü incelemek için tıklayın

  Hava geçirip vücudun nefes almasını sağlayan inceltici korseler sıcak ve nemli mevsim şartlarında bile kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Dikişsiz üretildiği için kıyafetten belli olmaz. Bel kısmında bulunan silikon katman korsenin aşağı doğru kaymasını engeller. Kullanıcısını rahatsız edecek herhangi bir dikişe sahip değildir.

  Korselerdeki en büyük sıkıntı paça bitimlerinin kıyafette iz yapmasıdır. Bu ürünler paça izi belli etmeyecek şekilde geliştirilmiştir. Uzun ömürlü ürünler her zaman daha çok tercih edilir. Bundan dolayı güçlendirilmiş dikişleri sayesinde yırtılmayan ve patlama riski olmayan beli ince gösteren korse ve çeşitlerine talep fazladır.

  Beden ölçülerine uygun alınarak kullanılan ince gösteren korseler anında bedeni en az 1 beden küçültmektedir. Maksimum iki beden küçülme gerçekleşir. Günlük kullanım saatine uyularak sürekli kullanıldığında vücudun sıkılaşmasına yardımcı olarak zayıflamayı sağlar. Sadece bir korse giyerek fit görünmeyi hangi bayan istemez ki? Basen, göbek, mide, karın ve baldır bölgesine basınç uygulayan korse etkili bir şekilde bedeni toparlar.

  Push-Up özelliği bulunur. Bu özellik kalçaların istenilen dolgunlukta şekillendirir. Basınç özelliği mide için de geçerli olduğundan acıkmayı geciktirir. Sindirim sisteminin düzenlenmesi ile birlikte zayıflama gerçekleşir. Omurgaya verdiği destekle dik duruş alışkanlığı kazandırır. Üretiminde kullanılan malzeme selülit oluşumunu engeller. Hamilelikten sonra kullanıma uygundur. Sezaryen dikişlerini destekleyerek sarkan karın çeperini toparlar.


  Fakat yeni doğum yapmış olan bayanların doktoruna sormadan kullanması tavsiye edilmemektedir. 2 beden küçülten korse yüksek esneme özelliği ile bayanların hareketlerini sınırlandırmaz. Gerektiği kadar esneyerek kolay kullanım sağlar. Bel kısmına ve basenlere ilave edilen basınç noktaları vardır. Bu noktalar göbek ve basenlerin daha iyi biçimlenmesini ve daha düzgün durmasına yardımcı olur. Kan dolaşımını hızlandırır. Kanın hızlanması kullanıcının daha enerjik olarak iyi hissetmesini sağlar.
  2 beden incelten tayt korse
   
  Korse giyinmek zordur. Fakat bazı hususlara dikkat edildiğinde çok fazla zorlayıcılığı olmadığı görülür. Özellikle belinde silikon kullanılan inceltici korseleri giyerken silikon kısmı dışarı katlanmalıdır. Çünkü silikon vücuda yapıştığı için giyimi zorlaştırmaktadır.    

  Silikon tene değmeyecek şekilde ayarlandığında pratikçe giyilir. Hızlıca yukarı çekilerek vücuttan kayarak yerleşmesi sağlanır. Yüksek derecede yıkanmaması korsenin özelliğini korumasını sağlar. Yüksek sıcaklıkta yıkanırsa kendini salar. Salan korselerin giyilmesi kolay olur fakat özelliğini kaybeder. Özelliğini kaybetmemesi için 30 derecede ve sabunla yıkanmalıdır.

  Kimyasal makine deterjanları içerisinde bulunan esnek ipliklerin deforme edeceğinden sabun en doğru temizleyicidir. Doktorların tavsiyesine göre normal korselerin en fazla 8 saat kullanılmalıdır. 8 saatten sonrası zararlı olabilir. Hava geçiren ve beden ölçülerine uygun olarak alınan uzun tayt korse 12 saat kullanıma uygundur.

  Toparlayıcı Tayt

  Korseler kendi içinde çeşitlere ayrıldığı için farklı görüntülere neden olmaktadır. Beli ince gösteren korseyi giyen bayanlar ince belli görünürken mide korsesi mide çıkıntısını kaybedecektir. İnsanların korseye ihtiyaç duydukları bölgeleri farklıdır. Bu farklılık korse çeşitlerinin de farklılığını oluşturmuştur. Sarkık bedene sahip olanlar için tavsiye edilen toparlayıcı korsedir.

  Bu korseler vücudun dıştan bakıldığında dağınık görünen kusurlarını toplayarak örter. İdeal olan minimum 1, maksimum 2 beden ince gösterecek ürünlerin alınmasıdır. Daha fazlası doktorlara göre zararlı olabilir. Toparlayıcı korselerin özelliğini gösterebilmesi için uzun süre kullanılmalıdır. Uzun süreden kastımız gün içinde en fazla 8 saat olup uzun vadede kullanımı kastedilmektedir.

  Doreanse Dikişsiz Korse Tayt
  Dorense Dikişsiz Korse Tayt ürünün tüm renklerini görmek için tıklayın


  Korse alırken beden ölçüsü önemlidir. Beden ölçüsünün doğru belirlenebilmesi için içinde en rahat edilen pantolon veya etek ölçüsü dikkate alınabilir. Şayet belirlemekte zorlanılırsa mağazada ölçü alınabilir. Korselerin ambalajı üzerinde Avrupa standartlarına uygun olarak belirlenen ölçüler yazılır. Alınan ölçülerle ambalaj üzerindeki ölçüler karşılaştırılarak alınabilir. 

  Toparlayıcı korsenin daha iyi toparlayacağı düşüncesi alınması gerekenden daha küçük alınması durumunda rahatsız edici olabilir. Zaten korse üreticileri ürünlerini bedenlere uygun olarak tasarladıklarından daha küçükleri tercih edilmemelidir. Olması gerekenin alınması her zaman için daha sağlıklı olacaktır. Bedene uygun alındığında rahat hareket edilirken dar alındığında hareketler sınırlanır. Korselerin sağlık için üretilenleri vardır. Fakat toparlayıcı korseler tedavi amaçlı olarak üretilemezler.

  Doğum yapmış veya ameliyat geçirmiş olanların doktor tavsiyesi olmadan kullanması doğru değildir. Amaç daha ince ve zarif görünmektir. Son zamanlarda sosyal medyada oldukça popüler olan bacak incelten tayt bayanların tam aradığı üründür. Reklamlarında, taytın olduğu bacak ile diğer bacağın görüntüleri vardır.

  Bakıldığında ciddi fark olduğu görülmektedir. Doğru olup olmadığı konusunda insanların tereddütleri olsa da kullanan bayanların büyük çoğunluğu memnuniyetini ifade etmektedir. Bacaklarına sihir değneğin değerek incelttiğini hissetmek oldukça müthiş bir duygudur. Bazı insanlar zayıf olsa bile bacakları kalın olabiliyor.

  Kiloları bacak bölgesinde toplanan insan sayısı oldukça fazla olduğundan bacak inceltici tayta rağbet fazladır. Taytın dokusu yağları sıkıştıracak türden olduğundan vücuda baskı yapar. Kullanıcısını rahatsız etmeyen bu baskı bacakların ince görünmesine neden olur. Uzun süreli kullanımlarda gerçekten bacaklarda incelmeler olduğu fark edilecektir.

  Korse Tayt

  Aynaya bakınca insanlar kendilerini beğenmek isterler. Uzun yıllar ve verilen onca mücadeleye rağmen hala daha kilo veremeyenler aynaya baktıklarında kendilerine acımaktadır. İnsanın kendine acıması onu güzelleştirmeyecektir. Bundan dolayı acımayı bırakıp korse kullanmaya geçmek daha doğru olacaktır.


  Korse Tayt
  Korse tayt ve çeşitlerini kullananların çoğunluğu halinden oldukça memnundur. Korse taytlar daha büyük bir alanda etki gösterdiğinden mideden başlayacak bacaklara kadar olan bölgede kilo sıkıntısı olanlar tarafından tercih edilir. Tayt korse bu bölgedeki kusurları bir süreliğine kapatmaktadır. Şayet zayıflatıcı özelliği olan korselerden ise uzun süre kullanıldığında zayıflama etkisi de görülecektir. Korse ilk giyildiğinde çok sıkar. Çünkü vücut kendini salmıştır. Toparlanması onu rahatsız eder ve sıkılır.

  Belli bir süre korse tayt kullanımına devam edildiğinde vücut kendini toparlamaya karar verir. Vücut sıkılaştığı için ilk giyildiğinde hissedilen rahatsızlık sonraki giyimlerde hissedilmez. Belli bir kalıba giren vücudun artık daha formda görüneceği kesindir. 2 beden küçülten korseler bayanların zor zamanlarında ciddi bir kolaylık sağlarlar. İlk zamanlar anı kurtarmak amacıyla giyilen bayan korse tayt, medikal tavsiyeli olanlarından tercih edilerek düzenli kullanıldığında vücut hatlarında incelmeyi sağladığı görülmektedir. Yapılan araştırmalar ve incelemeler incelmenin gerçekleştiğini doğrulamaktadır. Fakat burada her korse markasına güvenilmemesi gerektiği unutulmamalıdır. Kaliteli ve sağlık bakanlığı tavsiyeli korse taytlar biraz daha pahalı olsa da sağlığa zararsız olduklarından dolayı tercih edilmelidir.

  Nefes alabilen, hava geçiren, esnek yapıdaki korse taytların günde 8 saat kullanımından bir mahzur yoktur. Ancak 12 saatten fazla kullanılmaması tavsiye edilir. Kalıcı bir incelik elde edebilmek için 8 saatlik kullanım yeterlidir. Uzun süreli kullanımlar iç organlara gereğinden fazla baskı anlamına gelir ki bu durum sağlıksızdır. Baskı yaparak zayıf ve ince görünmeyi sağlayan korselerin yanı sıra masaj yaparak zayıflatan çeşitleri de vardır. Masaj yapan korseler hareket sırasında vücut yağlarının yakılmasını sağlayan esnekliğiyle masaj etkisi göstermektedir.

  Bel İnceltici Korse Tayt

  inceltici tayt korse

  Spor yapımı sırasında giymeye uygun korseler vardır. Bu korseler spor yaparken giyildiğinde vücuttaki ödemin ve yağların yakılarak terleme yöntemiyle atılmasını hızlandırır. Korse ile spor yaptıktan sonra bol miktarda su içilerek zayıflamaya yardımcı olunmalıdır. Yürüyüş sırasında da kullanılabilir.

  Bu korseler günlük hayatta işe giderken bile giyilebilecek türdedir. Fakat daha fazla terlemeye neden olduğundan günlük hayatta tercih edilmez. İnceltici korseler günlük hayatta kullanım için daha uygundur. 2 beden kadar incelmeye neden olduğundan harika görüntü sağlamasının yanında spor korseleri gibi terleterek rahatsız etmez. Mucize korse olarak da piyasada tanınan 2 beden incelten korseler, toparlayıcı ve sıkışlaştırıcı özelliği ile kullanıcısının fit görünmesine yardımcı olur.

  Toparlayıcı özelliği basen, kalça, bacak ve bel bölgesi için geçerli olup bu bölgeleri ince göstermektedir. Bel kısmında teni rahatsız etmeyecek kalitede silikon kullanılan incelten tayt fiyatları özelliklerine göre oldukça uygundur. İncelten taytlar yüksek bel olarak tasarlandığından göbek, karın ve mide kısmını da içine alarak daha derli toplu görüntü sağlar. Kalçanın dolgun, popo kısmının kalkık görünmesi için özel olarak tasarlanmış olup bel bölgesinde ekstra kalın kumaş kullanılmıştır. Kullanılan kalın kumaş kullanım rahatlığı sağlar. Korseler ilk olarak incelik ve zayıf görünmek amaçlı kullanılır. Mucize taytların kullanıldığı farklı alanlar da vardır. Buna göre:

  - Beli basenlerle birlikte kavradığından bel ağrılarının tedavisinde
  - Vücut kusurlarını gizleyerek bayanların anlık ve günlük kurtarıcısı olarak
  - Günlük 8 saat düzenli ve uzun süreli kullanıldığında vücut kalıba girer ve korsenin ölçülerinde incelme sağlamada
  - Vücuda direk temas eden özel dokusu yağların yakılarak yok olmasında
  - Gelinlikler, abiye elbiseler ve diğer özel kıyafetlerin altındaki kusurların gizlenmesinde kullanılmaktadır.


  İncelten korseyi kullanmayan kişiler zayıflatıcı ve inceltici etkisine çok fazla inanmamaktadır. Oysaki düzenli kullanıcılar bunu gözleriyle şahit olmaktadır. Korsenin zayıflatıcı etkisinin görülmesi için doğru ve kaliteli ürünün seçilmesi ilk ve en önemli adımdır. Kullanım sırasında bolca su tüketilmelidir. Terle atılan suyun karşılanması ve yağ yakımının hızlanması için bol su alınmalıdır. Zamanlar zayıflatıcı özelliği görülen korse giyildiği andan itibaren inceltici etkisini göstermektedir. İnanmayanları ürünlerimizden birini alıp denemesini ve aynadan kendisine bakmasını tavsiye ediyoruz.

  Sıkılaştırıcı Korse 

  Korsenin faydasını görmek isteyenler beden ölçülerini doğru belirlemelidir. Normal beden ölçüsünü belirleyen kişiler artık korse almaya gidebilir. Kişi ölçüsüne uygun aldığı korseyi sabah kalkar kalkmaz kullanmaya başlamalıdır. Daha geniş etkinin olması arzu ediliyor ise tayt korseler tercih edilmelidir. Sıkılaştırıcı tayt korseler göğüsün altından başlayıp bileklere kadar inmektedir. Mide de dahil olmak üzere bacakları da içine alan bölge mucize tayt sayesinde olduğundan daha sıkı gözükecektir.

  Kalçaların daha sıkı ve toparlak görünmesi için popo kısmı özel olarak tasarlanmış ürünümüz (Silikonlu Destekli Külotkullanılmalıdır.  Eski tarihlerde belleri ince olan bayanlar daha güzel olarak görülürmüş. Bundan dolayı kız çocuklarına küçük yaştan itibaren korse giydirilirmiş. Küçük yaştan başlayarak bütün gün giyilen korseler kadınların sağlıklarını olumsuz etkilemiştir.

  Günümüzde ise çok uzun süre kullanımı tavsiye edilmese de üretiminde kullanıldığında ciddi rahatsızlığa neden olmayacak malzemelerin kullanımına özen gösterilmektedir. Sıkılaştırıcı korselerin spor ile birlikte kullanılması daha güzel sonuçlar elde edilmesini sağlayacaktır. Bilinçli olarak kullanılan korselerin zararı olmadığı gibi sıkıştırıcı, inceltici, zayıflatıcı ve toparlayıcı etkisi ise kadınların gözdesidir. Bilinçli korse kullanıcısının dikkat etmesi gereken hususlar şunlardır:

  - Beden ölçüsüne uygun korse alınmalıdır.
  - Hava geçiren, tenin nefes almasını sağlayan malzemelerden üretilmiş olmalı, polyester veya naylon olmamalıdır. Zira polyester gibi malzemeler kullanılınca ter dışarı atılmaz ve bedende mantar ve benzeri cilt hastalıkları oluşur.
  - Korseler göğüs altından başlamalıdır.
  - Kullanım sırasında su kaybı yaşandıysa bol sıvı tüketilmelidir.
  - Yeni doğum yapanlar, ameliyat geçirmiş olanlar doktor tavsiyesiyle kullanmalıdır.
  - Fazlalıkların olduğu bölgeye uygun korse alınmalıdır. Bacak ve göbek bölgesinde sıkıntısı olanlar tayt modelleri tercih etmelidir.
  - Günde en fazla 8 saat kullanılmalı, gece yatarken asla kullanılmamalıdır.
  - Dikişli olmayanlar elbise altında daha şık duracaktır. Aynı zamanda kullanım açısında da rahatlık sağladığından dikişsiz sıkılaştırıcı korseler kullanılmalıdır.
  - Korsenin kaymasını önlemek için bel kısmında kaliteli silikondan yapılan bariyer olmalıdır.
  - Vücudun daha sıkı ve dik görünmesi için toparlayıcı korseler kullanılmalıdır.
  - Vücudun şekillenmesi için düzenli kullanılmalıdır.

2 Beden İncelten Mucize Korse Tayt

Bayanlar her zaman ve her yerde güzel gözükmek isterler. Güzel gözükmenin sırrının ise ince ve zarif görünmek olduğunda inanılır. İnce görünmek için diyetler yapılır, spora gidilir. Ancak daha diyet ve spor etkisini göstermediğinde 2 beden ince gösteren korse imdada yetişir. Korse ilk olarak ince belli kadınların cazip olduğu dönemlerde kullanılmıştır. Güzellik amaçlı ilk olarak milattan önce 2000’li yıllarda Minos’lu kadınların kullandığı bilinmektedir.2 Beden incelten korse tayt
Korseyi fazla kullanan milletin Fransızlar olduğu bilinmektedir. Fransızların kadın erkek, çoluk çocuk demeden herkes tarafından kullanıldığı ifade edilmektedir. İlk kullanıldığı günden günümüze kadar değişiklikler geçirerek ulaşmıştır. Vücudun farklı yerleri için korse çeşitleri vardır. Daha ince ve zarif görünmeye yardımcı olan korseler özellikle abiye kıyafetlerin altında tercih edilmektedir.

Abiye kıyafetlerin kumaşı vücut hatlarını belli edecek türden olduğu için bayanlar vücut kusurlarını korse ile saklamaya çalışır. Düğünler, özel partiler, akşam yemekleri gibi davetlerde korse saatlik giyilip çıkarılır. Fakat bazı türleri vardır ki uzun süreli giyildiğinde zayıflamaya bile yardımcı olur. Günümüzde kullanılan korse çeşitleri arasında:

- Sporcu korseleri
- Elbise altına giyilen tüm korseler
- Kalçayı toparlayan korseler
- Beli ince gösteren korseler
- Doğum sonrası sıkılaştırıcı korseler
- Bel kayması ve fıtık gibi hastalıklarda kullanılan medikal korseler
- Zayıflatıcı korseler
- Dikişsiz korseler
- Mide kısmını toparlayıcı korseler bulunur.
Korse kullanmak faydalı mı zararlı mı diye bir dönem tartışılmıştır. Tartışmaya neden olan konu uzun süreli korse kullanan bayanların bazılarının iç organlarında meydana gelen hastalıklardır. Nefes alama, bayılma gibi rahatsızlıkların da yaşanması korsenin takılması hakkında tartışmaları başlatmıştır.

Her şeyde olduğu gibi korse de kullanım şartlarına uygun kullanıldığında sıkıntı meydana getirmeyecektir.Örneğin zayıflatan korse tayt kullanım şartlarında belirtildiği üzere kullanıldığında harika etkiler gösterecektir. Daha fazla zayıflayayım diye daha uzun süreli kullanım bazı olumsuzluklar yaşatabilir.

Sporcuların korse kullanması sakatlanmalarını önlemektedir. Hamilelikten sonra sarkan ve genişleyen karın bölgesini toparlaması, bel fıtığı olan hastaların hareketlerini düzenlemesi, bayanların güzelliğine zarafet katması korsenin faydaları arasında gösterilir.

Korse seçimi yaparken vücut yapısı, ölçüleri, hava aldırıcı malzemelerden üretilmiş olması gibi hususlara dikkat edilmelidir. Sağlıklı kullanım adına vücut beden numarasına uygun olarak alınması önemlidir. Korse almadan önce vücudun hangi bölgesi için kullanılacağı belirlenmelidir. Ardından bel bölgesi, göbek üst bölgesi ölçüleri dikkatlice alınmalıdır.

Uzmanların tavsiyesine göre kişiler bedeninden 1 beden küçük korse kullandığında sağlıklı bir kullanış elde edilmiş olacaktır. Bir değil de 2 beden küçük alındığında vücut yapısını bozan, iç organlara zarar veren bir kıyafete dönüşür.

2 Beden Küçülten Korse

Bayanlar iltifat almak, iltifat alacak kadar güzel olmak için elinden gelen her şeyi yapar. Kadınların kiloları genellikle göbek, bel, mide ve kalça kısımlarında toplanır. Kiloları saklayan sihirli bir iksir vardır ki o da 2 beden küçülten korselerdir. Microfiber ve elastan malzeme ağırlıklı olarak kullanılan ürünler uluslar arası standartlara göre üretilmektedir.

 
Ten İç Giyim Termal Korse Tayt ürününü incelemek için tıklayın

Hava geçirip vücudun nefes almasını sağlayan inceltici korseler sıcak ve nemli mevsim şartlarında bile kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Dikişsiz üretildiği için kıyafetten belli olmaz. Bel kısmında bulunan silikon katman korsenin aşağı doğru kaymasını engeller. Kullanıcısını rahatsız edecek herhangi bir dikişe sahip değildir.

Korselerdeki en büyük sıkıntı paça bitimlerinin kıyafette iz yapmasıdır. Bu ürünler paça izi belli etmeyecek şekilde geliştirilmiştir. Uzun ömürlü ürünler her zaman daha çok tercih edilir. Bundan dolayı güçlendirilmiş dikişleri sayesinde yırtılmayan ve patlama riski olmayan beli ince gösteren korse ve çeşitlerine talep fazladır.

Beden ölçülerine uygun alınarak kullanılan ince gösteren korseler anında bedeni en az 1 beden küçültmektedir. Maksimum iki beden küçülme gerçekleşir. Günlük kullanım saatine uyularak sürekli kullanıldığında vücudun sıkılaşmasına yardımcı olarak zayıflamayı sağlar. Sadece bir korse giyerek fit görünmeyi hangi bayan istemez ki? Basen, göbek, mide, karın ve baldır bölgesine basınç uygulayan korse etkili bir şekilde bedeni toparlar.

Push-Up özelliği bulunur. Bu özellik kalçaların istenilen dolgunlukta şekillendirir. Basınç özelliği mide için de geçerli olduğundan acıkmayı geciktirir. Sindirim sisteminin düzenlenmesi ile birlikte zayıflama gerçekleşir. Omurgaya verdiği destekle dik duruş alışkanlığı kazandırır. Üretiminde kullanılan malzeme selülit oluşumunu engeller. Hamilelikten sonra kullanıma uygundur. Sezaryen dikişlerini destekleyerek sarkan karın çeperini toparlar.


Fakat yeni doğum yapmış olan bayanların doktoruna sormadan kullanması tavsiye edilmemektedir. 2 beden küçülten korse yüksek esneme özelliği ile bayanların hareketlerini sınırlandırmaz. Gerektiği kadar esneyerek kolay kullanım sağlar. Bel kısmına ve basenlere ilave edilen basınç noktaları vardır. Bu noktalar göbek ve basenlerin daha iyi biçimlenmesini ve daha düzgün durmasına yardımcı olur. Kan dolaşımını hızlandırır. Kanın hızlanması kullanıcının daha enerjik olarak iyi hissetmesini sağlar.
2 beden incelten tayt korse
 
Korse giyinmek zordur. Fakat bazı hususlara dikkat edildiğinde çok fazla zorlayıcılığı olmadığı görülür. Özellikle belinde silikon kullanılan inceltici korseleri giyerken silikon kısmı dışarı katlanmalıdır. Çünkü silikon vücuda yapıştığı için giyimi zorlaştırmaktadır.    

Silikon tene değmeyecek şekilde ayarlandığında pratikçe giyilir. Hızlıca yukarı çekilerek vücuttan kayarak yerleşmesi sağlanır. Yüksek derecede yıkanmaması korsenin özelliğini korumasını sağlar. Yüksek sıcaklıkta yıkanırsa kendini salar. Salan korselerin giyilmesi kolay olur fakat özelliğini kaybeder. Özelliğini kaybetmemesi için 30 derecede ve sabunla yıkanmalıdır.

Kimyasal makine deterjanları içerisinde bulunan esnek ipliklerin deforme edeceğinden sabun en doğru temizleyicidir. Doktorların tavsiyesine göre normal korselerin en fazla 8 saat kullanılmalıdır. 8 saatten sonrası zararlı olabilir. Hava geçiren ve beden ölçülerine uygun olarak alınan uzun tayt korse 12 saat kullanıma uygundur.

Toparlayıcı Tayt

Korseler kendi içinde çeşitlere ayrıldığı için farklı görüntülere neden olmaktadır. Beli ince gösteren korseyi giyen bayanlar ince belli görünürken mide korsesi mide çıkıntısını kaybedecektir. İnsanların korseye ihtiyaç duydukları bölgeleri farklıdır. Bu farklılık korse çeşitlerinin de farklılığını oluşturmuştur. Sarkık bedene sahip olanlar için tavsiye edilen toparlayıcı korsedir.

Bu korseler vücudun dıştan bakıldığında dağınık görünen kusurlarını toplayarak örter. İdeal olan minimum 1, maksimum 2 beden ince gösterecek ürünlerin alınmasıdır. Daha fazlası doktorlara göre zararlı olabilir. Toparlayıcı korselerin özelliğini gösterebilmesi için uzun süre kullanılmalıdır. Uzun süreden kastımız gün içinde en fazla 8 saat olup uzun vadede kullanımı kastedilmektedir.

Doreanse Dikişsiz Korse Tayt
Dorense Dikişsiz Korse Tayt ürünün tüm renklerini görmek için tıklayın


Korse alırken beden ölçüsü önemlidir. Beden ölçüsünün doğru belirlenebilmesi için içinde en rahat edilen pantolon veya etek ölçüsü dikkate alınabilir. Şayet belirlemekte zorlanılırsa mağazada ölçü alınabilir. Korselerin ambalajı üzerinde Avrupa standartlarına uygun olarak belirlenen ölçüler yazılır. Alınan ölçülerle ambalaj üzerindeki ölçüler karşılaştırılarak alınabilir. 

Toparlayıcı korsenin daha iyi toparlayacağı düşüncesi alınması gerekenden daha küçük alınması durumunda rahatsız edici olabilir. Zaten korse üreticileri ürünlerini bedenlere uygun olarak tasarladıklarından daha küçükleri tercih edilmemelidir. Olması gerekenin alınması her zaman için daha sağlıklı olacaktır. Bedene uygun alındığında rahat hareket edilirken dar alındığında hareketler sınırlanır. Korselerin sağlık için üretilenleri vardır. Fakat toparlayıcı korseler tedavi amaçlı olarak üretilemezler.

Doğum yapmış veya ameliyat geçirmiş olanların doktor tavsiyesi olmadan kullanması doğru değildir. Amaç daha ince ve zarif görünmektir. Son zamanlarda sosyal medyada oldukça popüler olan bacak incelten tayt bayanların tam aradığı üründür. Reklamlarında, taytın olduğu bacak ile diğer bacağın görüntüleri vardır.

Bakıldığında ciddi fark olduğu görülmektedir. Doğru olup olmadığı konusunda insanların tereddütleri olsa da kullanan bayanların büyük çoğunluğu memnuniyetini ifade etmektedir. Bacaklarına sihir değneğin değerek incelttiğini hissetmek oldukça müthiş bir duygudur. Bazı insanlar zayıf olsa bile bacakları kalın olabiliyor.

Kiloları bacak bölgesinde toplanan insan sayısı oldukça fazla olduğundan bacak inceltici tayta rağbet fazladır. Taytın dokusu yağları sıkıştıracak türden olduğundan vücuda baskı yapar. Kullanıcısını rahatsız etmeyen bu baskı bacakların ince görünmesine neden olur. Uzun süreli kullanımlarda gerçekten bacaklarda incelmeler olduğu fark edilecektir.

Korse Tayt

Aynaya bakınca insanlar kendilerini beğenmek isterler. Uzun yıllar ve verilen onca mücadeleye rağmen hala daha kilo veremeyenler aynaya baktıklarında kendilerine acımaktadır. İnsanın kendine acıması onu güzelleştirmeyecektir. Bundan dolayı acımayı bırakıp korse kullanmaya geçmek daha doğru olacaktır.


Korse Tayt
Korse tayt ve çeşitlerini kullananların çoğunluğu halinden oldukça memnundur. Korse taytlar daha büyük bir alanda etki gösterdiğinden mideden başlayacak bacaklara kadar olan bölgede kilo sıkıntısı olanlar tarafından tercih edilir. Tayt korse bu bölgedeki kusurları bir süreliğine kapatmaktadır. Şayet zayıflatıcı özelliği olan korselerden ise uzun süre kullanıldığında zayıflama etkisi de görülecektir. Korse ilk giyildiğinde çok sıkar. Çünkü vücut kendini salmıştır. Toparlanması onu rahatsız eder ve sıkılır.

Belli bir süre korse tayt kullanımına devam edildiğinde vücut kendini toparlamaya karar verir. Vücut sıkılaştığı için ilk giyildiğinde hissedilen rahatsızlık sonraki giyimlerde hissedilmez. Belli bir kalıba giren vücudun artık daha formda görüneceği kesindir. 2 beden küçülten korseler bayanların zor zamanlarında ciddi bir kolaylık sağlarlar. İlk zamanlar anı kurtarmak amacıyla giyilen bayan korse tayt, medikal tavsiyeli olanlarından tercih edilerek düzenli kullanıldığında vücut hatlarında incelmeyi sağladığı görülmektedir. Yapılan araştırmalar ve incelemeler incelmenin gerçekleştiğini doğrulamaktadır. Fakat burada her korse markasına güvenilmemesi gerektiği unutulmamalıdır. Kaliteli ve sağlık bakanlığı tavsiyeli korse taytlar biraz daha pahalı olsa da sağlığa zararsız olduklarından dolayı tercih edilmelidir.

Nefes alabilen, hava geçiren, esnek yapıdaki korse taytların günde 8 saat kullanımından bir mahzur yoktur. Ancak 12 saatten fazla kullanılmaması tavsiye edilir. Kalıcı bir incelik elde edebilmek için 8 saatlik kullanım yeterlidir. Uzun süreli kullanımlar iç organlara gereğinden fazla baskı anlamına gelir ki bu durum sağlıksızdır. Baskı yaparak zayıf ve ince görünmeyi sağlayan korselerin yanı sıra masaj yaparak zayıflatan çeşitleri de vardır. Masaj yapan korseler hareket sırasında vücut yağlarının yakılmasını sağlayan esnekliğiyle masaj etkisi göstermektedir.

Bel İnceltici Korse Tayt

inceltici tayt korse

Spor yapımı sırasında giymeye uygun korseler vardır. Bu korseler spor yaparken giyildiğinde vücuttaki ödemin ve yağların yakılarak terleme yöntemiyle atılmasını hızlandırır. Korse ile spor yaptıktan sonra bol miktarda su içilerek zayıflamaya yardımcı olunmalıdır. Yürüyüş sırasında da kullanılabilir.

Bu korseler günlük hayatta işe giderken bile giyilebilecek türdedir. Fakat daha fazla terlemeye neden olduğundan günlük hayatta tercih edilmez. İnceltici korseler günlük hayatta kullanım için daha uygundur. 2 beden kadar incelmeye neden olduğundan harika görüntü sağlamasının yanında spor korseleri gibi terleterek rahatsız etmez. Mucize korse olarak da piyasada tanınan 2 beden incelten korseler, toparlayıcı ve sıkışlaştırıcı özelliği ile kullanıcısının fit görünmesine yardımcı olur.

Toparlayıcı özelliği basen, kalça, bacak ve bel bölgesi için geçerli olup bu bölgeleri ince göstermektedir. Bel kısmında teni rahatsız etmeyecek kalitede silikon kullanılan incelten tayt fiyatları özelliklerine göre oldukça uygundur. İncelten taytlar yüksek bel olarak tasarlandığından göbek, karın ve mide kısmını da içine alarak daha derli toplu görüntü sağlar. Kalçanın dolgun, popo kısmının kalkık görünmesi için özel olarak tasarlanmış olup bel bölgesinde ekstra kalın kumaş kullanılmıştır. Kullanılan kalın kumaş kullanım rahatlığı sağlar. Korseler ilk olarak incelik ve zayıf görünmek amaçlı kullanılır. Mucize taytların kullanıldığı farklı alanlar da vardır. Buna göre:

- Beli basenlerle birlikte kavradığından bel ağrılarının tedavisinde
- Vücut kusurlarını gizleyerek bayanların anlık ve günlük kurtarıcısı olarak
- Günlük 8 saat düzenli ve uzun süreli kullanıldığında vücut kalıba girer ve korsenin ölçülerinde incelme sağlamada
- Vücuda direk temas eden özel dokusu yağların yakılarak yok olmasında
- Gelinlikler, abiye elbiseler ve diğer özel kıyafetlerin altındaki kusurların gizlenmesinde kullanılmaktadır.


İncelten korseyi kullanmayan kişiler zayıflatıcı ve inceltici etkisine çok fazla inanmamaktadır. Oysaki düzenli kullanıcılar bunu gözleriyle şahit olmaktadır. Korsenin zayıflatıcı etkisinin görülmesi için doğru ve kaliteli ürünün seçilmesi ilk ve en önemli adımdır. Kullanım sırasında bolca su tüketilmelidir. Terle atılan suyun karşılanması ve yağ yakımının hızlanması için bol su alınmalıdır. Zamanlar zayıflatıcı özelliği görülen korse giyildiği andan itibaren inceltici etkisini göstermektedir. İnanmayanları ürünlerimizden birini alıp denemesini ve aynadan kendisine bakmasını tavsiye ediyoruz.

Sıkılaştırıcı Korse 

Korsenin faydasını görmek isteyenler beden ölçülerini doğru belirlemelidir. Normal beden ölçüsünü belirleyen kişiler artık korse almaya gidebilir. Kişi ölçüsüne uygun aldığı korseyi sabah kalkar kalkmaz kullanmaya başlamalıdır. Daha geniş etkinin olması arzu ediliyor ise tayt korseler tercih edilmelidir. Sıkılaştırıcı tayt korseler göğüsün altından başlayıp bileklere kadar inmektedir. Mide de dahil olmak üzere bacakları da içine alan bölge mucize tayt sayesinde olduğundan daha sıkı gözükecektir.

Kalçaların daha sıkı ve toparlak görünmesi için popo kısmı özel olarak tasarlanmış ürünümüz (Silikonlu Destekli Külotkullanılmalıdır.  Eski tarihlerde belleri ince olan bayanlar daha güzel olarak görülürmüş. Bundan dolayı kız çocuklarına küçük yaştan itibaren korse giydirilirmiş. Küçük yaştan başlayarak bütün gün giyilen korseler kadınların sağlıklarını olumsuz etkilemiştir.

Günümüzde ise çok uzun süre kullanımı tavsiye edilmese de üretiminde kullanıldığında ciddi rahatsızlığa neden olmayacak malzemelerin kullanımına özen gösterilmektedir. Sıkılaştırıcı korselerin spor ile birlikte kullanılması daha güzel sonuçlar elde edilmesini sağlayacaktır. Bilinçli olarak kullanılan korselerin zararı olmadığı gibi sıkıştırıcı, inceltici, zayıflatıcı ve toparlayıcı etkisi ise kadınların gözdesidir. Bilinçli korse kullanıcısının dikkat etmesi gereken hususlar şunlardır:

- Beden ölçüsüne uygun korse alınmalıdır.
- Hava geçiren, tenin nefes almasını sağlayan malzemelerden üretilmiş olmalı, polyester veya naylon olmamalıdır. Zira polyester gibi malzemeler kullanılınca ter dışarı atılmaz ve bedende mantar ve benzeri cilt hastalıkları oluşur.
- Korseler göğüs altından başlamalıdır.
- Kullanım sırasında su kaybı yaşandıysa bol sıvı tüketilmelidir.
- Yeni doğum yapanlar, ameliyat geçirmiş olanlar doktor tavsiyesiyle kullanmalıdır.
- Fazlalıkların olduğu bölgeye uygun korse alınmalıdır. Bacak ve göbek bölgesinde sıkıntısı olanlar tayt modelleri tercih etmelidir.
- Günde en fazla 8 saat kullanılmalı, gece yatarken asla kullanılmamalıdır.
- Dikişli olmayanlar elbise altında daha şık duracaktır. Aynı zamanda kullanım açısında da rahatlık sağladığından dikişsiz sıkılaştırıcı korseler kullanılmalıdır.
- Korsenin kaymasını önlemek için bel kısmında kaliteli silikondan yapılan bariyer olmalıdır.
- Vücudun daha sıkı ve dik görünmesi için toparlayıcı korseler kullanılmalıdır.
- Vücudun şekillenmesi için düzenli kullanılmalıdır.
Bunu satın alan bu bunlarıda satın aldı
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.