Kapalı Mayo Modelleri

Kapalı bayanların yüzme giyim ürünlerinden olan kapalı mayolar günümüzde birçok marka tarafından üretilmektedir. Farklı markaların farklı tasarım ürünleri kapalı mayo tercih eden bayanların işlerini kolaylaştırmaktadır. Çünkü kapalı mayolar hemen hemen tüm iç giyim ürünü satan mağazalarda, yüzme giyim ürünü satan mağazalarda ve internet sitelerinden satılmaktadır. Özellikle internet satışı sayesinde bayanlar yorulmadan, zaman kaybetmeden mayo alışverişi yapabilmektedir. Binlerce çeşit arasında rahatlıkla gezinen bayanlar kendi tarzına ve zevkine uygun mayo seçimini yapabilmektedir. Kapalı mayo modelleri her sezon değişmekte ve yenilenmektedir. Yılın trend renkleri bu mayolarda kullanılmaktadır. Hem tasarım hem renk konusunda bayanlara binlerce seçenek sunulmaktadır.

Tam Kapalı Mayo

Kapalı bayanlar için üretilen mayo iki şekilde karşımıza çıkmaktadır. Birincisi yarım kapalı ikincisi tam kapalı mayodur. Tam kapalı mayo; üst parçasının kolları bileklere kadar kapalı ve tunik şeklindedir. Alt parçası yine ayak bileklerine kadar kapalıdır. Bonesi saçları tamamen kapatacak şekildedir. Yarım kapalı mayo ise; üst kısmı kalın askılı veya kısa kollu tunik şeklindedir. Alt parçası ise dize kadar kapri şeklindedir. Baş için bonesi bulunmaktadır. Bu mayolar genellikle rahat ve esnek kumaşlardan üretilmektedir. Sudan çıktığında vücuda yapışmayan ve hemen kuruyan kumaşlardan üretilmektedir. Bu özelliği sudan yeni çıkmış bayanın rahat etmesine olanak sağlamaktadır. Çabuk kuruyan özelliği ile de ikinci bir yedeği olmayan bayanlar için çabuk kuruyarak kolaylık sağlamaktadır.

Büyük Beden Tesettür Mayo

Büyük beden mayo üretimi son yıllarda daha artmıştır. Her beden insanın ihtiyacına uygun olarak üretilen mayolar bayanların beğenisine sunulmaktadır. Büyük beden tesettür mayo üretimi her sezonla birlikte değişmektedir. Her yeni sezonla birlikte ürün çeşitliliği ve renkliliği artmaktadır. Yaz mevsiminin trend renklerine uygun olarak üretilen büyük beden tesettür mayo ile rahat rahat tatil yapmak mümkündür. Üretilen mayoların kumaşları su tutmayan özelliği ile dikkat çekmektedir. Çabuk kuruyan özelliği dikkat çeken diğer bir detaydır. Rahat ve esnek kumaşlardan üretilen bu ürünler su içinde rahat etme olanağı sunmaktadır. Her yönden bayanlara avantaj sağlayan bu mayolar farklı tasarımları ile dikkat çekmektedir.

Sıralama seçin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.