Saten Gecelik Takımları

Yatak kıyafeti olarak, uyku esnasında konfor, sağlık açısından da faydalı bir rol oynayan saten gecelikler geceleri size büyük bir rahatlık sağlamaktadır. Uykularınızın kaliteli olması günlük yaşamınızı etkileyen en önemli faktördür. Bu sebeple rahat ve konforlu bir uyku çekmeniz çok önemli. Yine iç giyim açısından da cildinizi tahriş etmeyecek kumaş seçimleri yapmanız gerekmektedir. Genellikle %100 pamuklu ürünler tahrişe yol açmadan cildinizin nefes almasını sağlayan ürünlerdir.

Yalnızca pamuklu değil aynı zamanda ipek kumaşlardaki yapı da cildinizin tahriş olmasını engeller ve nefes almasını sağlayarak rahat bir uyku çekmenizi sağlamaktadır. Maalesef gece iyi uyuyamamanızın en büyük sebeplerinden biri yanlış gecelik tercihinizdir. Terleten, tahriş eden, yeri geldi ısıtmayan, yatağınızın içerisinde rahat hareket etmenize engel olan gecelik ve pijamalar uykunuzun kalitesini düşürürken sağlıksız bir yaşan sunar.

Şortlu Saten Gecelik Takımı

Gecelik modellerinde etek tercih etmeyenler açısından saten şortlu gecelikler bulunmaktadır. Gece uykularınızda hem rahat olmak hemde sağlıklı bir uyku çekebilmek açısından saten kumaşları tercih etmenizde fayda vardır. Yalnızca yaz aylarında değil, saten gecelikler her mevsim giyilebilmektedir. Yazın serin tutup terlemenizi engellerken, kışın sıcak tutarak üşümenizi engeller.

Saten kumaşlar pürüz bulundurmaz ve parlak, yumuşak yapıya sahiptirler. İç çamaşırlarda saten kumaşa fazlaca yer verilmesi zaman içerisinde geceliklerde ve sabahlıklarda kullanılmasına katkı sağlamıştır. Özellikle bu sene fazlaca ilgi gören saten takımlar, yalnızca tek parça elbise modelinde değil, iki parça halinde şortlu modellerde de kullanılmaktadır. Saten kumaş iç giyim ve dış giyim açısından oldukça rahattır.

Çeyizlik Saten Gecelikler

Günlük hayatın yanı sıra, düğün öncesinde yapılan alışverişlerde bu ayrıntıya daha çok yer verilmelidir. Her kadının çeyizinde mutlaka bir saten gecelik takımı bulunmalıdır. Bu durum artık bir adet niteliği taşısa da aynı zamanda rahatlık ve konfor açısından alınması gereken bir yatak kıyafetidir. Saten kumaşlar kişinin kendisini daha güzel ve daha hoş görmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda seksi ve şık bir duruşa sahiptir. Bu sebeple özel gecelerde kullanılan bir gecelik modelleri arasında birinci sıradadır.

Büyük Beden Saten Gecelik Modelleri

Saten gecelik modelleri genellikle iç giyim mağazalarında 36 bedenden başlayıp 42 bedene kadar bulunmaktadır. Eğer büyük bedenseniz kom gecelik modelleri kategorisine bir göz atabilirsiniz. Vücut tipinize göre farklı birçok seçenekteki saten gecelikler büyük beden kadınları daha şık daha ince göstermektedir. Saten babydoll modelleri fazla kilolarınızı gizlemekte büyük rol oynayacaktır. Gecelik seçimlerinizde bedeninizden daha küçük gecelikler sizi vücudunuzun taşmasına neden olur ve çirkin bir görünüm sağlar. Bu sebeple gecelik tercihlerinizi tam bedeninize göre almanızda fayda bulunmaktadır.

Kom markasının saten gecelik modellerinde geniş yelpazesinden size en uygun modelleri ve fiyatları bulmanız mümkün olacaktır. Avantajlı fiyatlarla, kaliteli, %100 saten bir geceliğe sahip olabilir, sizde rahat ve konforlu bir uykunun yanı sıra şık ve çekici olabilirsiniz.

Saten Sabahlık

Genellikle saten gecelik takımlarında saten sabahlıklarda yer almaktadır. Günlük giyiminize önem veriyorsanız, olabildiğince gece kıyafetinizi gündüz kıyafetinizden ayıran biriyseniz, sabah kalkar kalmaz ne giydiğiniz sizin için önemlidir. Gecelik bir yatak kıyafetidir. Sabah uyandığında geceliği ile evde dolaşmaktan hoşlanmayan ve kirlenmesini isteyen biri olarak sabahlıklar sizin vazgeçilmeziniz olacaktır.Saten sabahlıklar hoş ve zarif bir görünüm kazandırırken aynı zamanda sağlık açısından da oldukça faydalıdır. Çoğu kez yataktan kalktığımızda terlemiş ya da üşümüş olabilirsiniz. Hemen hemen herkes yataktan kalktıktan hemen sonra üzerine bir şey almayı tercih eder.Farklı renk ve desenlerde birçok model saten gecelik ve sabahlık takımları iç giyim mağazalarında ve internette alışveriş siteleri üzerinden bulabilirsiniz.

Uzun Saten Gecelik

Gecelik seçimi yaparken uzun modellerdeki saten gecelikleri de tercih edebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında saten kumaşın serin tutmasından dolayı çokça tercih edilir. Uzun modeller genellikle elbise ve eteğinde yırtmaç detayı bulunan modellerdir. Ayrıca uzun saten gecelik olarak pijama takımları da mevcuttur. Pijama takımları iki parçadan oluşur üst kısmı elbiselerde hemen hemen aynı modellerde iken altı kısım uzun şalvar şeklinde gece çok rahat bir uykunun yanı sıra hareket özgürlüğü sağlamaktadır.

Gecelik farklı modellerde tercih etseniz bile kumaşın saten olmasına özen göstermelisiniz. Saten kumaşlar her daim kullanışlı, rahat ve konforlu olmakla beraber bütçenize uygun, genellikle özel gecelerde tercih edilmesine rağmen hep şık ve gösterişli bir hava katmaktadır.

Set ve parça halinde birçok renk, desen ve modelde bulunabilen saten gecelikleri birçok iç giyim mağazasında ya da iç giyim internet alışveriş sitelerinde uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz. Yine de %100 ipek kumaştan saten bir gecelik almak için mağazaları gezmenizde ve kalitesini kontrol etmenizde fayda vardır.

Sıralama seçin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.