MAYOKİNİ MODELLERİ

Birbirinden değişik modellerde bulunan ve farklı tarz olarak bikini ve mayo birleşimi şeklinde üretilmiş tek parça plaj kıyafeti olan mayokiniler pek çok bayan tarafından oldukça şık bulunmaktadır. Özellikle de karın bölgesi çok fazla olmayan bayanların en sık tercih ettiği mayokini modelleri genellikle bikininin alt ve üst parçalarının bir ip ya da aksesuar ile birleştirilmesi şeklinde tasarlanmaktadır. Farklı desenlerde ve tarzlarda bulunan mayokiniler birçok markanın tasarladığı bir plaj kıyafeti olarak farklı fiyatlarda görülebilmektedir. 100 TL ile 300 TL gibi bir fiyat aralığına sahip olan mayokini modellerini püsküllü, v yaka, dantelli, çizgili desenlerde ya da farklı baskılarla süslenmiş olarak bulmak da mümkündür.

Şortlu Mayokini

2019 yılının yaz aylarına yaklaştığımız şu dönemde KOM markasının mayokini kreasyonlarında yer alan ve moda haline gelen tasarımlardan biri de şortlu mayokini modelleridir. Şortlu mayokiniler daha çok plajlarda seksi ve çekici olmak için değil, yüzmeyi bir spor haline getiren kadınlar için üretilmiştir. Bunun yanı sıra selüloit ve kilo problemleri olan kadınlar için de ideal bir üründür.

Büyük Beden Mayokini

Aslına bakarsanız mayokinilerin ilk amacı kilo problemleri olan kadınların fazlalıklarını kapatmasıydı. Fakat zaman içerisinde mayokini modelleri oldukça tutuldu ve fazlalıkları olsun olmasın her kadının mutlaka plaj kıyafetleri arasında yerini aldı. Yani, büyük beden kadınların mayokini bulması hiç de zor değil. Hatta çok daha fazla modelde mayokini modeli bulabilirler.

KOM markasının plaj giyim ürünlerinin geneline baktığımızda sağlıklı ve kaliteli ürünler görmekteyiz. Ürünlerin tamamı, en başta vücudunuzun tipine göre seçimler yapmanız gerekmektedir. Pek çok mayokini modeli yalnızca güneşlenmek içindir. Mayokininizi yüzmek için mi yoksa güneşlenmek için mi kullanacağınızı seçmelisiniz. Kimi mayokinilerde farklı kumaşlar ve detaylara yer verilmektedir. Her ne kadar bu modeller ilginizi çekse de yalnızca güzel görünüm amaçlı kullanılmaktadır.

Daha sonra alacağınız mayokinin özelliklerine dikkat etmelisiniz. Mayokiniler uzun süre kullanılabilen dayanıklı kumaşlardan üretilmelidir. Bunun yanı sıra nefes alabilen bir özelliğe sahip olmalıdır ve su tutmamalıdır. Böylece kolay kuruyabilir ve plajın, güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Tüm bu özellikle sahip bir mayokini arıyorsanız mutlaka KOM markasının mayokini modellerine göz atmalısınız.

KOM, şıklığın ve estetiğin yanı sıra siz müşterilerinin konforuna ve sağlığına da önem vermektedir. Bunun yanı sıra mayokini fiyatları ürünlerin kalitesine rağmen oldukça uygundur. Kimi ürünlerde fiyat aralıkları mayokinin modeline göre değişiklik gösterebilir.

 

Sıralama seçin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.