TANKİNİ MODELLERİ

Plaj kıyafetleri içerisinde bayanların severek ve rahat bir şekilde kullandığı tankiniler farklı modellerde sıklıkla tercih edilmekte olan moda trendidir. Üst kısmı askılı ve göbeğe kadar kapalı bir tişört havasında olmakla birlikte alt kısmı etek, şort ya da bikini altı şeklinde olabilen tankini modelleri kullanımı da oldukça rahattır. Farklı desenlerde ve renklerde bulunabilen tankiniler günümüzde farklı markalar tarafından üretilmekte olup değişik fiyatlarla satışa sunulmaktadır. 80 TL ve 300 TL gibi rakamlar arasında fiyatları değişmekte olup şıklığından ödün vermeyen bayanlar straplez, boyundan bağlı, püsküllü, etekli ya da şortlu, üst kısım kısa ya da daha uzun, tek renk ya da alt üst farklı renklerde tankini mayo modellerini tercih etmektedir.

Tankini Mayo Modelleri     

Tankini, üstü atlet, altı bikini olarak dizayn edilmiş son yılların en gözde plaj kıyafetlerinden biridir. Açık ve kapalı mayoların tüm avantajlarını toplayan tankini, kusurları zarif bir şekilde maskelemeyi hedef almıştır. Her vücut tipine uygun farklı renk ve desenlerde tankiler üretilmiştir.. Kalın askılı, ince askılı straptez üstlü, boyundan bağlamalı tankiler dışında, şortlu, etekli modeller de mevcuttur. Toparlayıcı tankiler haricinde, hamile bayanlar da düşünülerek, hamile tankileri de üretilmiştir.

Pek çok mayo satış firması ve özellikle Kom, farklı isimler altında birçok ürün sunmuştur. Özellikle, angelsin tankini, her renk, desende ve modelleri ile göz doldurmaktadır.

 Tankini mayo online satış ile kredi kartına taksit ve peşin fiyatına, birçok internet sitesinden temin edilebilmektedir.

Tankini Mayo

Özellikle, büyük bedenlerin tercih ettiği modellerden biri olan, tankini mayolar, kaplı modelleri ile toparlayıcı özelliğe sahiptir.

Şortlu Tankini

Üst kısmı, straptez, kalın ya da ince askılı olduğu gibi, toparlayıcı özellikteki şortlu takımlar da farklı bedenlerdeki kadınlar için üretilmiştir. Arkası açık bluz şeklindeki üstler ile, kemerli şortlu tankiler yine en tercih edilen modeller arasındadır.

Tankini Bikini

Angelsin tankini, özellikle etekli ve renkli iki parça bikinileri ile birlikte özel tasarımlı ürünleri ile de göz doldurmaktadır. Üst kısmı farklı modellerde tercih edilirken, bikini altı etekli modelleri ile tankiniye farklı bir sevimlilik kazandırmaktadır.

Kom Tankini

Her beden ve renkte, özel tasarımlı, hatta hamile bayanların da düşünülerek üretilmiş olan pek çok tankini ürüne sahip olan, Türkiye’nin önder mağazası Kom, Tankini mayo online satışile tüketicisine kolayca ulaşmaktadır. Kaliteli ve tarz ürünleri ile Kom, plaj giyiminde yine fark yaratmaya devam etmektedir.

 

Sıralama seçin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.