LOHUSA PİJAMA TAKIMI

Lohusalık, doğumdan sonra meydana gelen anne vücudundaki değişiklerin doğumdan önceki haline geri dönüş süreci olduğu için, bu dönemde lohusa pijama takımı ihtiyacı duyarız. Aylar süren gebelik sonunda vücutta büyük değişimler gözlemlenir. Hem fiziksel hem de hormonal olarak bu dönem kadınların üzerinde çok farklı etkiler oluşturur. Loğusa dönemiyle birlikte her şey eski halini almaya başlar. Bu süreç 6 haftada hemen hemen son bulur. Bu durum kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Bu dönem postpartum veya puerperiyum dönemi olarak da adlandırılır.

Gebelik süreci kadar önemli olan lohusalık dönemi de hassasiyet isteyen bir dönemdir. Vücut artık enfeksiyona açık bir hale gelmiştir. Hijyen konusunda özenli olmak bu dönemde çok önemlidir. Yeterince protein almalı ve beslenmemize dikkat etmeliyiz. Lohusalık da normal doğum ile sezaryen doğum arasında süre bakımından pek fark yoktur. Fakat normal doğumdan sonra hemen duş alınabilir. Sezaryen de ise ancak anne 2 gün sonra duş olabilir. Annenin giydiği pijamanın veya çamaşırın bile mutlaka ütülü olması gerekir. Aksi taktirde anneye büyük rahatsızlıklar verir. Bu denli önemli olan dönemde birçok lohusa pijama takımı seçenekleri sunulmaktadır.

3’lü Lohusa  Pijama Takımı

Doğum ile birlikte lohusalık dönemi başlar. Doğumdan sonra annenin işini kolaylaştıracak kıyafetler tercih edilmelidir. Yumuşak dokusu olan giysiler tercih edilmesi gerekir. Emzirme dönemi de başlayacağı için annenin bu durumda zorlanmayacağı pijama, gecelik ve sütyen tercih edilmelidir. Bunun için emzirmeye uygun 3’lü lohusa pijama takımı bulunmaktadır.

Hastaneye getirdiğimiz birçok giysi lohusalık dönemine uygun olmalıdır. Mutluluğunuzu paylaşmak için hastaneye gelen ziyaretçileriniz olacaktır. Şık ve mahremiyetinize özen gösteren pijama takımlarını doğum hazırlıklarınıza eklemelisiniz. Sizi terletmeyecek ya da üşütmeyecek kumaş yapısıyla rahatlıkla kullanabileceğiniz lohusa pijama takımları hem sizin hem de bebeğinizin rahatını düşünecek şekilde hazırlanmalıdır.

Daha önce doğum yapan anneler bilir ki lohusalıkta sık sık terleme ve üşümelere rastlanır. Bu durum doğum döneminin ya veya kışa denk gelmesi ile de alakalı artış gösterebilir. Bu nedenle yazlık lohusa pijama takımı ve kışlık lohusa pijama takımı bulunmaktadır.

Anne giydiği kıyafetin kumaşından çok çabuk rahatsız olabilir. Aynı şekilde anne bebeği kucağına aldığında da bebeğin hassas teni kumaştan çok çabuk etkilenebilir. Lohusa pijama takımı ise özel pamuklu kumaşı sayesinde cildinize ve bebeğinize zarar vermez. Hem de ani terlemelerde terinizi emer. Esnek kumaş yapısı hareketlerinizin kısıtlanmasını engeller. Daha rahat hareket etmenizi sağlar. Dilediğiniz gibi tercih yapabilmeniz için birçok model bulunmaktadır. 3’lü modeller arasında kısa veya uzun elbise şeklinde, kısa veya uzun kollu seçenekleriyle misafirleriniz istediğiniz gibi karşılayabilirsiniz.

Hamile pijama takımlarının birçok seçeneği olduğunu belirtmiştirk. Bunlara örnek olarak sabahlıklı Loğusa pijama takımı gösterilebilir. Markalar bizlere birbirinden farklı model ve renk seçeneği sunmaktadır. 3’lü pijama takımlarından olan sabahlıklı lohusa pijama takımı giyimine ve şıklığına özen gösteren kadınların kurtarıcısı olacaktır. Kadife, polar, kürklü veya triko modellere kadar birçok seçenek sunmaktadırlar. Bu pijamaları isterseniz sabalığını kullanmadan da rahatlıkla giyebilirsiniz. Bütçenize en uygun dilediğiniz modeli sipariş edebilirisiniz.

Her bütçeye hitap edecek pijama takımları bulunmaktadır. Fiyatlar artıp azalırken ucuz lohusa pijama takımı arayanlar için 50-150 TL aralığında olan sade modelleri de tercih edebilirisiniz.

Hamile Pijama Takımı

Hamilelik ve bitiminden sonra başlayan dönemlerde rahatınızı düşünen birçok marka bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi Pierre Cardin Lohusa Pijama takımı olup, bizlere birçok seçenek sunmaktadır. 3’lü setleri, 2’li takımları ve sabahlıklı 3’lü takımları bulunmaktadır. Renk seçeneği mevcut olup istediğiniz modelde pijamayı bulabilirsiniz. Spor veya çocuksu yapınızı ortaya koyabilecek baskılı veya sade pijamalar bulunmaktadır. İlkbahar-yaz veya sonbahar-kış sezonları ile S, M, L veya XL bedenleri bulundurmaktadır.

Başka tercih edebileceğiniz bir marka ise Feyza lohusa pijama takımı olabilir. Gecelikli veya sabahlıklı 3’lü takımlar, 2’li takımlar ve setler bulundurmaktadır. Uzun veya kısa sabahlıktan, kısa veya uzun kollu lohusa pijama takımı bulabilirsiniz. Lohusa terliğinize kadar bulabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi vardır.

Mecit lohusa pijama takımı ise birçok modeli bünyesinde barındırıp hızlıca ulaşmanızı sağlar. Birçok yerden aynı gün içerisinde ulaşabileceğiniz. İnternet sitelerinden de hemencecik sipariş verip, dilediğiniz lohusa pijamanıza ulaşabilirsiniz.

Sıralama seçin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.