Ödeme ve Teslimat
1-Kredi kartı ile ödeme

Sitemizde tüm kredi kartları ile tek çekim ya da taksitli alışveriş yapabilirsiniz ayrıca tüm para kartlar ile de tek çekim alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. 

Kredi kartı ödemelerinizde siparişiniz ödeme onayı alındığı an işleme konulacaktır. Sitemizde bulunan sanal poslar ilgili bankaların bilgi işlem ekiplerinin onayı ile sitemize entegre edilmiş olup kredi kartı  bilgileriniz  128 bit'lik SSL kullanılarak şifrelenmekte ve bilgilerinizin güvenliği maksimum düzeyde tutulmaktadır.

Sitemizde Kredi kartı güvenliğiyle ilgili daha fazla bilgi için  Gizlilik ve Güvenlik


2-Havale/Eft ile ödeme

Sitemizden havale veya eft seçeneği ile alışveriş yapabilirsiniz, ödeme sayfasına geldiğinizde HAVALE/EFT seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Sonrasında sistemde varolan hesap numaralarımıza eft yada havale yapmanız gerekmekte olup işlemi tamamladıktan sonra e-posta ve işleitşim numaralarımızdan yada whatsapp ile havale yada eft yaptığınıza dair bilgi aktarabilirsiniz.

Önemli; Eft/havale yaparken Alıcı adına 'Ren ithalat' yazmanız gerekmektedir.Eft ve havale hesap numaralarımız;

Finansbank: TR90 0011 1000 0000 0076 3191 67

Akbank  :     TR31 0004 6000 8088 8000 0885 08

Yapıkredi:    TR88 0006 7010 0000 0089 2342 46

Not: Eft veya havale yaparken alıcı kısmına 'Ren İthalat' yazılmalıdır, açıklama kısmına Ts ile başlayan sipariş notu yazmanız durumunda siparişleriniz daha hızlı bir şekilde işleme alınacaktır

Teslimat

Siparişiniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Siparişinizin bu süre içinde kargoya verilmemesi durumunda ya da stoklarımızda bulunmayan ürünlerle ilgili müşteri hizmetlerimiz mutlaka sizi haberdar edecektir.

Siparişleriniz anlaşmalı kargo olan Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir.

Kargo paketi, içeriği belli olmayacak şekilde sipariş bölümü tarafından hazırlanmaktadır.

Paketiniz üzerinde Ren Elektronik Hizmetler yazı ve logosu olacaktır.

Bunun dışında site ismi, iç giyim, iç çamaşırı v.b içerik belirtici hiçbir ibare olmayacaktır.

Kargo içeriği tekstil olarak tanımlanacaktır. Kargo görevlisi paketin içeriğini bilmeyecektir.


Kargo ve fatura da gönderici ismi olarak, firmamızın ticari ünvanı olan Ren İthalat İhracat ve Elektronik Hizmetler Ltd. Şti. kullanılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.