catherines pijama takımı

Blog

Büyük Beden Pijama Takımı

16 Mart 2019

Tüm tekstil ürünlerinde olduğu gibi büyük beden pijama takımlarında ucuz fiyata bulabilmek mümkün hakle geldi. Ucuz büyük beden pijama takımlarını alırken dikkatli olmalıyız. Ucuz olması sebebiyle bütçemize uygun olabilir, fakat kumaş itibariyle kalitesiz büyük beden pijama takımlarından kaçınmalıyız. Pijama kumaşları pamuklu ve kanserojen madde içermeyen ter emici kumaşlardan olmalıdır. Bu tür kumaşlardan dikilmiş pijamalar kullanmaya özen göstermeliyiz. Zamanla gelişen tekstil sayesinde istediğimiz ürüne ulaşmamız bir hayli kolaylaştı.Tekstilin gelişmesiyle yeleklerin yerini zamanla büyük beden pijama sabahlık aldı.

Büyük Beden Pijama Takımı ile Zarif ve Estetik Olun

16 Mart 2019

Büyük Beden Pijamayla Zarafet Ve Estetik Tutkusu

Her kadının vücudunda beğenmediği veya kafasına taktığı noktalar vardır. Kimi küçük göğüslerinden şikayet eder, kimi zayıflıktan kimisi ise fazla kilolarından. Doğru giyinmekle ve kendinize uygun olanı seçmekle bütün kusurlarınızı kapatacağınızı ve daha hoş görüneceğinizi biliyor musunuz? Vücudunu tanıyan bir bayan doğru kıyafetler ve aksesuarlarla beğenmediği tüm bölgelerini daha estetik bir görüntüye kavuşturabilir. Eskiden büyük bedene sahip olanlar diledikleri gibi giyinemediklerinden ve istedikleri giysiyi bulamamaktan şikayet ederler; bu sebeple bol, monoton ve şıklık algısı düşük kombinlere hapsolmak zorunda kalırlardı. Tekstil dünyasının sürekli yenilenen ve yapısı, her alanda olduğu gibi büyük bedende de kullanışlı ve aynı zamanda modern bir çeşitlilik sağladı. Tabii bu gelişmeden büyük beden pijama sektörü de payına düşeni alarak, zengin modelleri ile kilo problemi yaşayan bayanlara hizmet vermeye başladı.

Kışlık Pijama Takımları Ve Fiyatları

12 Mart 2019

Kışlık Pijama Takımları Ve Fiyatları

Ülkemizde genel olarak soğuk geçen kış aylarında, evde ve yatak giyiminde seçeceğiniz pijama oldukça önemlidir. Kışlık pijamalar yapısı gereği sizi soğuktan korumak için kalın ve yünlü kumaşlardan tasarlanmaktadır. Fakat bu kumaşlar aynı zamanda deliksiz ve konforlu bir uyku uyuyabilmeniz için de sizi terletmemelidir. Bu sebeple hava alan ve kaliteli kumaşlardan üretilmelidir. İşte bizde tam olarak soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak fakat aynı zamanda terlemenize engel olacak, nefes alabilen kumaşlarda kışlık pijama takımları ve fiyatları, sizlere sunuyoruz. Her ne kadar yaz aylarında da pijama seçimleri önemli olsa da kışın buna daha çok dikkat etmek gerekmektedir. Kullanacağınız pijama sizi sıcak tutmalıdır ve üşütüp hasta olmanızı da engelleyebilmelidir. Bunun yanı sıra hareketlerinizi kısıtlamamalı, teninizi tahriş etmemeli ve kalın, tüylü kumaşlarından ötürü alerjik reaksiyon geçirmenize engel olmalıdır.

Kom Gecelik Modelleri

12 Mart 2019

Kom Gecelik Modelleri

Gecelikler kadınlar için eşsiz bir öneme sahiptir. Şık tasarımları, modern yapısı, kaliteli ve sağlıklı kumaşlarıyla KOM gecelik modelleri, kadınları istek ve arzularını ön planda tutarak pek çok tasarıma imzasını atmaktadır. Bir Türk markası olan KOM, başta ülkemiz olmak üzere Avrupa’da da çokça tercih edilmektedir. Bunun en büyük sebebi ise tasarladığı ürünlerin kaliteli, sağlıklı ve güvenilir olmasıdır. Daha pek çok iç giyim ürününü koleksiyonlarında barındıran markanın en dikkat çeken ürünlerinden biri kadınlar için özel olarak tasarlanan geceliklerdir. Farklı renk ve geniş desen yelpazesine sahip olan modeller herkesin tarzına ve zevkine hitap etmekte ayrıca tüm bedenlerde üretilmektedir. Gecelik modellerindeki tasarımlar farklı yaşlarda kadınların da göz bebeği olmaktadır.

Kırmızı Gecelik Modelleri ve Fiyatları

11 Mart 2019

Kırmızı Gecelik Modelleri

Gecelik modellerinde hiçbir zaman modası geçmeyecek, her zaman tercih edilecek bir renk varsa oda hiç şüphesiz ki kırmızıdır. Bunun en büyük sebebi ise canlılığının yanı sıra katmış olduğunu seksiliktir. Kırmızı renk tutkuyu, aşkı ve ateşle bağdaştırılarak sıcaklığı temsil etmektedir. Ayrıca her kadına çok yakıştığı da bir gerçektir. Tutkulu bu renk gecelik modelleri ile bütünleştiğinde ise kadınların çok daha seksi, çok daha cazibeli ve göz alıcı olmasını sağlamaktadır. Şayet gardırobunuzda ya da çeyizinizde bir adet kırmızı gecelik olması gerekmektedir. Neden derseniz, kırmızı kadınları etkilediği kadar erkekleri de etkilemektedir. Pek çok erkek kadını kırmızı renk ile bütünleştirir. O özel gecelerde üzerinize giyeceğiniz kırmızı bir gecelik, partnerinizin de sizi daha çok arzulamasına ve özen göstermesine neden olur.

Beyaz Gecelik Modelleri

09 Mart 2019

Beyaz Gecelik

Beyaz renk saflığı ve güzelliği temsil etmektedir. Özellikle yeni evlenecek olan kadınların çeyizlerinde mutlaka bir beyaz gecelik bulunur. Fakat beyaz yalnızca yeni evlenen kadınların değil aynı zamanda özgüveni oldukça yüksek, sadeliği bir hayat felsefesi edinmiş kadınların da tercihidir. Yine daha çok vücut hatları ideal olan kadınlar beyaz renk gecelik giymekten çekinmezler. Fakat her ne kadar fazlalıklarınız olsa dahi gecelik modelleri arasından yapacağınız tercihlerle bu fazlalıkları kapatabileceğinizi unutmamalısınız. Vücudunuzda fazlalıklar var diye beyaz giymekten çekinmeyin

Şık Siyah Gecelik Modelleri

06 Mart 2019

Siyah Gecelik

Siyah rengin asaleti tartışılamaz! Bunun yanı sıra kusurları ve fazlalıkları örtmekte birebirdir. Hangi kadın siyah bir geceliği üzerine giyip seksi, cazibeli ve göz alıcı olmaz ki? Zaten oldukça güzel bir estetiği ve vücut yapısına sahip olduğunuz bir gerçek, tabi bunu kendinize şık ve modern gecelikler seçerek daha yükseğe taşımak da sizlerin elinde. Her kadın güzel ve cazibeli olmayı ister. Bunu sağlamanın yollarından biri de tabi ki yatak giyimidir. Sadece bir gecelik ile hem kendini şımartır hem de partnerinizin sizi daha çok beğenmesini sağlayabilirsiniz. Asaletin olduğu gibi şıklığın rengi de olan siyah gecelik modelleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Sırf dantellerden oluşan modeller, tül kumaşlardan tasarlanan transparan ayrıntılar, pek çok kumaş çeşidi olsa bile en çok satenlere yakışmaktadır.

Feyza Pijama Modelleri

04 Mart 2019

Feyza Pijama

Feyza markası, tekstil sektörünün pijama üreticisi olan markalarından biridir. Kadınlar için tasarlamış oldukları pijama modelleri ile müşterilerinin beğenisini kazanıyor. Pek çok renk ve modelden oluşan ürünler çok sayıda alternatif içeriyor. Feyza Pijama Kadın Erkek Pijama Takımları genel olarak kaliteli pamuk, ipek ve saten kumaşlardan üretiliyor. Özellikle kadınlar için tasarlanan pijama modellerinde ise çiçek desenleri ön planda tutuluyor. Ayrıca açık renkler her zaman tasarımın bir parçası haline geliyor

Ucuz Pijama Takımları Kapıda Ödeme

23 Şubat 2019

Ucuz pijama takımları kapıda ödeme


Günün yorgunluğunu evdeki huzurlu ortamda atmaya çalışan herkes haliyle pijamasının hafif, yumuşak ve rahat olmasını arzu eder. Bu yüzden de hem erkek hem de kadınlar tarafından özellikle tercih edilmektedir.

Ev dışında bir yerde kalındığında, tatilde ya da hastanede zorunlu olarak bulunulduğunda pijama olmazsa olmazdır. Bazıları pijama demekle aslında gecelik ifade etmiş olmaktadır.

Kapıda Ödeme İç Giyim ile Güvenli Alışveriş

19 Şubat 2019

Kapıda Ödeme İç Giyim

İç giyim ürünleri pazar payı olan en yüksek ürün gruplarından bir tanesidir. Farklı çeşit ve kumaşlarda giyim ürünleri birçok firma tarafından satışa sunulmaktadır. İç giyimde farklılaşma ve yenilik arayan kadın ve erkekler için çeşitte herhangi bir sınırlama yoktur.

Son dönemlerde iç giyim sektöründeki yenilikçi bakış açısı, fantazi iç giyim ürünlerinde artışa ve çeşitlenmesine sebebiyet vermiştir. İnternet üzerinden kadın giyim, iç giyim ve fantazi giyim ürünleri satışı sürekli olarak artmaktadır.

SİPARİŞ HATTI x Bilgi almak yada hızlıca sipariş vermek için hemen Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.