Hakkımızda
Pijama.com.tr 2009 Yılında Ev Tekstili, İç Giyim ve Pijama ile e-ticaret sektörüne giriş yapan Ren Group Ltd. Şti'nin tescilli markasıdır. En seçkin markaların binlerce pijama modelini bir arada bulabileceğiniz Türkiye’nin en büyük online pijama mağazasıdır.

Pijama.com.tr olarak; ürün portföyümüzü Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen markalarının en beğenilen pijama modellerini dikkatle seçerek oluşturduk. Pijama'ya özel, yerli-yabancı birçok markanın binlerce yeni sezon modelini, tek bir kulvardan satışa sunmayı hedefledik. En iyileri tek bir adreste toplamak ve sanal alışverişin getireceği tüm kolaylık ve karlılığı müşterilerimize aktarmayı amaçladık.

Bizi farklılaştıran geniş ürün ve marka seçeneklerimiz müşteri odaklı satış ve sonrası hizmetlerimiz ve Türkiye'nin her yerine bir tıklama kadar yakın oluşumuzdur.

Pijama.com.tr' ye Hafta içi 09.00 - 18.00, cumartesi 09.00 -13.00 saatleri arasında sabit telefondan, whatsapp destek hattından yada e-posta aracılığı ile ulaşarak güvenli, kolay ve sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Pijama.com.tr sadece online olarak satış yapar. Fiziki bir mağazası bulunmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.