Yarı Kapalı Mayo Modelleri

Tesettürlü kadınların havuza veya denize girerken tercih ettikleri rahat ve kapalı bir mayo çeşidi olan yarı kapalı mayo modelleri, kumaş bakımından dokuma ve likra olmak üzere iki farklı şekilde tasarlanmaktadır. Bu kumaşlar dokuma ve likralı olması sebebi ile hem denizde hem de havuzda kullanıma uygundur. Havuz için kullanılan modeller genellikle taytlı, şortlu, elbiseli olabilir. Bu modeller tesettürlü kadınlara yüzme açısından kolaylık sağlar. Genellikle yüzmeyi iyi bilen, bir spor haline getiren bunun yanı sıra kapalı olmayı tercih eden kadınlara hitap etmektedir.

Yarı Tesettür Mayo

Mart aylarını geride bıraktığımız şu dönemlerde havalar ısınmaya başladı ve yaz ayları kendini hissettiriyor. Hal böyle olunca tatil planları, rezervasyonları yapılmaya başlandı. Plajlarda hem tesettürlü kadınların hem de standart giyinen kadınların en çok tercih ettiği yarı tesettür mayo modelleri oldukça rahat bir kullanım sunmaktadır. Yarı tesettür mayo modelleri her kadına hitap eden spor ve hareketli tarzlarda dizayn edilmiştir. Şık modelleri, keskin çizgileri ve birbirinden farklı renkleri ile tasarımların ne kadar modern olduğunu da sitemizde inceleme yaparak görebilirsiniz.

NBB Yarı Kapalı Mayo

NBB markasını artık bilmeyen yoktur. Mutlaka kullandığınız bir ürün bu markanın eseridir. O yüzden ne denli kullanışlı, uzun ömürlü ve kaliteli olduğundan bahsetmeye gerek yoktur. Markanın bu sezon kreasyonlarında oldukça şık, modern, yeni nesil tesettürlü yarı kapalı mayo modelleri mevcuttur. Genel olarak bu ürünler, artık yalnızca tesettürlü kadınlara değil, standart giyim tarzına sahip kadınlara da hitap etmektedir. Her bedene, her yaşa, her tarza uygun NBB yarı kapalı mayo modellerini sitemizden inceleyerek en iyi fiyatlardan satın alabilirsiniz.

Büyük Beden Yarım Tesettür Mayo

Hali hazırda büyük beden kadınlar kendilerine uygun mayo bulma konusunda zorluklar yaşamaktadır. Hele bir de tesettürlü olunca, uygun modeli bulmak git gide zorlaşıyor. Fakat belli başlı markaların büyük beden kadınlar için tasarlamış olduğu pek çok model bulunmaktadır. Tüm bu modelleri farklı sitelerden araştırmak incelemek yerine, sitemiz üzerinden her modeli her markayı bulabilirsiniz. Hem inceleme kolaylığı hem de uygun fiyat aralıkları ve avantajları ile arzu ettiğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Sıralama seçin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.