Bodysuit Modelleri

Kadınların eşsiz vücut hatları ile bütünleşen bodysuit modelleri yalnızca o özel gecelerde değil, kimi zaman günlük yaşamda kimi zaman düğün gibi davetlerde dekolteli abiyelerin içerisine de giyilmektedir. Özellikle günlük kıyafetlerinizde düşük belli pantolonlar tercih ediyor iseniz, açılmayan bel ve iç çamaşırlarınızın görünmemesi için bodysuit modelleri oldukça ideal bir seçim olacaktır.

Bodysuitler, gövde ve ağ kısmından oluşan, vücudu sararak çekici bir görünüm elde edilmesine olanak tanıyan giyim ürünleridir. Tek parça formunda olan bu ürün, üretim malzemelerinin değişmesine rağmen temel özelliklere sahiptir.  Bu modeller penye, saten, dantel olmak üzere  pek çok kumaş seçeneği ile her tarza hitap eder. Genel olarak vücudun şekline daha iyi uyum sağlayabilmek için likra gibi genişletilebilen kumaşlar tercih edilmektedir. Değişken yaka ve omuz askıları ile de pek çok seçenek sunmaktadır.

Kolay giyim ve hareket özgürlüğü sağlayan bodysuit modelleri herkes tarafından tercih edilmektedir. Günlük yaşamın ve sokak modasının yanı sıra iç çamaşırı ya da spor giyimde de tercih edilen bodysuit modelleri pek çok ünlü isim tarafından da kullanılmaktadır. Bu senenin modası haline gelen bodysuitler, oldukça ince ve şık bir görünüm kazanmanıza da yardımcı olacaktır. En çok tercih edilen modellere bir göz attığımızda ise sırt dekolteli ya da ipli modelleri görmekteyiz.

Sırtı Açık Bodysuit

Modanın akışı ile artık, yüksek bel pantolon ve etekler ile de kombinlenebilen bodysuit modelleri, farklı tarzlara hitap ederek pek çok farklı model seçeneği ile de sunulmaktadır. Özellikle bu senin modası haline gelen sırtı açık bodysuit modelleri, yaz aylarının vazgeçilmez üst giyim ürünü haline geleceğe benziyor. Yüksek bel pantolon, şort ya da etekler ile ayrı bir bütün sağlayan bodysuit modelleri, sırt dekoltesi ile de şıklığınızın temsilcisi haline geliyor.

İpli Bodysuit

Sırt dekolteli bodysuit modellerini ile ipli detaylarla bezenmiş modelleri takip ediyor. Şayet sırt dekoltesi vermek istemiyor ama bir o kadar şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız mutlaka ipli bodysuit modellerine göz atmalısınız. Birbirinden farklı desen ve renk skalasına sahip modelleri pek çok alt ya da üst giyim ürünü ile harmanlayarak yaz aylarında benzersizliğinizi yansıtabilirsiniz.

Sıralama seçin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.