Gizlilik ve Güvenlik
KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Siteniz ile paylaştığım kişisel bilgilerin güvenliğinden nasıl emin olabilirim?

Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenilirliği bizler için çok önemlidir. Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaklardır. 

Pijama.com.tr den alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler ( Teslimat ve adres bilgileri, telefon numaraları, e-mail adresleri ) sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. 

Kredi kartı ile alışverişte kart bilgilerimin güvenliğinden nasıl emin olabilirim? 

Pijama.com.tr den alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliği bizim için yüksek önem taşımaktadır. 

Kredi kartı bilgileriniz hiç bir şekilde bilgi depomuzda saklanmamaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır ve bankanın sitemize entegre ettiği sanal pos aracılığı ile onay alınarak alışverişe devam edilir.

Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın http:// protokolünden https:// protokolüne geçişi sayfanızın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir. 

Pijama.com.tr güvenli midir?

İstanbul Ticaret Odası'na REN ELEKTRONİK HİZMETLER LTD. ŞTİ. ünvanı ile kayıtlı bünyesinde bir çok e-ticaret sitesi barındıran 2009 yılından itibaren faaliyet gösteren REN GRUP güvencesi altındadır.

Sitemizde kullanılan kredi kartı sanal posları bankaların kontrolü ve onayı ile ilgili bankaların yetkili birimleri tarafından sitemize entegre edilmiştir. 

Kargo paketimin içeriği dışarıdan bakınca belli olur mu?

Kargo paketi, içeriği belli olmayacak şekilde Pijama.com.tr sipariş departmanı tarafından hazırlanmaktadır.

Paketin üzerinde Pijama.com.tr yazıyor mu?

Paketiniz üzerinde site ismi, iç giyim, iç çamaşırı, pijama v.b içerik belirtici hiçbir ibare olmayacaktır.

Paketiniz, üzerinde Ren Elektronik Hizmetler yazı ve logosu bulunan bir kutu ile gönderilecektir.

Kargo içeriği tekstil olarak tanımlanacaktır.

Kargo görevlisinin paketimin içeriği hakkında bilgisi var mı?

Kargo paketi, Pijama.com.tr sipariş departmanı tarafından hazırlanmaktadır. Kargo görevlisi paketin içeriğini bilmeyecektir.

Kargo ve fatura da gönderici ismi olarak, firmamızın ticari ünvanı olan Ren İthalat İhracat ve Elektronik Hizmetler Ltd. Şti. kullanılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.