Erkek Fantazi İç Giyim

Fantazi iç giyim dediğimizde ilk akla gelen nedense hep kadınlar oluyor. Aslında kadınların vücudu estetik açısından bu giyim tarzına oldukça uygun ama bir de kadınların fikirlerini sormak lazım. Kadınlarda en az erkekler kadar cinsel yaşantısına bir renk gelmesini ister. Kendisi bu denli hazırlanıp daha seksi ve çekici olmaya çalışırken erkeğin hiçbir şey yapmaması kadınları cinsel ilişkiden soğutan en önemli nedendir. Eğer bir kadın artık sizinle cinsel paylaşımlarda bulunmak istemiyorsa bunun sebebi sizin artık sıkıcı ve monoton bir cinsel yaşam sunmanızdır. Kadınların size küçük sürprizler yaptığını fantezi giyim ürünlerinden alıp karşınıza geçtiğini bir düşünün, ne kadar hoşunuza gidiyor değil mi? Bu konuda empati kurmanız gerekmektedir. Kadınlarda tıpkı erkekler gibi küçük sürprizler bekler. Erkek fantazi iç giyimsize bu konuda oldukça yardımcı olacaktır.

Erkekler fantezi giyime kendi üzerlerinde olduğu zaman kapalı, kadının üzerinde olduğu zaman oldukça açık bakarlar. Fakat anlamadıkları durum şudur, bu sizinle partnerinizin arasında. Yani eğer onun bir süre sonra sizden kopmasını, cinsel yaşamdan bunalmasını ve uzaklaşmasını istemiyorsanız artık sizde birtakım farklılıklara açık olmalısınız fantazi gecelikler erkek modelleri gibi. Fantazi giyim, evliliklerini ve gece hayatlarını renklendirmek isteyen çiftlerin ortak kararı olmalıdır. Erkek fantazi iç giyim ürünleri erotik, eğlenceli, komik, seksi özelliklere sahiptir. Kadınınız için özel bir gün tertip ederek sexsi erkek baksirlari tercih edip onun size bakış açısını tamamen değiştirebilirsiniz. Böylece sizinle cinsel ilişkiye girmekten ayrı bir haz duyacaktır.

Siz bir kadına baktığınızda ne hissediyorsunuz? Seksi, zarif, güzel, alımlı ve oldukça çekici. Özellikle de fantazi giyim tercih ettiklerinde bu özelliklerin hepsi iki katına çıkıyor. Fakat unuttuğunuz bir nokta var. Aynı şey kadınlar içinde geçerli. Kadınlarda size baktığında siz her nekadar kendinizi beğenmesenizdesizin seksi, çekici, hoş ve yakışıklı olduğunuzu düşünüyor. Sizde erkek fantazi iç çamaşırı tercih ederek, kadınların gözüne çok daha seksi, çok daha yakışıklı, çok daha çekici görünürsünüz. Ayrıca bu durum sizi kadının gözünde vazgeçilmez kılar ve sizi diğer erkeklerden ayıran artı bir özellik haline gelir.

Sıralama seçin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.