DESTEKLİ SÜTYEN MODELLERİ

Kup bölgesinde sünger ya da sıvı gibi dolgu malzemesi bulunan sütyenlere destekli sütyen denir. En çok tercih edilen dolgu malzemesi, yumuşak ve kolay temizlenebilir olmasından dolayı süngerdir. Ayrıca sıvı ve silikon destekli sütyen modelleri de üretilmektedir. Destekli sütyenler genellikle, küçük göğüslere sahip olan kadınların tercihidir. Bu sütyen modelleri içerisinde bulundurduğu dolgudan dolayı, tam ya da yarım kalıplar ile göğüslerin daha dik ve büyük görünmesini sağlar. Genellikle dekolte kıyafetlerin altına tercih edilen destekli sütyen modelleri, kurtarıcı niteliği taşımaktadır. Destekli sütyenler oldukça geniş renk ve modellerde yelpazesine sahiptir. Bu yüzden özellikle küçük göğüslü kadınlar tarafından oldukça tercih edilen iç giyim ürünlerinden bir tanesidir.

Göğsü Büyük Gösteren Sütyen Modelleri

Göğüslerinin daha dolgun görünmesini isteyen kadınlar genel olarak göğüs ameliyatlarına ve egzersizlere zaman ayırmaktadırlar. Fakat bıçak altına yatmak ya da ağır egzersizler yapmak kadınların gözünü korkutuyor ve kimi zaman sosyal hayattan uzaklaşmalarına neden oluyor. Ağrılar, sancılar, sıkıntılar derken çekilmez bir hal alıyor.

 Eğer göğüsleriniz küçük ise onları daha büyük daha şekilli ve daha dik göstermenin bir yolu mevcut. Bu yol memeleri büyük gösteren sütyen modelleridir. Bu sütyenler farklı çeşitlerde, farklı bedenlerde ve farklı renklerde tasarlanarak geniş bir kitleye hitap eder. İster bariyerli ister straplez isterseniz üçgen hemen hemen tüm sütyen modellerinde dizayn edilmektedir. Göğüsleri büyük gösteren sütyenler sayesinde daha seksi bir görüme sahip olabilirsiniz.

2 Beden Büyük Gösteren Sütyen

Göğüsler kadınların dişiliğini ortaya koyan en güzel ayrıcalıklardan biridir. Fakat pek çok kadın küçük göğüslerinden şikayet etmektedir. Hatta bu uğurda bıçak altına yatmayı bile göze almışlardır. Fakat her ne kadar göğüsleri küçük olan kadınlar bu durumdan hoşlanmasa da ameliyat olmakta ve o sıkıntıları çekmekten kaçınmaktadır.

Kadınların ihtiyaçlarına göre şekillenen iç çamaşırı modelleri yine göğüsleri küçük olan kadınların ihtiyacına cevap vermektedir. Göğüslerinizi iki beden büyük gösteren sütyen modelleri ile sizde daha iri, şekilli ve dik göğüslere sahip olabilirsiniz. Balenli ve jel destekli olan sütyen modellerinde herhangi bir kayma söz konusu olmaz. Bunun yanı sıra boşluk hissi vermez ve kıyafetlerin altından belli olmaz.

Göğüs Büyüten Sütyen

Sürekli olarak gelişim gösteren iç çamaşırı sektöründe her gün yeni bir ürün kadınların ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Küçük göğüslere sahip olan kadınlar için de zamanla göğüsleri büyüten sütyen modelleri tasarlanmıştır. Artık ameliyatlara tonla para vermek ya da ağır egzersizlere zamanınızın büyük bir kısmını ayırmanıza gerek yok. Göğüs büyüten sütyen modellerini zaman içerisinde sürekli olarak kullandığınızda göğüslerinizdeki büyümeyi sizde fark edeceksiniz.

Göğüs büyüten sütyen modelleri oldukça rahattır. Daha önceden kullanmış olduğunuz sütyen modelindeki gibi kendinizi rahat ve konforlu hissedersiniz. Nefes alan yapısı sayesinde terletmez ve kaşındırmaz. Dayanıklı kumaşlardan üretildiği için uzun yıllar kullanabilir ve makine de kolaylıkla yıkama yapabilirsiniz. Yapısında herhangi bir bozulma olması söz konusu değildir. Yapısından dolayı göğüslerinde masaj etkisi yaratır ve bu durum göğüslerinizin büyümesine yardımcı olur.

Çift Destekli Sütyen

Yine göğüsleriniz küçük ise çift destekli sütyen modellerini tercih edebilirsiniz. Genel olarak tüm sütyen modellerinde destek bulunur ve bu destekler göğüslerin alt kısımlarında yer alan bir süngerden ibarettir. Çift destekli sütyen modelleri ise alt kısmında iki adet destek ve üst kısmı da destekleyen modellerdir. Balenleri sayesinde de göğüslerinizin daha dik durmasına yardımcı olur.

Çift destekli sütyenler farklı pek çok modelde, renkte ve desende geniş bir yelpazeye sahiptir. Daha önceden kullanmış olduğunuz modellerde çift destekli sütyenler bulabilirsiniz. İster straplez ister Push-up ister dekolte ya da sporcu sütyeni olsun her modelde çift destek ayrıcalığını yakalayabilirsiniz. Bu sütyenler göğüsleriniz her ne kadar küçük olsa da tamamını kaplayarak boşluk hissi uyandırmaz. Silikon desteği sayesinde askısız olsa dahi herhangi bir kayma durumu yaşanmaz. Bu yüzden gönül rahatlığı ile her tür kıyafetin altına kullanabilirsiniz.

Tüm sütyen modellerinin fiyat aralıkları bütçenize uygundur. Fiyatlar sütyenin yapısına, şekline ve kalitesine göre farklılık gösterebilir. Ürünlerimizin tamamı kaliteli ve sağlıklı kumaşlardan üretilmektedir. Herhangi bir problem ile karşılaşmanız söz konusu dahi değildir. İstediğiniz modeli sitemiz üzerinden ayrıntılı olarak inceleyerek size sunacağı ayrıcalıklara göz atabilir ve uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz.

Sıralama seçin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.