Erkek Pijama Takımları

Pijama alt ve üst olmak üzere iki parçadan oluşan bol kesim ve ince kumaşlardan üretilmiş bir giysi türüdür. Genellikle ev içinde veya yatağa girerken giyilmektedir. Yorucu geçen bir günün ardından dinlenmek istemek gayet olağan bir durumdur. İyi dinlenebilmek için iyi uyku uyumak gerekmektedir. Uyku sayesinde hem günün yorgunluğu atılmakta hem de vücut sağlığı için gerekli olan bir işlev yerine getirilmektedir. Rahat uyku için gerekli olan ortamın ardından uyku esnasında rahat kıyafetlerde önemlidir. Erkek pijama takımı farklı kumaşlardan üretilmektedir. Polyester, penye, saten ve pamuğun yoğun olarak kullanıldığı pijama takımları seçiminde pamukla üretilen ürünü tercih etmek en doğru karar olacaktır. Hava alan dokusu ve terletmeyen özelliği ile pamuklu pijama tercih edilmelidir. Seçilen pijamanın mevsime uygun olması gerekmektedir. Sıcak havalarda ince kumaşlar, soğuk havalarda kalın kumaşlar daha sağlıklı olacaktır. Erkek Pijama seçiminde diğer bir nokta vücuda uyumudur. Dinlenmek için ayrılan zamanlarda giyileceği için genellikle rahat kesimli kumaşlar tercih edilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda pijama takımı alırken renk seçimine dikkat edilmelidir. Kişinin sevdiği bir renk pijama alması severek giymesini sağlayacaktır. Erkek pijama takımında bir çok model ve renk seçeneği bulunmaktadır. İstenilen tarz ve renkte seçilen pijama ile gönül rahatlığı ile dinlenmek mümkündür. Pijamayı takım olarak giymek istemeyenler için sadece erkek pijama altı seçeneği de mevcuttur. İnce bir tişört veya atletle kombin yapılarak rahatça giyilebilmektedir.

Erkek Gecelik

Ropdöşambır genellikle erkeklerin gecelik niyeti ile giydikleri kıyafete verilen addır. Ropdöşambır genellikle set halinde satılmaktadır. İçinde uzun ve kısa kollu pijama takımları bulunmaktadır. İsteğe göre ropdöşambır tek olarak alınıp farklı pijama takımları ile kombin oluşturulabilmektedir. Farklı ropdöşambır erkek gecelik modelleri bulunmaktadır. Rahat kumaşlarla üretilen bu gecelikler huzurlu bir uyku sunmaktadır. Erkek gecelikler yaz ve kış ayları için farklı kumaşlardan üretilmektedir. Üst olarak giyilen parçalarda sıfır yaka, V yaka ve düğmeli modelleri bulunmaktadır. Mevsimine göre uzun kollu kısa kollu veya sıfır kollu modelleri ile tercih şansını arttırmaktadır. Alt kısma giyilen parça genellikle rahat ve uzun kesimdir. Mevsime göre yine kapri veya şortlu modelleri bulunmaktadır. Renk seçeneği bulunan erkek geceliklerinde mevsime göre açık veya koyu renk seçenekleri mevcuttur. Pijamanın üstüne giyilen ropdöşambırlar farklı kumaşlardan üretilmekte ve farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Ropdöşambırda kullanılan kumaşlar kadife, penye, saten ve pamukludur. Saten kumaşlar şıklığı temsil ederken, penye ve pamuklu kumaşlar rahatlığı sunmaktadır. Kişinin tercihine göre seçme imkanı bulunan erkek gecelik takımlarının her sezon yeni modelleri çıkmaktadır.

Pierre Cardin Erkek Pijama Takımları

İnsanın yatarken kendini rahat hissetmesi için giyilen pijama takımının kumaşı, kesimi ve dikimi önemlidir. Ürün seçiminde ince ayrıntılara dikkat etmek gerekmektedir. Öncelikle kaliteli ürünleri tercih edilmelidir. Pierre Cardin erkek pijama takımları tercih edenlere kalite ve rahatlığı sunmaktadır. Pierre Cardinin erkek pijama koleksiyonu oldukça geniştir. Uzun ve kısa kollu pijama takımları, bir çok parçayı içinde bulunduran çoklu setler, ropdöşambır modelleri, yeni düğün yapacak olanlara damat pijama setleri ile hizmet vermektedir. Yaz ve kış mevsimine uygun pijama takımları ile hizmet sunmaktadır. Her sezon değişen modaya ayak uydurarak farklı modelleri alma fırsatı sunmaktadır. Genellikle ürünlerinde pamuklu kumaşları kullanan Pierre Cardin yaz için daha ince ve rahat kumaşlı pijama takımları bulunurken, kışa özel yine pamuklu kalın pijama takımları ile hizmet vermektedir. Pierre Cardin'in yaz sezonu ürünleri uzun alt kısım ve kısa kollu üst kısımdan oluşmaktadır. Kışlık pijama takımlarında uzun kollu önden düğmeli modelleri bulunmaktadır. Tekli pijama takımlarının yanında Pierre Cardin'in set halinde satılan pijama modelleri bulunmaktadır. Ortalama beş parçadan oluşan pijama setlerinin içinde uzun kollu pijama takımı, ropdöşambır sabahlık, kısa kollu ve şortlu pijama takımı bulunmaktadır. Takım halinde almayı düşünenler için pijama takımlarının bedenleri S'den XL'a kadar değişmektedir. Erkeklere özel koyu renk üretilen bu ürünler müşterinin beğenisine sunulmaktadır. Her sezon gönül rahatlığı ile tercih edilen markalardan biri olan Pierre Cardin müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet sunmaktadır. Erkek pijama takımı seçenekleri ile hem yeni evlenecek olanlara hem rahatlık arayanlara hizmet vermektedir.

Sıralama seçin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.