Kırmızı Gecelik Modelleri

Gecelik modellerinin geçmişten bu güne kadar uzanan ateşli renklerinden olan kırmızı ve tonları kırmızı gecelik modelleri konusunu gündeme getirirken farklı desenleri ve çeşitleri ile dikkatleri çekmektedir. Kırmızı ateşli geceleri simgeleyen bir renk olduğu için gecelik modellerinde en çok tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. İnsanların aklına ateşli gece denildiğinde kırmızı özenle ön plana çıkarken bu ateşe ayak uydurmak isteyen bayanlar kırmızı rengi ile uyumluluğu yakalamak isterler. Kırmızı gecelik modelleri arasında dantelli, fileli, saten gibi modeller yer almakta olup, aynı zaman da kırmızı fantazi kostümleri de dikkat çeken parçalar arasında yer almaktadır. Kırmızıya eşlik eden ikinci bir renk ise siyah olup, kırmızı ile siyah renk birleşimi ile elde edilmiş gecelikler de oldukça trend durumdadır.

Kırmızı Fantazi Gecelik

Fantazi gecelik modelleri diğer gecelik modellerine göre daha seksi ve daha gösterişli olup, çeşitli aksesuarlar ile sizlere sunulmaktadır. Genellikle fantazi denilince akla gelen jartiyer ile birleştirerek farklı dekolteler ile gösteriş sunan gecelikler ön planda yer almaktadır.

Kırmızı Dantelli Gecelik

Gecelik modellerinin olmazsa olmazı olan dantel, kırmızı ile birleşmesi ile oldukça güzel bir görünüm ortaya koymaktadır. Kırmızı gecelikler de dantel bazı bölgelerde yoğunlaşırken bazen de tüm gecelikleri sararak daha farklı bir tasarım ortaya koymaktadır. Kırmızı seksi gecelik modellerine dantelin eklenmesi seksiliği daha fazla ortaya koymanızı sağlayacaktır.

Kırmızı Saten Gecelik Modelleri

Kırmızı bayan gecelikleri arasında yer alan saten gecelikler de serin tutan havası ile salaş bir görünüm verirken seksiliğinizi ön plana çıkaran kumaştır. Vücudunuz da ipeksi bir dokunuş oluşturan saten gecelikler uzun ömürlü kullanım için ideal olurken aynı zaman da rahatlık da sunmaktadır. Saten gecelikler de genellikle dekolte olarak göğüs kısımlarından ya da yan kısımlarında ayrıntılara yer verilmektedir. Kısa ve kırmızı olan bu gecelik modelleri çeşitli dantel detayları barındırarak farklı bir görümüm vermektedir. Aynı zaman da düz ve dekoltesi olmadan kırmızı saten gecelikler de ilgi çekmektedir. Sabahlıklar ile takım olarak satılan bu gecelik modelleri kolay kullanım sunmaktadır.

Sırala
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.