Pierre Cardin Gecelik Modelleri, Fiyatları

İş hayatın, trafik, ev işleri derken günlük hayatın yorgunluğundan yorulanlar gece eve geldiğinde rahatlamak isterler. Rahatlamak için ilk olarak yapacakları iş dış kıyafetlerini çıkarıp rahatlık ve konfor sağlayacak olan pijamalarını giymektir. Dış kıyafette şıklığı seven ve tercih eden bayan ve baylar için marka tarafından şık pijama takımları tasarlamaktadır. Evdeki rahatlığını gece yatakta da sürdürmek isteyenler için abiye kadın iç giyim ve iç giyim sektöründe de harika modelleri bulunmaktadır. Her yaş ve bedende bayana hitap eden kaliteli ve zarif gecelik ürün çeşitleri ile stil sahibi bayanları gözde markası olmuştur. Gecelik ürünleri takım veya tek olarak satılmaktadır. Kumaş kalitesinden dolayı yıllarca kullanılabilen gecelik modellerinin fiyatları ise oldukça cezp edicidir. Kaliteyi uygun fiyatlara alıp yıllarca rahatlıkla giyebilmek için markanın gecelik ve iç çamaşırı ürünlerini tercih edilmelidir. Kadın güzeldir, güzeli sever. Fransız tarzının yoğun olarak kullanıldığı gecelikler kadar kadını süsleyen başka bir içi giyim yoktur.

Pierre Cardin Lohusa Gecelik

Bayanlar için çocuklarını dünya getirmek çok ayrı bir ve özel bir duygudur. Bebeklerini ilk defa kucaklarına aldıkları, misafirlerin yoğun olarak gelip gitti 40 günlük lohusalık döneminde rahat ve şık geceliklere ihtiyaç duymaktadır. Kalitesi ve tarzı, renk ve modelleri ile kadınlardan tam not alan ve diğer markaları geride bırakacak kadar gecelik çeşitleri bulunan loğusa kadınlar için en güzel ve rahat modelleri üretmiştir. Bayanların bu dönemde beden yapıları biraz değiştiğinden normal gecelik takımlarını giyememektedir. Pierre cardin lohusa gecelik sabahlık takımı modellerinin özellikleri bu özel zaman için tasarlanmıştır. Bebeklerini daha rahat besleyebilmeleri için iç giyim modellerinde ayrıntılar düşünülmüştür. Lohusa gecelik sabahlık takımlarının yanı sıra evlenecek kızların çeyizlerine özel olarak hazırlanmış genellikle saten kumaştan üretilmiş pierre cardin 6 lı gecelik seti çeşitler arasında yerini almaktadır. Bu setlerin pamuklu kumaştan üretilmiş olanları lohusalık döneminde de giyilebilir. Pierre cardin fantazi gecelik markanın özel zamanlar için tasarladığı modellerindendir.

Pierre Cardin Gecelik Takımı

Zarafet abidesi bayanların güzelliğine güzellik katan iç giyim sektöründe zarif, zevkli, şık ve rahat modelleriyle tanınmış pierre cardin gecelik sabahlık takımı çeşitlerinde oldukça başarılıdır. Gecelikte önemli olan şık ve rahat olmasıdır. Gece uykusunda rahatsız etmeyecek modelde ve rahatlık sağlayacak kalitede kumaştan üretilmiş olmalıdır. Her beden düşünülere üretilmeyen geceliklerde küçük göğüs sıkıntısı yaşamaktadır. Model tasarlanırken göğüs ayrıntısı düşünülmelidir. Çünkü bu ayrıntı düşünülmediğinde ürün bayanın üzerine oturmamakta ve şık durmamaktadır. Oysaki küçük veya büyük göğüs ayrıntısı düşünülerek, arkadan iplerle veya farklı malzemelerle ayar koyma gibi küçük dokunuşlara şans veren modeller daha çok tercih edilmektedir. Gecelik üretiminde pamuklu veya saten kumaşlar kullanılmaktadır. Günlük giyimde pamuklu ürünler, özel zamanlar için daha zarif ve şık durduğundan Pierre Cardin saten gecelik takım tercih edilmektedir. Bol ürün yelpazesi bulunan markanın ürünlerin web sitesinden rahatlıkla ulaşılabilir. Sitede bulunan beden tablosuna göre online satın al işlemi yapıldığında bedenime olur mu olmaz mı kaygısı da ortadan kalkmaktadır.

Farklı gecelik modelleri ve çeşitleri bir arada bulabileceğiniz ve indirimli fiyatlarla online olarak satın alabileceğiniz çorapiçgiyim sitesi 2009 dan beri sektörün liderliğini taşıyor. Ücretsiz kargo ve kapıda ödeme imkanlarından faydalanarak güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

 

 

 

Sırala
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.