Blog

Sevimli Ve Şirin Bir Konsept: Anne Kız Pijama Takımları

31 Ağustos 2015

Sevimli Ve Şirin Bir Konsept: Anne Kız Pijama Takımları

Minik kızı ile bir örnek giyinmeyi hangi anne istemez ki. Dünyanın dört bir tarafında modayı yakından takip eden anneler, kızları ile uyumlu giyinip, kıyafetlerinden aksesuarına kadar her detayı ince eleyip sık dokuyorlar.

Annenin minik prensesi ile daha yakın olmayı arzulaması ve yine bebekliğinden itibaren annesini kendisine rol model alan çocuğun onun gibi olmak istemesi kadar doğal bir şey yok. Bu isteğin farkında olan ve anne ile kızı birbirine daha da yakınlaştırmayı amaçlayan tekstil firmaları, anne-kız konseptli yeni bir trend başlattılar. 

Çocuk Pijama Satın Almanın İncelikleri

31 Ağustos 2015

Çocuk Pijama Satın Almanın İncelikleri

Çocuğumuz en değerli varlığımızdır. Onun bir gülümsemesi ile birlikte hayatımızdaki tüm zorlukları ve sıkıntıları unutur ve dünyamızın onun çevresinde döndüğünü hissederiz. En kıymetlimizdir, hayatta en çok düşündüğümüzdür.

A’dan Z’ye her şeyini planlar, tüm günümüzü ona uydurmaya çalışır, onun yaşamında bir şeyler aksamasın diye yaşam sitilimizden bile vazgeçer ve bütün bunları hiçbir şikâyet göstermeksizin memnuniyetle yaparız. Bencilliklerimiz, benmerkezciliğimiz, zevklerimiz veya asla bırakmayı düşünmediğimiz alışkanlıklarımız çocuklarımız hayatımıza girdiği andan itibaren ikinci planda kalır. 

Pijamada Maskulen Tavır: Önden Düğmeli Pijamalar

31 Ağustos 2015

Pijamada Maskulen Tavır: Önden Düğmeli Pijamalar

Herkesin pijama tercihi kendi karakterini yansıtmaktadır. Salaş, rahat modeller, çekici, göz alıcı formlar bunların yanında şirin, sevimli baskılılar, uzun gecelikler veya mini olanlar… Tercihlerimiz o anki ruh halimize ve kendimizi nasıl algıladığımıza da bağlıdır aslında. Kadınsı bir görüntü için saten, dantelli gecelikleri giyer ve baştan çıkarıcı bir görüntüye kavuşuruz.

Bazen de yorucu bir günün sonunda rahat ve salaş modellerle pijama keyfini sonuna kadar çıkarırız. Yazın kavurucu sıcaklarında ince kumaşlı bir önden düğmeli pijama takımı modelinin verdiği rahatlık elbette paha biçilemez; aynı soğuk kış gecelerinde battaniye hissi uyandıran kalın polarlarla sıcacık olmanın keyfini hiçbir şeyde bulamayacağımız gibi.

Kimono Sabahlıkla Gelen Baştan Çıkarıcı Güzellik

31 Ağustos 2015

Kimono Sabahlıkla Gelen Baştan Çıkarıcı Güzellik

Japonya’nın geleneksel kıyafeti olan kimono, T şeklinde, kolları geniş, uzun ve rahat giysilerdir. Estetik görüntüsünün yanı sıra konforu ile de birçok modacıya ilham kaynağı olan kimonolar, pijama sektöründe kullanılmaya başlandı. Farklı desen ve motiflerde tasarlanan saten kimono sabahlık modellerinin gösterişli ve çekici geceliklerle kombinlendiğini görüyoruz. Rahat kesimi, şıklığı ve cazibesi ile kadınlar arasında oldukça rağbet gören kimono sabahlık modellerinde, bedeni saran ipek veya saten kumaşlar, tül ve dantel detaylar kullanılmaktadır.

Sıvı Dolgulu Sütyenlerin Size Kattığı Ekstra Cazibe

31 Ağustos 2015

Sıvı Dolgulu Sütyenlerin Size Kattığı Ekstra Cazibe

Göğüsleri daha dik, biçimli ve dolgun göstermek için kullanılan sütyenler, birçok farklı modeli ve kullanım alternatifi ile hem giyilen kıyafeti daha iyi taşımaya yardımcı oluyor hem de kadınların daha özgüvenli olmalarını sağlıyor. Yaş ilerledikçe yerçekiminin vücut üzerindeki olumsuz etkileri artmaya sarkmalar ve kırışıklıklar görülmeye başlar.

Bu deformasyonun ilk görüldüğü yerlerden birisi tabii ki göğüslerdir. Uzmanların da belirttiği gibi doğru sütyen kullanımı, bu olumsuz etkileri azalttığı gibi estetik açıdan daha hoş bir görsellik sağlamaktadır. Kadınların talepleri doğrultusunda sürekli bir yenilenme içerisinde olan çamaşır sektörü, kadınların göğüs bölgesinde beğenmediği yönleri kamufle edecek ve daha estetik bir görüntü oluşturacak sütyen modellerine kreasyonlarında yer veriyorlar.

Çiftlere Özel Pijama Takımları

31 Ağustos 2015

Çiftlere Özel Pijama Takımları

Eşinizle ne kadar uyumlu olduğunuzu ve birbirinizi tamamladığınızı herkese göstermek ister misiniz? Pijamada son dönemin trendlerinden biri olan anne-kız ve baba-oğul pijamalarından sonra bir elmanın iki yarısı olan sevgililere özel olarak tasarlanan çift pijama takımları, eğlenceli baskıları, yumuşak dokusu kadar birbiriyle uyumlu dizaynıyla da çiftlerin dikkatini çekmeyi başardı. Zengin modelleri, farklı renkleriyle herkesin zevkine hitap eden bu pijamalar kalitesi ile de daha uzun yıllar sizi birbirinize bağlayacak gibi görünüyor.

Hamile Pijama Tercihi Nasıl Olmalıdır

31 Ağustos 2015

Hamile Pijama Tercihi Nasıl Olmalıdır

Kadınlar için hamilelik dönemi, her açıdan farklı ve karmaşık bir dönemdir. Bu süreçte salgılanan hormonlar hem fiziksel hem de ruhsal açıdan değişikliklere yol açar. Kilo alımı, ruhsal açıdan dengesizlikler, karnın büyümesine bağlı olarak ortaya çıkan rahatsızlıklar, nefes alamama, kalitesiz uyku ve geleceğe dair endişelerin artması hamilelik döneminin kadına etkilerinden bazılarıdır. İşte bu zaman diliminde hamile bayanın rahat, her açıdan kendini iyi hissetmesi oldukça önemlidir. Zaten uykusuzluk çeken ya da yaşadığı sıkıntılar yüzünden geceleri zorluklar yaşayan hamile bayanın, uygun hamile pijama seçmesi daha konforlu bir uyku ve elbette sağlık açısından da gereklidir.

Saten Pijamayla Gelen Yumuşaklık Ve Hafiflik Hissi

31 Ağustos 2015

Saten Pijamayla Gelen Yumuşaklık Ve Hafiflik Hissi

Her ne kadar ev içinde çoğumuz salaş ve rahat kıyafetleri tercih etsek de saten pijama modelleriinin albenisi ve göz alıcılığı birçok kadına hala çok çekici geliyor. Yumuşacık, su gibi akıp bedenimizi zarifçe saran, aynı zamanda parlak dokusu ile kadına bir cazibe ve gösteriş katan saten, ne istediğini bilen pijama markalarının elinde daha da modern bir görüntüye kavuştu.

Saten ile dantelin muhteşem uyumundan hareketle hazırlanan bu yeni modellere baktığımızda kol manşetlerinde, eteklerde ve özellikle göğüs bölgesinde dantel detaylarının kullandığını görüyoruz. Askılı uzun veya mini elbise şeklinde olanlar, şortlu takımlar, sabahlıkla kombinlenmiş gecelikler, kollu modeller, gömlek pantolon formundakiler… 

Sütyen Nasıl Seçilir?

31 Ağustos 2015

Sütyen Nasıl Seçilir?

Sütyen, göğüsleri dik tutmak ve daha dolgun göstermek için kullanılan, saten, dantel, penye gibi kumaşlardan yapılan bir iç çamaşırı türüdür. Günümüzde ünlülerin ortaya çıkardığı sütyen takmama trendine rağmen kadınların birçoğu bu iç çamaşırını kullanır. Çünkü sütyen, kırışıklıkların en önemli sebeplerinden birisi olan yerçekiminin olumsuz etkilerini en aza indirir; zamanla meydana gelecek sarkmaları, deformasyonu ve şekil bozukluklarını önler.

Günümüzde özel olarak üretilen sütyenler küçük göğüslerinden şikâyet eden kadınları daha büyük görünen göğüslere kavuşturduğu gibi, göğsünü küçültmek isteyenlere de daha zarif bir görsellik sunar. Toparlayıcıdır. Göğüslerinizin şekilli ve estetik görünmesini sağlar. Zamanla göğüs bölgesinde meydana gelen kırışıklıkları önler, zinde, canlı ve tabii ki olduğundan daha genç bir görüntü için gereklidir.

Bayan İç Giyim Nasıl Olmalı?

31 Ağustos 2015

Bayan İç Giyim Nasıl Olmalı?

“Bayan iç giyim nasıl olmalı?” sorusunu cevaplandırmadan önce galiba ilk düşünmemiz gereken şey “Bayan için iç giyim neden önemlidir?” sorusudur. Günümüzde bir kadın için iç giyim atlet-sütyen-külot üçlemesinden çok daha öte bir anlam ifade ediyor.

Kadın ruhunu yansıtan, albenili ve şık modeller, dantelli, fırfırlı, işlemli çamaşırlar sizi daha mutlu ve huzurlu hissettirirken, doğru seçimler bedeninizle ilgili beğenmediğiniz yerleri kamufle etmenize, özgüveninizin yükselmesine de yardımcı oluyor.

 

1 2 3 .... 5 6 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.