Blog

Doğuma Giderken Lohusa Pijaması Mı Yoksa Lohusa Gecelik Mi Tercih Edilmeli?

31 Ağustos 2015

Doğuma Giderken Loğusa Pijaması Mı Yoksa Lohusa Gecelik Mi Tercih Edilmeli?

Hamilelik kadınlar için hem mutluluk verici hem de oldukça karmaşık bir süreçtir. Annelik heyecanı, karında büyüyen minik bir bebeği hissetmenin verdiği mutluluğun yanında fiziksel ve ruhsal değişimlerin de yaşandığı bu dönemde, kadınların birçok şeyi planlaması ve çeşitli hazırlıklar yapması gerekir.

Uzun süredir beklediğiniz bebeğinizi kucağınıza almak için gün sayarken bir taraftan da hastane için gerekli olabilecek eşyalar ve önemli detaylar ile uğraşır, bebeğiniz ve kendiniz için en sağlıklı ve doğru olanın hangisi olduğuna karar vermeye çalışırsınız.

Doğuma birkaç ay kala çoğu anne adayının çantası hazırdır bile. Miniğe ait zıbınlar, battaniyeler ve lazım olabilecek araç gereçlerin yanında elbette sizin ihtiyacınız olacak malzemeler de bu çantada hazır tutulur. Bu esnada anne adaylarının en çok kararsız kaldığı noktalardan birisi doğum sonrasında pijama mı yoksa gecelik mi giymesi gerektiğidir. Öncelikle bu iki kıyafetin avantajlarına ve dezavantajlarına bir göz atalım:

Jartiyer Nasıl Giyilir?

31 Ağustos 2015

Jartiyer Nasıl Giyilir?

Kışkırtıcı, çekici, baştan çıkarıcı ve zarif… Jartiyer denildiğinde çoğumuzun aklına bunlar gelir. Dişiliği ön plana çıkaran bu çoraplar aynı zamanda bacaklarınızın daha güzel görünmesini sağlar. Üstelik oldukça çekici ve cazibelidir. Uzun yıllardır kullanılan, belki de kadına en yakışan ve onun dişiliğini ortaya en çok çıkaran bu çorapları bazı kadınlar giymekten kaçınırlar. Hâlbuki kendinizi aynada dantelli, fırfırlı jartiyerinizle bir kez gördüğünüzde bir daha vazgeçemeyeceğinize emin olabilirsiniz. Çünkü her kadın çekici olmayı arzular ve partnerinin de kendisini bu şekilde algılamasını ister. Kelime anlamı çorabı tutmaya yarayan lastik bağ olan jartiyerin elbette hem kadın hem de erkekler için bundan daha derin ve farklı bir manası var. Kişide yarattığı olumlu etkinin yanında sağlıklı olması da jartiyer takımlarının artı yönlerinden birisidir. Jartiyer ancak doğru bir şekilde kullanıldığında mükemmel sonuç verir. Jartiyer nasıl giyilir? Hangi kıyafetlerle kullanılır? Çekici bir jartiyer hangi parçalardan meydana gelir? Hangi vücut tipine hangi jartiyer kullanılmalıdır? Çoğu kadının kafasını kurcalayan bu soruların cevabı aslında oldukça basit.

Yeni İnci Pijamadan Yeni Sezona Hızlı Bir Giriş

31 Ağustos 2015

Yeni İnci Pijamadan Yeni Sezona Hızlı Bir Giriş

Pijama sektöründe kalitesi ve ürün çeşitliliği ile haklı bir yer edinen, pazarlama hacmini her geçen büyütüp mağaza sayısını yurt içinde artıran Yeni İnci, her sezon farklı bakış açısı, yeni modelleri ve değişik formlarıyla müşterilerine zengin bir koleksiyon hazırlıyor. Sadece yurt içinde satış yapmayıp, Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarına da ihracat yapan marka, başlangıçta küçük bir atölyede başlaattığı imalatını günümüzde oldukça büyük ve donanımlı alanlarda sürdürmektedir.

Damat Alışverişinin Vazgeçilmez Parçası: Pierre Cardine Erkek Pijamaları

31 Ağustos 2015

Damat Alışverişinin Vazgeçilmez Parçası: Pierre Cardine Erkek Pijamaları

Aklınıza gelebilecek her alanda üretim yapan, ayakkabıdan, eşarba, kıyafetten aksesuara ve mobilyaya hatta ofis malzemelerine kadar her şeyi bulabileceğiniz Pierre Crdine, uzun yılların verdiği deneyim ile hizmette kalite prensibinden yola çıkmış oldukça bilinen bir markadır.

Tekstil sektöründe son yıllarda görülen atılım ve tüketicilerin bu alana rağbet etmeleri birçok firmayı bu alanda üretim yapmaya yönlendirmektedir. Her şeye anında ulaşabildiğimiz, yeninin kısa sürede eskiyip, değiştiği, dün modern olanın bir anda demode olabildiği dünyamızda modanın nabzını tutmak sıkı bir çalışmayı, gündemi takip etmeyi ve insanların beğenilerini araştırıp, onların zevk ve isteklerinden yola çıkmayı gerektirmektedir. 1950 yılından beri faaliyet gösteren Pierre Cardin, her alanda olduğu gibi tekstil konusunda da sağlam politikaları ve doğru çalışmaları ile hâlâ önde ve tercih edilir bir marka olmayı başarmıştır.

Pierre Cardin Pijamanın Baştan Çıkaran Dünyası

31 Ağustos 2015

Pierre Cardin Pijamanın Baştan Çıkaran Dünyası

Her ne kadar dış görünüş zaman zaman yanıltıcı olsa da giydiğimiz kıyafet, saç şeklimiz hatta bileğimize taktığımız küçük bir aksesuar bile tarzımız hakkında insanlara fikir vermektedir. Bir anlamda karakterimizin yansımasıdır seçimlerimiz ve tabii insanların bizi nasıl algıladığı ile de yakından ilgilidir.

Herkesin stili farklıdır bu nedenle. Kimi salaş kıyafetleri, kimi spor olanları tercih ederken bazıları klasik bir görsellikten hoşlanır. Şık ve tarz olarak ifade edilenler ne giyeceklerini, hangi kıyafeti nasıl kullanıp kombinleyeceğini bilenlerdir. Bu kişiler çoğu kez kaliteden de ödün vermezler. Çünkü herkesin bildiği gibi kaliteli ürünler bizi her zaman daha asil ve modern bir görselliğe kavuşturur.

Erkek Pijamada Yeni Trendler Ve Alışılmamış Detaylar

31 Ağustos 2015

Erkek Pijamada Yeni Trendler Ve Alışılmamış Detaylar

Teknolojinin gelişmesine paralel olarak mesafelerin kısalması, kişilerin dünyanın bir ucundaki haberlere anında ulaşıyor olması daha global bir dünyada yaşamamızı sağlarken aynı zamanda sektörel anlamda da birçok yenilenme ve canlanma hareketlerinin ortaya çıkmasına yol açtı. Yaşamın her alanında sürekli bir devinim görülürken modanın da tüm bu yeniliğin ardında kalması elbette düşünülemez.

Her yaştan insanın daha bakımlı olduğu, modayı yakından takip ettiği günümüzde sadece kadınlar değil erkekler de bu değişikliklerden nasibini aldı. Çevremize baktığımızda kendine daha fazla özen gösteren, her anlamda iyi hissetmeyi arzu eden ve modayı yakından takip eden erkeklerle karşılaşıyoruz. 

Farklı Pijama Markalarından Esintiler

31 Ağustos 2015

Farklı Pijama Markalarından Esintiler

Pijama denildiğinde herkesin aklında farklı bir çağrışım uyanır: Kimisi için huzur, kimisi için rahatlık, kimisi için ev, kimisi için kendisini dış dünyanın stresinden sıyıran bir araç, kimisi içinse en çok kendisi olduğu andır. Sıradan bir olgu ve hayatımızdaki en büyük rutinlerden biri olmasına rağmen pijamanın önemi sandığımızdan daha büyük. Çoğumuz yorgun bir günün ardından eve dönüp pijamamızı giymeyi hayal ederiz.

O kadar büyük bir huzur kaynağıdır ki bizim için, eve gelir gelmez yaptığımız ilk işlerden biridir pijamamızı giymek. İçinde iyi hissedeceğimiz ve rahatlayacağımız bu giysileri satın alırken dışarı kıyafetlerimizde olduğu gibi ince eleyip sık dokumalı ve her şeye dikkat etmeliyiz aslında. Her şeyde olduğu gibi gecelik seçiminde de kalite çok önemlidir. 

Polar Pijamayla Gelen Battaniye Hissi

31 Ağustos 2015

Polar Pijamayla Gelen Battaniye Hissi

Soğuk kış gecelerinde kalın yapısı, sıcaklığı ve yumuşaklığı ile kişide battaniye hissi uyandıran polar pijama takımları, özellikle son zamanlarda en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Kaşkollarda, battaniyelerde, eldivenlerde sıkça kullanılan polar kumaşlar, en sonunda kıyafet sektöründe, özellikle de pijamalarda kullanılmaya başlandı.

Hava geçirgenliğinin özelliği, terletmemesi, düzgün ve pürüzsüz yapısı ile soğuk havaların vazgeçilmezi olan bu pijamalar, cıvıl cıvıl renkleri, yüzlerce model seçeneği, bunların yanında elbette rahatlığı ve konforu ile birçok kişiye cazip geliyor.

Ev Rahatlığında Dış Giyim Şıklığı: Penye Mood

31 Ağustos 2015

Ev Rahatlığında Dış Giyim Şıklığı: Penye Mood

Son zamanlarda pijama sektöründe görülen yenilenme ve modern çizgiler sayesinde, pijama sadece gece yatarken giyilen bir kıyafet olmaktan çıkıp, ev giyimi olma yolunda büyük aşamalar kat etti. Klasik pijama formundan gittikçe uzaklaşan markalar dışarıda giyildiğinde bile fark edilmeyecek ve normal sayılacak görsellikte pijama üretmeye başladılar.

Dış giyimi pijama ile birleştiren ve bu sayede kişileri dışarı çıkmak zorunda kaldıklarında üzerlerini değiştirme zahmetinden kurtaran bu modeller, ev kıyafeti olarak adlandırılıyor; pijamanın tüm konforunu ve rahatlığını taşımasının yanı sıra, dış giyimden ilham alarak o çizgide dizayn edilen modelleri ile de oldukça şık ve bir o kadar çekici görünmenizi sağlıyor.

Rengarenk, Cıvıl Cıvıl Pijama Dünyası

31 Ağustos 2015

Rengarenk, Cıvıl Cıvıl Pijama Dünyası

Yüksek topuklu ayakkabılar, dar kıyafetler, beli sıkan ve rahatsız eden korseler, takma kirpikler ve bunlara benzer daha birçok şey kadınların güzel görünmek için katlandığı, zor ama bir bayanı hoş bir görselliğe ulaştıran önemli unsurlardır. Ofiste, yemekte, parkta hatta sporda bile şık olmayı arzu eden kadınlar, evde de bir o kadar rahat olmak, o konforu hissetmek ister. Yorucu bir iş günün sonunda eve gidilip yaşanılan stresin ve yorgunluğun geride bırakılması, gün boyunca rahatsızlık veren kıyafetlerden ve aksesuarlardan kurtularak softluk ve ferahlık hissi uyandıran pijamaların giyilmesi bazen dünyalara değer. Pijama hayatımızda yer alan küçük bir ayrıntı olmasına rağmen bize ev rahatlığını sunması açısından vazgeçilmez bir öneme sahiptir. O yüzden bayan pijama satın alırken kadınların çoğu ilk etapta rahatlığa bakar ve o pijamanın içinde iyi hissetmek ister.

1 2 3 .... 6 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.