Plaj Trendleri

Kapalılar İçin Mayo

18 Mayıs 2019

Kapalılar İçin Mayo

Günümüzde kapalı kadınlar için oldukça geniş bir yelpazede mayo modelleri bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında tam kapalı, yarım kapalı gibi seçeneklerde yer almaktadır. Genel olarak mayoların tamamı likralı kumaşlardan üretilmekte ve vücuda yapışmayan özellikleri ile kapalı kadınların isteklerine karşılık vermektedir. Kapalı mayo modelleri birbirinden şık modellerde, farklı renk ve desenlerde tasarlanarak ihtiyaçlar doğrultusunda şekillenmektedir.

Haşema Nedir? 2019 Tesettür Haşema Modelleri ve Fiyatları

18 Mayıs 2019

Haşema Nedir? 2019 Tesettür Haşema Modelleri ve Fiyatları

Yaz aylarına girdiğimiz şu dönemlerde havalar iyice ısınmaya başladı. Yaz gelince doğal olarak akla ilk gelen hiç şüphesiz tatil planları oluyor. Tatil planı yaparken aynı zamanda tatilde ihtiyaçlarımızı da düşünürüz. Bu ihtiyaçlardan en önemlisi ise güneşin, kumun, denizin tadını çıkarmak, yüzmek ve güneşlenmek için seçeceğimiz plaj giysileridir.

Plaj giysisi seçimlerinde kendi tarzımıza, vücut hatlarımıza ve hatta görüşlerimize göre bir model belirleriz. Mayo, bikini, mayokini gibi plaj giysilerinin yanı sıra muhafazakar kesim için tasarlanan haşema modelleri de yer almaktadır.

Yarı Kapalı Mayo Nereden Alınır?

21 Nisan 2019

Yarı Kapalı Mayo Nereden Alınır?

Yarı kapalı mayolar günümüzde hem tesettürlü kadınlar tarafından hem de standart bir giyime sahip olan kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Çünkü yarı kapalı mayo modelleri oldukça modern ve şık olmalarının yanı sıra konforlu ve kalitelidir. Mayonun içerisinde rahat hareket edebilir, herhangi bir bölgenizin açılma korkusu olmadan aktivitelerinizi gerçekleştirebilir ve yüzmeyi bir spor haline dönüştürebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra toplum ve aile standartlarını göz önünde bulundurduğumuzda, kimi zaman bazı yerlerde yarı kapalı mayo kullanımı bir mecburiyet hissi uyandırıyor. Fakat bu hisse rağmen oldukça hoş bir görünüm elde etmenizi kimse engelleyemez. Beğenerek, severek ve isteyerek kullanabileceğiniz yarı kapalı mayo modellerini sitemiz üzerinden inceleyebilir ve uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz

Büyük Göğüslüler Nasıl Bikini Giymeli?

14 Eylül 2015

Büyük Göğüslüler Nasıl Bikini Giymeli?

Çoğu kadın bikini seçiminde bilinçsiz davrandığı için plajlarda oldukça fena görüntülerle karşılaşılabiliyor. Vücudun geneline dikkat etmek dışında bikini özellikle göğüsleri vurguladığı için seçim yapılırken göğüs kısmına dikkat etmek gerekir. Küçük göğüslü bayanlar bu anlamda daha avantajlıyken; iri göğüslü bayanlar için ne yazık ki seçenekler sınırlı sayıda. Tam da bu nedenle büyük göğüsleri olan bayanlar bikini seçimine ekstra özen göstermeli ki, şıklığına ve güzelliğine gölge düşmesin Ancak günlük giyime oranla plaj giyiminde büyük göğüsleri kamufle etmek adına bir adım önde olduğunuz söylenebilir.

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.