catherines pijama takımı

Plaj Trendleri

Yarı Kapalı Mayo Nereden Alınır?

21 Nisan 2019

Yarı Kapalı Mayo Nereden Alınır?

Yarı kapalı mayolar günümüzde hem tesettürlü kadınlar tarafından hem de standart bir giyime sahip olan kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Çünkü yarı kapalı mayo modelleri oldukça modern ve şık olmalarının yanı sıra konforlu ve kalitelidir. Mayonun içerisinde rahat hareket edebilir, herhangi bir bölgenizin açılma korkusu olmadan aktivitelerinizi gerçekleştirebilir ve yüzmeyi bir spor haline dönüştürebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra toplum ve aile standartlarını göz önünde bulundurduğumuzda, kimi zaman bazı yerlerde yarı kapalı mayo kullanımı bir mecburiyet hissi uyandırıyor. Fakat bu hisse rağmen oldukça hoş bir görünüm elde etmenizi kimse engelleyemez. Beğenerek, severek ve isteyerek kullanabileceğiniz yarı kapalı mayo modellerini sitemiz üzerinden inceleyebilir ve uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz

Büyük Göğüslüler Nasıl Bikini Giymeli?

14 Eylül 2015

Büyük Göğüslüler Nasıl Bikini Giymeli?

Çoğu kadın bikini seçiminde bilinçsiz davrandığı için plajlarda oldukça fena görüntülerle karşılaşılabiliyor. Vücudun geneline dikkat etmek dışında bikini özellikle göğüsleri vurguladığı için seçim yapılırken göğüs kısmına dikkat etmek gerekir. Küçük göğüslü bayanlar bu anlamda daha avantajlıyken; iri göğüslü bayanlar için ne yazık ki seçenekler sınırlı sayıda. Tam da bu nedenle büyük göğüsleri olan bayanlar bikini seçimine ekstra özen göstermeli ki, şıklığına ve güzelliğine gölge düşmesin Ancak günlük giyime oranla plaj giyiminde büyük göğüsleri kamufle etmek adına bir adım önde olduğunuz söylenebilir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.