Blog

Röpteşambır (Robdöşambır) Ne Demek

01 Nisan 2019

Fransızca kökenli olan ve bu kelime aslında tam olarak robe de chambre olarak yazılmakta olup oda kıyafeti ya da sabahlık anlamlarına gelmektedir.

Okunuşu ve yazılması sürekli olarak karıştırılabilen, ropdöşambr ya da farklı şekillerde yazılıp okunan bu kelimenin Türk Dil Kurumu’na göre okunuşu ropdöşambır şeklinde olmaktadır.

Kom Erkek Pijama Takımları

01 Nisan 2019

Bütün gün çalışıp yorulduktan ve günün stresinden sonra evinize geldiğinizde pijamalarını giyip rahat ve konforlu bir şekilde oturmak, daha sonrasında aynı konforla deliksiz bir uyku çekmek gibisi yok.

Tabi ki bunun için giyeceğiniz pijama takımlarının kumaşı, stili, rahatlığı kısaca kalitesi çok önemli. Yorgunluğunuzu üzerinizden atmak ve deliksiz bir uyku çekmek için yatağınız ve nevresim takımınız kadar giydiğiniz pijamaya da dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bel İnceltici Korse

31 Mart 2019


Bel İnceltici Korse Modelleri

Özellikle kadınların vücutlarını istedikleri şekle sokmak için kullandıkları bel için korse görünüm açısından istedikleri şekli almasını sağlar. Beli inceltmenin çok fazla yolu olduğu bilinir. Ancak bunların hepsinin yüzde yüz işe yaraması mümkün değildir. Bazı kremler ve bazı yiyecekler ya da egzersizler kişilere bu konuda yardımcı olabilir.

 Bel inceltici korselerin aslında yaptıkları  karın ve  bel bölgesinde yağların saklanmasıdır. Kadınların en çok rahatsız oldukları bu durum özellikle giyilen elbiseler sonrası kişileri oldukça rahatsız etmektedir. Bu durumda kişiler bel inceltici korselere başvururlar.

Uzun Gecelik Modelleri

24 Mart 2019

Uzun Gecelik

Uzun diye tabir ettiğimiz geceliklerin etekleri diz kapağının sonundan ayak ucuna dek farklı kesimlerde etek ucu biten modellerdir. Genellikle bu tarz gecelikler yatak giyiminde kullanılmaktadır. Fakat özel geceler için de baz uzun gecelik modelleri bulunmaktadır. Baldırları kalın olan kadınların özellikle tercih ettiğimiz modelde gecelikler özel geceler için tasarlanmıştır. Bir de günlük giyim için pamuklu, penye ve ipek kumaşlardan tasarlanan gecelikler bulunmaktadır. Genellikle sade olan bu gecelikler günlük olarak kadınlara hem uyku esnasında hem de ev içerisinde hareket özgürlüğü sağlar. Nefes alabilen yapıları sayesinde de terlemeyi tamamen engeller.

 

NBB Gecelik Modelleri

23 Mart 2019

NBB Gecelik

NBB markası uzun yıllardan beri sektörün içerisinde yer alan siz hanımlar için birbirinden şık gecelik modellerinde her yıl koleksiyonlarında yer veren bir iç giyim markasıdır. Geniş ürün yelpazesine sahip olan markanın ürünleri arasında en çok dikkat çekenlerden biri de tabi ki modern ve şıklığın, konforla birleştiği kadın gecelik modelleridir. NBB gecelik modelleri uyku esnasında size rahat hareket etme özgürlüğü, konfor ve deliksiz uykular sunarken aynı zamanda özel gecelerinizde çok daha çarpıcı, çekici ve seksi görünmenizi sağlar. Bu özel gecelerde partnerinizin sizi daha çok beğenmesini, daha çok özen göstermesini ve arzulamasını NBB geceliklerle sağlayabilirsiniz.

Saten Pijama Takımları ile Ayrıcalığı Yaşayın

23 Mart 2019

Pijamada, saten pijama takımları tercihinizse göz atmanız gereken birçok takım bulunmaktadır. Saten kumaşın rahatlığını bilenlerin vazgeçilmezi olan saten pijama takımları, yumuşaklığını son zamanlarda tekstilin vazgeçilmez maddesi olan polyesterden almaktadır.  Polyester, buruşmaya karşı dayanıklı madde olup tekstil sektöründe pamuk, keten ve yün gibi doğal liflerle karıştırılarak kullanılmaktadır. Saten pijama takımlarında ise, vücudunuzun nefes almasını sağlarken uzun ömürlü pijamalarınızı giymenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Saten Gecelik Takımları Şıklığı Vazgeçilmeziniz Olacak

23 Mart 2019

Saten Gecelik Şıklığı

Gecelik tercihlerinde hanımlar daha gösterişli ve daha şık modeller seçmek adına saten gecelik modellerinden yana seçimlerini yapıyor ve bizler de site yönetimi olarak bu konuda onlara en iyi şekilde yardımcı oluyoruz. Saten gecelikler, şıklık ve gösteriş bakımından klasik gecelik modellerine göre çok daha kusursuz bir yapıya sahip ve uzun ömürlü kullanım sunuyor olmaları da bu modelleri hanımların listesine en iyi şekilde dahil ediyor. Fiyat olarak diğer modellerden daha pahalı oldukları doğrudur ancak emin olun ödediğiniz paranın karşılığını en iyi şekilde alıyorsunuz. Saten gecelik modelleri başlığı altında siz değerli hanımlara en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışıyor ve tercihlerinizi daha kolay yapabilmeniz adına da en uygun fiyatlar ile karşınıza çıkıyoruz.

Büyük Beden Pijama Takımı

16 Mart 2019

Tüm tekstil ürünlerinde olduğu gibi büyük beden pijama takımlarında ucuz fiyata bulabilmek mümkün hakle geldi. Ucuz büyük beden pijama takımlarını alırken dikkatli olmalıyız. Ucuz olması sebebiyle bütçemize uygun olabilir, fakat kumaş itibariyle kalitesiz büyük beden pijama takımlarından kaçınmalıyız. Pijama kumaşları pamuklu ve kanserojen madde içermeyen ter emici kumaşlardan olmalıdır. Bu tür kumaşlardan dikilmiş pijamalar kullanmaya özen göstermeliyiz. Zamanla gelişen tekstil sayesinde istediğimiz ürüne ulaşmamız bir hayli kolaylaştı.Tekstilin gelişmesiyle yeleklerin yerini zamanla büyük beden pijama sabahlık aldı.

Büyük Beden Pijama Takımı ile Zarif ve Estetik Olun

16 Mart 2019

Büyük Beden Pijamayla Zarafet Ve Estetik Tutkusu

Her kadının vücudunda beğenmediği veya kafasına taktığı noktalar vardır. Kimi küçük göğüslerinden şikayet eder, kimi zayıflıktan kimisi ise fazla kilolarından. Doğru giyinmekle ve kendinize uygun olanı seçmekle bütün kusurlarınızı kapatacağınızı ve daha hoş görüneceğinizi biliyor musunuz? Vücudunu tanıyan bir bayan doğru kıyafetler ve aksesuarlarla beğenmediği tüm bölgelerini daha estetik bir görüntüye kavuşturabilir. Eskiden büyük bedene sahip olanlar diledikleri gibi giyinemediklerinden ve istedikleri giysiyi bulamamaktan şikayet ederler; bu sebeple bol, monoton ve şıklık algısı düşük kombinlere hapsolmak zorunda kalırlardı. Tekstil dünyasının sürekli yenilenen ve yapısı, her alanda olduğu gibi büyük bedende de kullanışlı ve aynı zamanda modern bir çeşitlilik sağladı. Tabii bu gelişmeden büyük beden pijama sektörü de payına düşeni alarak, zengin modelleri ile kilo problemi yaşayan bayanlara hizmet vermeye başladı.

Kışlık Pijama Takımları Ve Fiyatları

12 Mart 2019

Kışlık Pijama Takımları Ve Fiyatları

Ülkemizde genel olarak soğuk geçen kış aylarında, evde ve yatak giyiminde seçeceğiniz pijama oldukça önemlidir. Kışlık pijamalar yapısı gereği sizi soğuktan korumak için kalın ve yünlü kumaşlardan tasarlanmaktadır. Fakat bu kumaşlar aynı zamanda deliksiz ve konforlu bir uyku uyuyabilmeniz için de sizi terletmemelidir. Bu sebeple hava alan ve kaliteli kumaşlardan üretilmelidir. İşte bizde tam olarak soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak fakat aynı zamanda terlemenize engel olacak, nefes alabilen kumaşlarda kışlık pijama takımları ve fiyatları, sizlere sunuyoruz. Her ne kadar yaz aylarında da pijama seçimleri önemli olsa da kışın buna daha çok dikkat etmek gerekmektedir. Kullanacağınız pijama sizi sıcak tutmalıdır ve üşütüp hasta olmanızı da engelleyebilmelidir. Bunun yanı sıra hareketlerinizi kısıtlamamalı, teninizi tahriş etmemeli ve kalın, tüylü kumaşlarından ötürü alerjik reaksiyon geçirmenize engel olmalıdır.

1 2 3 4 .... 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.