kışlık pijama takımları

Blog

Lohusa Pijama Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

31 Ağustos 2015

Lohusa Pijama Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Lohusa pijaması hamile bir bayanın doğum çantasında bulunması gereken malzemelerin başında gelir. Eskiden doğum yapan bir kadın hastanede veya evde giyeceği pijama için farklı alternatifler denemek ve büyük zorluklar çekmek zorunda kalırdı. Göğsü sıkan düğmeler, bir türlü ayarlanmayan beller, her emzirmede çıkarıp giyme sıkıntısı ve daha birçok olumsuz durumla karşılaşan kadının bu ihtiyacına neyse ki son yıllarda pijama sektörünün atılımları ve bu alandaki yenilikleri son verdi. Zaten yeterince sıkıntılı olan hamilelik ve lohusa dönemini hem bebeğe hem de anneye daha rahat ve huzurlu geçirtmek için, birbiri ardına ihtiyaç ve beklentiler de göz önünde bulundurularak yüzlerce pijama modeli üretilmeye başlandı. 

Eşli Pijama Takımlarıyla Daha Mutlu Çiftler

31 Ağustos 2015

Eşli Pijama Takımlarıyla Daha Mutlu Çiftler

Aile olmanın birden çok anlamı vardır. Her şeyden önce huzur ve sevgi demektir. Aynı hislerle dolu olma, bir arada bulunma, bir vücut olarak her türlü güçlü birlikte göğüs germe ve bütün mutlulukları birlikte yaşamadır. Aynı evin içinde anne, baba ve çocuklar her şeyi paylaşır, vakit geçirir, sevgi ve mutluluk içinde bir yaşamı idame ettirirler. Sevinçler ve hüzünler de birlikte bölüşülür; aidiyet duygusunu da beraberinde getirir. Okulda, işte, dışarıda farklı yaşamları sürdüren aile bireyleri aynı çatının altında birleştiklerinde ortak duygularla hareket ederler. Bunun bilincinde olan tekstil sektörü aileleri birbirine daha da yaklaştıracak farklı projeleri hayata geçiriyorlar. Bunlardan birisi de eşli pijama takımları.

En İyi Erkek Pijama Takımları Markaları Hangileridir?

31 Ağustos 2015

En İyi Erkek Pijama Takımları Markaları Hangileridir?

Çoğu erkek akşam eve döndüğünde rahatlamak ve vaktini huzur içinde geçirmek ister. Yoğun bir günün, belki stresli bir işin, düşünmeniz gereken onca şeyin ardından sizi sıcacık saracak bir pijamanın keyfi kadınlarda olduğu gibi erkekler için de paha biçilmezdir. Bayanlar için estetiğin ve görselliğin ön planda olması gibi erkeklerin pijamada aradığı şeyler de rahatlık ve özgürlük hissidir. Artık çevremiz giyim kuşamından saç şekline, aksesuarından yürüyüşüne kadar her şeye dikkat eden ve uyum arayan erkeklerle dolu. Üstelik bu uyum ve şıklık arayışı sadece dış giyimde değil pijama ve geceliklerde de karşımıza çıkıyor. Tekstil, modern çağın en çok rağbet gören ve çok hızlı bir şekilde yenilenip değişebilen ticari faaliyet alanı. Bunun bilincinde olan firmalar müşterilerin beğenilerinden ve isteklerinden yola çıkarak modayı yakından takip ediyor ve her geçen gün portföylerini daha da genişletiyorlar.

En iyi kadın pijama markaları hangilerdir?

31 Ağustos 2015

En iyi kadın pijama markaları hangilerdir?

Kaliteden vazgeçmeyen bayanlar, kullandıkları aksesuarlardan giydikleri kıyafete kadara A’dan Z’ye her parçanın gösterişli ve aynı zamanda da seçkin olmasına dikkat ederler. Kaliteli eşyalar, dayanıklılıklarının yanında hem daha estetiktir hem de sizi daha asil bir görselliğe ulaştırır. Dışarıda, sokakta, ofiste veya gündelik hayatın herhangi bir bölümünde giyim kuşamına dikkat edenler, elbette ev giyiminde de seçimini aynı doğrultuda kullanırlar. Ev giyimi denildiğinde aklımıza ilk gelen şey olan kadın pijamaları son zamanlarda hızlı bir şekilde değişen ve modernizme ayak uyduran kadın pijama markaları sayesinde, her geçen gün artan modelleri ile kadınlara yüzlerce seçenek sunuyor. Uzun süre kullanımının mümkün olması, çok geç deforme olup bollaşma, renk atma gibi sıkıntıların bulunmaması nedeniyle bu markalara ait kadın pijama modellerine rağbet gün geçtikçe artıyor. Bütün bunların yanında elbette aksesuarlarındaki, dikişlerindeki ve kumaş seçimindeki uyum, vücuda mükemmel oturması ve şık bir duruş sergilemesi de tercih edilmelerinin bir başka sebebi. Şimdi bayanların kolaylıkla ulaşabilecekleri bu kaliteli kadın pijama takımı markalarına bir göz atalım:

Pierre Cardin Yeni Sezonda da Modanın Nabzını Tutuyor

31 Ağustos 2015

Pierre Cardin Yeni Sezonda da Modanın Nabzını Tutuyor

Engin bir hayal gücü ile dünün değerlerini geleceğin modası ile birleştiren Pierre Cardin, yaşamın her alanında dünya modasını tayin etmeye devam ediyor. Markanın ismi söylendiğinde çoğu kişinin aklına lüksün ve kalitenin gelmesinde uzun yıllara yayılan disiplinli bir çalışmanın ve en iyisini arzu eden bir tasarım dehasının payı olsa gerek. Küçük bir atölyede terzi olarak çalışan ve gün geçtikçe öğrendiklerini düş gücü, becerisi ve azmi ile birleştiren Cardin, önlemeyen bir yükselişle bir taraftan dünya modasının nabzını tutarken diğer taraftan yeni trendlerin oluşmasına katkıda bulunmuştur. Sadece giyim alanında değil her çeşit ürüne dehasıyla can veren marka, hem kadın hem de erkek hayatına dair her türe el atarak günümüzde büyük bir ticari imparatorluk haline gelmiş, farklı kıtalarda binlerce lisans anlaşmaları ile dünyanın en çok bilinen firmalarından birisi olmuştur.

Sizin Polar Pijama Takımınız Hangisi?

31 Ağustos 2015

Sizin Polar Pijama Takımınız Hangisi?

Kışın soğuğunu iliklerinize kadar hissettiğiniz bir günü daha bitirdiniz. Şimdi eve dönme vakti. Sıcak bir kahvenin yanında size eşlik edecek ve günün stresini atıp sıcacık hissetmenizi sağlayacak polar pijama modellerinizle yaşadığınız keyfe diyecek yok. Neden mi polar? Düz ve pürüzsüz yapısı ile kırışmaz, bozulmaz ve deforme olmaz. Hacimlidir giyildiğinde battaniye duygusu yaşatır, sarıp sarmalar sizi. Hava geçirgenliği vardır ve elbette bu yönüyle de sağlıklıdır. Teninizi yumuşacık dokunuşlarla örter. Kumaş yapısının özelliğinden dolayı adeta bir pamuk gibi yumuşacıktır. Kaliteli bir polar pijama takımı soğuğu geçirmez. Uzun yıllar dayanır ve sağlamdır. Aynı zamanda tek rengin yanı sıra desenli seçenekleri de vardır. Rengarenk polarların içinde oldukça şirin görünürsünüz.

Taraftar Olma Coşkusunu Hissettiren Marka: Roly Poly

31 Ağustos 2015

Taraftar Olma Coşkusunu Hissettiren Marka: Roly Poly

1986 yılında ticari hayatına başlayan Roly Poly pijama, o günden bu yana hem pijama hem de tekstil alanında lisanslı ürünleriyle birlikte hizmet vermektedir. Özellikle çocuk pijamasının önde gelen isimlerinden birisi olan marka, birbirinden güzel ve eğlenceli parçaları popüler karakterlerle süsleyerek minik müşterilerinin gönlünü kazanmayı bildi. Pijamayı hayatla birleştirerek çocukların en sevdiği çizgi film ve oyun karakterlerine rengarenk pijamalarda hayat veren Roly Poly, takımınızın renklerini ve logosunu taşıyan taraftar pijamaları ile de fanatik ailelere güzel bir seçenek oluşturuyor. Kendi imalatı olan alışılmış pijama formlarının dışında kataloglarında Angry Birds, Galatasaray, Beşiktaş, Barcelona, Ben 10, Fenerbahçe, Minions, Real Madrid, Snoopy, Trabzonspor Ve Warner Bros lisanslı ürünlerine de yer veriyor. Yine anne kız, baba oğul pijamaları da, çocukları ile uyumlu giyinmek isteyen, onlarla daha yakın olmayı arzulayan ebeveynler için onlarca farklı modele sahip. Firmanın pijamalarına bir göz atarsak:

Pijamaya Yumuşak Ve Parlak Bir Bakış Açısı: Kadife Pijamalar

31 Ağustos 2015

Pijamaya Yumuşak Ve Parlak Bir Bakış Açısı: Kadife Pijamalar

Pijama bir yatak kıyafeti olmaktan ziyade çoğu kişi için bir keyif ve rahatlama aracıdır. Evde geçirdiğimiz zamanın daha konforlu ve güzel geçmesini sağlar. Bu nedenle giydiğimiz pijamanın kumaş kalitesi ve vücut ile uyumu oldukça önemlidir. Pijama aynı zamanda karakterin de bir yansımasıdır. Herkesin zevki ve beklentisi farklı olduğundan pijama alırken ki seçimimiz bu beğenilerle orantılı olarak değişir. Kimi saten, vücudu saran geceliklerden hoşlanırken kimi ise şirin, yumuşacık aynı zamanda da rahat pijamaları tercih eder. Mevsimsel değişiklikler de bu seçimi etkileyen başka bir faktördür. Yazın ince kumaştan, askılı, şortlu veya kapri pijamalar, kışın ise kalın, polar veya kadife kumaşlar tercih edilir. Tabii ki seçimimiz hangisi olursa olsun kumaşın kalitesi, hava geçirgenliği ile vücudun nefes almasını sağlaması, antialerjik özelliği de önemli faktörlerdendir.

Bayan Pijama Takımı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

31 Ağustos 2015

Bayan Pijama Takımı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sahip olduğumuz pijamalarımızın hayatımızda düşündüğümüzden daha fazla bir yeri var. Bayan pijama, rahat ve huzurlu hissettirmesinin yanında, ev giyiminin önemli bir parçası, karakterimizin de yansımasıdır aslında. Bayanlar sadece dışarıda değil, evde, gece yatarken bile hoş görünmeyi, hem kendisi hem de partneri için bakımlı olmayı ister. Aslında kadının tabiatında olan bu çekici olma, göze hoş gelme arzusu birçok tekstil markasının çıkış noktası olmuştur. Pijama sektörü de gün geçtikçe daha fazla talepte bulunan, farklılığa ve değişime açık olan kadın müşterilerine zengin modelleri, çeşitliliği ile hizmet eder, daima bir yenilenme ve gelişme içerisindedir. Böylece eskiden sadece yatmadan yatmaya giyilen bir kıyafet olarak görülen bayan pijama takımları son zamanlarda daha geniş bir anlam taşımaya ve ev giyimine, gündelik olarak rahat hissedeceğiniz formlara yaklaşmaktadır. Evde günün yorgunluğunu atıp, mutlu hissetmeniz için gerekli parçalarından birisi olan pijamaları satın alırken bazı konularda dikkat edilmesi gerekir. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

Yeni İnci Erkek Pijamaları Bahar Sezonunu Açtı

31 Ağustos 2015

Yeni İnci Erkek Pijamaları Bahar Sezonunu Açtı

Gündelik hayatın koşuşturmasından kurtulup eve döndüğümüz ve evde geçirdiğimiz zaman dilimi çoğumuz için oldukça kıymetli ve bir o kadar da özeldir. Gün içinde yaşadığımız sıkıntılar, yorgunluk hissi ve stres, çoğu zaman giyilen rahat ve huzur verici bir pijama keyfi, hoş bir film ve keyif verici bir sofra ile giderilir. Bütün bunları yaşamak için giyilen pijamanın konforlu, rahat, sağlıklı ve vücudumuzla uyumlu olması gerekir.

SİPARİŞ HATTI x Bilgi almak yada hızlıca sipariş vermek için hemen Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.