Blog

Kom Gecelik Modelleri

12 Mart 2019

Kom Gecelik Modelleri

Gecelikler kadınlar için eşsiz bir öneme sahiptir. Şık tasarımları, modern yapısı, kaliteli ve sağlıklı kumaşlarıyla KOM gecelik modelleri, kadınları istek ve arzularını ön planda tutarak pek çok tasarıma imzasını atmaktadır. Bir Türk markası olan KOM, başta ülkemiz olmak üzere Avrupa’da da çokça tercih edilmektedir. Bunun en büyük sebebi ise tasarladığı ürünlerin kaliteli, sağlıklı ve güvenilir olmasıdır. Daha pek çok iç giyim ürününü koleksiyonlarında barındıran markanın en dikkat çeken ürünlerinden biri kadınlar için özel olarak tasarlanan geceliklerdir. Farklı renk ve geniş desen yelpazesine sahip olan modeller herkesin tarzına ve zevkine hitap etmekte ayrıca tüm bedenlerde üretilmektedir. Gecelik modellerindeki tasarımlar farklı yaşlarda kadınların da göz bebeği olmaktadır.

Kırmızı Gecelik Modelleri ve Fiyatları

11 Mart 2019

Kırmızı Gecelik Modelleri

Gecelik modellerinde hiçbir zaman modası geçmeyecek, her zaman tercih edilecek bir renk varsa oda hiç şüphesiz ki kırmızıdır. Bunun en büyük sebebi ise canlılığının yanı sıra katmış olduğunu seksiliktir. Kırmızı renk tutkuyu, aşkı ve ateşle bağdaştırılarak sıcaklığı temsil etmektedir. Ayrıca her kadına çok yakıştığı da bir gerçektir. Tutkulu bu renk gecelik modelleri ile bütünleştiğinde ise kadınların çok daha seksi, çok daha cazibeli ve göz alıcı olmasını sağlamaktadır. Şayet gardırobunuzda ya da çeyizinizde bir adet kırmızı gecelik olması gerekmektedir. Neden derseniz, kırmızı kadınları etkilediği kadar erkekleri de etkilemektedir. Pek çok erkek kadını kırmızı renk ile bütünleştirir. O özel gecelerde üzerinize giyeceğiniz kırmızı bir gecelik, partnerinizin de sizi daha çok arzulamasına ve özen göstermesine neden olur.

Beyaz Gecelik Modelleri

09 Mart 2019

Beyaz Gecelik

Beyaz renk saflığı ve güzelliği temsil etmektedir. Özellikle yeni evlenecek olan kadınların çeyizlerinde mutlaka bir beyaz gecelik bulunur. Fakat beyaz yalnızca yeni evlenen kadınların değil aynı zamanda özgüveni oldukça yüksek, sadeliği bir hayat felsefesi edinmiş kadınların da tercihidir. Yine daha çok vücut hatları ideal olan kadınlar beyaz renk gecelik giymekten çekinmezler. Fakat her ne kadar fazlalıklarınız olsa dahi gecelik modelleri arasından yapacağınız tercihlerle bu fazlalıkları kapatabileceğinizi unutmamalısınız. Vücudunuzda fazlalıklar var diye beyaz giymekten çekinmeyin

Şık Siyah Gecelik Modelleri

06 Mart 2019

Siyah Gecelik

Siyah rengin asaleti tartışılamaz! Bunun yanı sıra kusurları ve fazlalıkları örtmekte birebirdir. Hangi kadın siyah bir geceliği üzerine giyip seksi, cazibeli ve göz alıcı olmaz ki? Zaten oldukça güzel bir estetiği ve vücut yapısına sahip olduğunuz bir gerçek, tabi bunu kendinize şık ve modern gecelikler seçerek daha yükseğe taşımak da sizlerin elinde. Her kadın güzel ve cazibeli olmayı ister. Bunu sağlamanın yollarından biri de tabi ki yatak giyimidir. Sadece bir gecelik ile hem kendini şımartır hem de partnerinizin sizi daha çok beğenmesini sağlayabilirsiniz. Asaletin olduğu gibi şıklığın rengi de olan siyah gecelik modelleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Sırf dantellerden oluşan modeller, tül kumaşlardan tasarlanan transparan ayrıntılar, pek çok kumaş çeşidi olsa bile en çok satenlere yakışmaktadır.

Feyza Pijama Modelleri

04 Mart 2019

Feyza Pijama

Feyza markası, tekstil sektörünün pijama üreticisi olan markalarından biridir. Kadınlar için tasarlamış oldukları pijama modelleri ile müşterilerinin beğenisini kazanıyor. Pek çok renk ve modelden oluşan ürünler çok sayıda alternatif içeriyor. Feyza Pijama Kadın Erkek Pijama Takımları genel olarak kaliteli pamuk, ipek ve saten kumaşlardan üretiliyor. Özellikle kadınlar için tasarlanan pijama modellerinde ise çiçek desenleri ön planda tutuluyor. Ayrıca açık renkler her zaman tasarımın bir parçası haline geliyor

Ucuz Pijama Takımları Kapıda Ödeme

23 Şubat 2019

Ucuz pijama takımları kapıda ödeme


Günün yorgunluğunu evdeki huzurlu ortamda atmaya çalışan herkes haliyle pijamasının hafif, yumuşak ve rahat olmasını arzu eder. Bu yüzden de hem erkek hem de kadınlar tarafından özellikle tercih edilmektedir.

Ev dışında bir yerde kalındığında, tatilde ya da hastanede zorunlu olarak bulunulduğunda pijama olmazsa olmazdır. Bazıları pijama demekle aslında gecelik ifade etmiş olmaktadır.

Kapıda Ödeme İç Giyim ile Güvenli Alışveriş

19 Şubat 2019

Kapıda Ödeme İç Giyim

İç giyim ürünleri pazar payı olan en yüksek ürün gruplarından bir tanesidir. Farklı çeşit ve kumaşlarda giyim ürünleri birçok firma tarafından satışa sunulmaktadır. İç giyimde farklılaşma ve yenilik arayan kadın ve erkekler için çeşitte herhangi bir sınırlama yoktur.

Son dönemlerde iç giyim sektöründeki yenilikçi bakış açısı, fantazi iç giyim ürünlerinde artışa ve çeşitlenmesine sebebiyet vermiştir. İnternet üzerinden kadın giyim, iç giyim ve fantazi giyim ürünleri satışı sürekli olarak artmaktadır.

Kapıda Ödeme Gecelik Online Alışveriş

19 Şubat 2019

Kapıda Ödeme Gecelik

Doğru şekilde seçilecek bir gecelik, hem evde rahat etmenizi sağlar hem de şık görünmenizi sağlar. Ancak gecelik seçmek o kadar da kolay değildir. İnternette pek çok seçenek olmasına rağmen sipariş edilen ürünlerin gelip gelmeyeceğinden emin olmak için kapıda ödeme seçeneğini tercih edebiliriz.

Alınan ürünü görerek ödeme yapmak çok daha sağlıklı sonuçlar elde edecektir. Üstelik alınan ürünlerin iç giyim kategorisinde olması, kredi kartı numarasını kullanmak istemeyen kullanıcılar için de güzel bir seçenek oluşturmaktadır.

Göğsü Büyük Gösteren Sütyen Modelleri

19 Şubat 2019

Göğsü Büyük Gösteren Sütyen Modelleri

Küçük göğüslü kadınların en büyük derdi, giydiği kıyafetlerin etkileyici görünmemesidir. Bu ihtiyacı karşılamak için de firmalar memeleri büyük gösteren sütyen üretmeye başlamışlardır. Bu sütyenler çok gerçekçi bir görünüm sağlar ve küçük göğüslü kadınlar için çok faydalıdır. Pek çok modeli bulunan göğüsleri büyük gösteren sütyenler ile, küçük göğsü olan kadınlar dilediği gibi istediği kıyafeti giyme özgürlüğüne sahip olmuş oluyor. Straplez, askılı, üçgen, kalp gibi pek çok modeli bulunan göğsü büyük gösteren sütyenler her türlü dekolte için uyum sağlayabiliyorlar.

En İyi Toparlayıcı Sütyen Hangisi?

18 Şubat 2019

En İyi Toparlayıcı Sütyen Hangisi?

Toparlayıcı sütyenin genel amacı, büyük göğüslü kadınların göğüslerinin deforme olmasını, sarkmasını engellemektir. Fakat toparlayıcı sütyen seçimi yaparken pek çok ayrıntıya dikkat etmek gerekiyor. Alacağınız sütyenin orta kısmı göğüs kafesinize oturmalı ve üzerinden ya da yanlardan herhangi bir taşma yapmamalıdır.

Yine sütyenin arka kısmı yukarı çıkmamalı, askıları kalın olmalı ve omuzlarınız da herhangi bir baskı oluşturmamalıdır. Bu sütyenlerde bulunan balenler sizi rahatsız etmeyecek şekilde olmalı ve göğüslerinizi en az bir beden küçük göstermeli ve düzgün bir görünüm kazandırmalıdır.

 

1 2 3 4 5 .... 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.