kışlık pijama takımları
Catherine's Pijama ve Gecelikler

Catherine's Pijama ve Gecelikler

09 Haziran 2018

Ev giyimde ve günlük giyimde Türkiye’nin öncü markalarından olan Catherine’s  kalitesi ve tasarımıyla adından çokça söz ettirmektedir. Sadece kadınlara özel üretim yapan bu markanın üretiği ürünler; pijama, sabahlık, uyku gözlüğü, ev botu, gecelik, sabahlık, elbise, lohusa pijama, lohusa gecelik, atlet, boxer, body, t-shirt, jüpondur. Çocuklar için de ürettiği ürünler bulunmaktadır. Çocuklar için ürettiği ürünler sadece kız çocuk pijamasıdır. Erkek yetişkin ve çocukları için herhangi bir ürün üretimi bulunmaktadır.

 

Catherine’s Penye Mood

Penye Mood firmasının bir markası olan Catherine’s  1989 yılında İstanbul’da kurulmuş ve üretime başlamıştır. Dünyanın en büyük giyim markalarından olan H&M, Victoria Secret, Tommy Hilfiger, Calvin Clein gibi firmalara tedarik sağlamış bir firma olması sebebiyle bu sektörde büyük tecrübe sahibidir.

   

.

 

Catherine’s Eşofman

Eşofman modelleri fazla olmamakla rahatlığından ve kalitesinden dolayı rahatlığından ve şıklığından ödün vermeyen kadınların spor yaparken de tercih ettiği markadır.Catherine’s Gecelik ve Sabahlık Modelleri

Gecelik modelleri kategorisinde bir çok şık ürünler üretmektedir. Sadece gecelik  ve sabahlık değil ev giyimine ve yazlık dış giyimi için askılı elbiseleri ve uzun elbise modelleri bulunmaktadır.  Catherine’s sabahlık kış için de çok güzel polar sabahlık, panço sabahlık modelleri  bulunmaktadır.

 

  

Catherine’s Lohusa Gecelik

Kadınların rahatlığa daha doğrusu rahat bir giyime en ihtiyaç duyduğu zaman hamilelik ve sonrasındaki lohusalık dönemdir. lohusa gecelikleri annelerin bu döneminde ürettikleri ürünlerin kalitesi ve rahatlığıyla tercih ettiği gecelik türlerinden birisi oluyor. Çok fazla çeşidi olmayan Catherine’s gecelik modelleri pembe ve mavi olarak iki renkte üretilmektedir genellikle ve sade bir görünüme sahiptirler.

 

Catherine’s Hamile Pijama,

pek fazla olmamakla birlikte anne adayları için çok güzel pijamalar üreten bu marka hamile pijamalarında önceliği rahatlık olmuştur. Ürettiği pijama modelleri çok sade olup,  pijamalar rahatlığından ödün vermeyenlerin tercihi olacaktır.

 

Catherine’s İç Giyim

Her ne kadar pijama ve gecelik üreten bir firma olarak akla gelse de , çok şık iç giyim ürünleri de üretmektedir. Bu markanın iç giyimde ürettiği ürünleri şöyle sıralayabiliriz; kadın atlet modelleri, kadın boxer modelleri, kadın body modelleri, kadın jüpon modelleri, kadın külot modelleri, kadın kısa kol t-shirt modelleri kadın uzun kol t-shirt modelleri

 

 

 

 
SİPARİŞ HATTI x Bilgi almak yada hızlıca sipariş vermek için hemen Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.