Penye Mood Pijama ve Gecelik Modelleri

Penye Mood Pijama ve Gecelik Modelleri

15 Nisan 2019

Rahat, şık ve özgün olmak isteyenlerin vazgeçilmez markası; günlük giyimde, tasarımı ve yüksek kalite standardıyla Türkiye pazarına liderlik yapan Penye Mood; Ev ve Uyku giyiminin yanında iç giyim alanında da müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.  

 

İstanbul'da kurulan ve üretim yapan firma, 1989 yılından günümüze kadar Polo Ralph Laurenti Victoria Secret, Tommy Hilfiger, H&M, Calvin Klein gibi giyim sektöründe dünyanın önde gelen moda devlerine vermiş olduğu üretim, tasarım, Ar-Ge ve Ür-Ge deneyimiyle tüketicisiyle buluşmaktadır.   

Penye Mood Çiçekli Yazlık Bayan Pijama Set

Türkiyedeki ve dünyadaki giyim sektörlerinden hazırlamış olduğu koleksiyonlar yıllık bir milyon satış sayısına ulaşmış olan marka uluslararası bir Türk markası olmaktan gurur duymaktadır.

Penye Mood Yazlık Kadın Şortlu Takım

Penye Mood markasıyla sadece kadınlara özel ürünler üreten firma, kadınlar için pijama, sabahlık, polar takımlar, uyku gözlüğü, tayt takım , tulum, yelek, tayt takım, kapri takım, bermuda takım, şort takım, elbise, gecelik, lohusa gecelik, hamile pijama, atlet, boxer, body gibi ev giyim ve iç giyim ürünleri üretmektedir.

Penye Mood Pijama

Markanın öne çıkmasında en büyük etken olan giyim türü pijamadır. Penye Mood pijama takımı modelleri hem rahat, hem şık, hem kaliteli, hem de özgündür. Bağımlılık yapacak kadar güzel olan pijama takımlarıyla hem kadın hem de çocuk pijamaları üreten firma yıllardır her mevsim yeni modellerle özgünlüğünden ödün vermeden tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.

 

Penye mood pijama Penye mood pijama Penye mood pijama

Penye Mood Sütyen

İç giyimde bir çok ürünü bünyesinde barındıran firma maalesef sütyen üretiminde konseptini sınırlı tutmuştur. Sütyen kategorisinde sadece emzirme sütyeni üreten firma, sütyen kategorisinde başka bir ürün üretmemektedir.

Penye Mood Erkek

Erkekler için Penye Mood Catherine’s markalarıyla üretim yapmayan firma, First Touch markasıyla üretim yapan firma erkekler için pijama takımı, bermuda takımı, atlet, t-shirt, boxer ve slip modellerini satışa sunmaktadır.

 

Penye Mood  Sabahlık

Sabahlık alanında hem kışlık bir çok model bulunmaktadır. Zevk sahibi, şıklığından ödün vermeyen kadınların aynı zamanda rahatlığını da düşünen Penye Mood çok şık uzun kısa sabahlık, polar sabahlık ve elbise modelleri üretmektedir.

 

Penye Mood Outlet

Her mevsim özgün modelleriyle satışa sunulan penye mood ürünleri çok hızlı tüketildiği için outlet satışta pek bulunmamaktadır.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.