Kapalılar İçin Mayo

Kapalılar İçin Mayo

18 Mayıs 2019

 

Günümüzde kapalı kadınlar için oldukça geniş bir yelpazede mayo modelleri bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında tam kapalı, yarım kapalı gibi seçeneklerde yer almaktadır. Genel olarak mayoların tamamı likralı kumaşlardan üretilmekte ve vücuda yapışmayan özellikleri ile kapalı kadınların isteklerine karşılık vermektedir. Kapalı mayo modelleri birbirinden şık modellerde, farklı renk ve desenlerde tasarlanarak ihtiyaçlar doğrultusunda şekillenmektedir.

Tam Kapalı Mayo

Tam kapalı mayo modelleri vücudunuzun bütün bir bölümünü kapatmaktadır. Dini kurallar gereğince kapalı mayo modellerinde yalnızca yüzünüz, elleriniz ve ayaklarınız açıkta kalır. Su tutmaz özelliği sayesinde kolay kurur ve vücudunuza yapışmaz. Ayrıca yeni sezonda çıkan tüm modeller bronzlaşma etkisine de sahiptir. Böylece hiçbir endişe duymadan yaz aylarının tadını çıkarabilirsiniz.

Yarım Kapalı Mayo Modelleri

Yarım kapalı mayo modelleri tesettürlü kadınların genellikle kadınlara ait özel plajlarda tercih ettiği bir üründür. Yarım kapalı mayolar, tam kapalı mayoların aksine yarım kollu ve yarım tayt şeklindedir.

Böylece kollar ve bacakların bir kısmı açıkta kalır. Böylece insan vücudu için faydalı olan güneş ışınlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca yarım kapalı mayo modelleri yüzmek için de idealdir. Şayet yüzmeyi bir spor haline getirmiş iseniz bu tip mayoları mutlaka tercih etmelisiniz.

Yarım kapalı mayolarda da en ideal kumaş çeşidi likralı kumaşlardır. Yapısı gereği likralı kumaşlar su tutmaz ve sizlere rahat hareket etme özgürlüğü sağlar.

DAGİ Yarı Kapalı Mayo

Plaj giyimi sektöründe öncü markalar arasında yer alan DAGİ markasının bu sezonda yarı kapalı mayo modellerine göz atmalısınız. Uygun fiyat seçenekleri ile DAGİ, kaliteden ödün vermeden, ihtiyaçlarınıza göre kapalı mayo modelleriniz beğeninize sunmaktadır.

KOM Yarı Kapalı Mayo

Oldukça şık ve birbirinden farklı renk seçenekleri barındıran modellerde yarı kapalı mayo arıyorsanız KOM markasını tercih edebilirsiniz. Uzun yıllardan beri bir Türk markası olan KOM, plaj giyimi sektöründe modanın öncüleri arasında yer almaktadır.

NBB Yarı Kapalı Mayo

Söz konusu plaj giyimi olduğunda NBB markasını unutmak olmaz. Yarı kapalı mayo modellerinde tavsiye isterseniz bu sezonda NBB kreasyonlarını da sitemizden inceleyebilirsiniz. Oldukça kaliteli kumaşlardan üretilen yeni sezon NBB ürünlerini uygun fiyat seçenekleri ile sizler için sitemizde derledik.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.