Yarı Kapalı Mayo Nereden Alınır?

Yarı Kapalı Mayo Nereden Alınır?

21 Nisan 2019

Yarı kapalı mayolar günümüzde hem tesettürlü kadınlar tarafından hem de standart bir giyime sahip olan kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Çünkü yarı kapalı mayo modelleri oldukça modern ve şık olmalarının yanı sıra konforlu ve kalitelidir. Mayonun içerisinde rahat hareket edebilir, herhangi bir bölgenizin açılma korkusu olmadan aktivitelerinizi gerçekleştirebilir ve yüzmeyi bir spor haline dönüştürebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra toplum ve aile standartlarını göz önünde bulundurduğumuzda, kimi zaman bazı yerlerde yarı kapalı mayo kullanımı bir mecburiyet hissi uyandırıyor. Fakat bu hisse rağmen oldukça hoş bir görünüm elde etmenizi kimse engelleyemez. Beğenerek, severek ve isteyerek kullanabileceğiniz yarı kapalı mayo modellerini sitemiz üzerinden inceleyebilir ve uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Yarı Kapalı Mayo Modelleri

Tesettür giyimde yalnızca günlük ya da abiye tarzı üretim yapılan devir oldukça geride kaldı. Muhafazakâr kesimden olan kadınlarımız uzun bir süre denize ve havuza girme lüksünden bir hayli uzak kaldılar. Fakat günümüzde tesettür mayo üretimi ve bu üretimin oldukça şık tasarımlarla bezenmesi ile bu sıkıntılı durumdan kurtuldular.

Onlarda oldukça modern çizgilerde tasarlanan tesettür mayolar sayesinde hem denizin hem güneşin hem sahilin hem de havuzun tadını çıkarabiliyorlar. Tesettürlü mayolar kadınların tercihleri göz önünde bulundurularak iki farklı şekilde üretilmektedir. Bunlardan biri tam kapalı diğeri yarı kapalı mayo modelleridir.

Yarı kapalı modeller kadınların güneşten daha çok yararlanmasını sağlamakla beraber yüzerken de oldukça rahat hareket etmelerine müsaade eder. Genel anlamda yüzmek için, yüzmeyi bir spor haline getiren muhafazakâr kadınların tercihidir.

Yarı kapalı tesettür mayo modelleri farklı kesimlere, farklı tarzlara hitap ederken, kadınların beklentilerini karşılamaya yönelik tasarlanmaktadır. Modeller oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Genel anlamda likralı kumaşlardan üretim yapılır ve taylı, şortlu, etek ve elbiseli olarak dizayn edilir.

Kaplı Şortlu Elbise Mayo

Bu mayoların ortak özelliklerine gelecek olursak, su tutmaz, vücut hatlarınızı ortaya çıkarmaz, fazlalık olan bölgeleri kapatır, ıslandığı zaman vücudunuza yapışmaz ve çabuk bir şekilde kururlar. Ayrıca hem dini hem de kadın hassasiyetleri göz önünde bulundurulacak şekilde üretilmişlerdir.

Yarı kapalı mayo modelleri içerisinde arzu ettiğiniz tüm renkleri, desenleri, modelleri bulabilirsiniz. İlk piyasaya sürüldüğünde belli başlı renklerden üretilen ve birkaç modelden öteye gidemeyen tesettür mayoları günümüzde oldukça farklı özelliklere sahip mayolar üretilip tüketicisine sunulmuş durumdadır.

Hatta yeni üretim mayolar terleme, su tutmama ve hatta bronzlaştırma özelliklerini de barındırıyor. Yine eskiden sadece el, yüz ve ayakları dışarı bırakan, naylondan pek bir farkı olmayan mayolar, şimdilerde oldukça kaliteli kumaşlardan, farklı tasarımlardan ve özellikle farklı yüzme alanlarına hitap edecek biçimde şekillendiriliyor.

Yarı kapalı mayolarınızı uzun süre kullanmak istiyorsanız birtakım hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu hususlardan en önemlisi mayonuzu klorlu ya da tuzlu suda bırakmamanızdır. Havuzdan ve denizden çıktıktan hemen sonra kesinlikle duş almalı ve mayonuzun üzerindeki tuzlu ya da klorlu suyu arındırmalısınız.

Pembe Çiçekli Kom Etekli Mayo

Şayet böyle bir imkanınız yoksa eve ya da otelinize gittiğinizde hemen ılık ve duru bir suyun içerisine bastırıp üzerindeki tuzun ya da klorun arınmasını beklemelisiniz. Bir saat kadar beklettikten sonra deterjan kullanmadan sabun ile yıkayarak daha uzun ömürlü bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Akbeniz Yarım Kapalı Tesettür Mayo - 25281

Kurutma esnasında geçtiğinizde ise asarak kurutmak yerine sererek kurutmalısınız. Ayrıca güneş altına değil aksine güneş görmeyen gölgeli bir alana sermelisiniz. Güneşte kurutmak her ne kadar kaliteli bir mayoya sahip olsanız da mayonuzun renklerinin solmasına neden olabilir. Bu tip durumlara dikkat ettiğinizde mayonuzu uzun yıllar deforme olmadan, kaliteli, sağlıklı ve güvenilir bir biçimde kullanabilirsiniz.

En Ucuz Yarı Tesettür Mayo

Mayo fiyatlarına baktığınızda yarı kapalı mayolarında diğer mayo modellerinin fiyatlarından pek de farklı olmadığını göreceksiniz. Yarı kapalı modellerde oldukça uygun fiyat seçenekleri yer almaktadır. Özellikle dışarıdan, pazarlardan almış olduğunuz mayoların ne denli makul fiyatlarda olduğuna da şahit olabilirsiniz. Fakat istet yarı kapalı olsun ister tam kapalı isterseniz standart mayolar olsun unutmayın ki kalite çok önemlidir.

Yeşil Çizgili Boneli ve Taytlı Tesettür Mayo

Mayoda kullanılan kumaşın esnememesi, terletmemesi, su tutmaması gerekmektedir. Pazarlardan, dışarıdan alacağınız mayolardan bu tür özellikler beklemeyin. Bu denli ucuz olmasının altında yatan sebepler kumaşının kalitesizliğidir. Bu mayolarla bir dönemi bile zoraki geçirir hatta yarın ortasında yeniden mayo olmak durumunda dahi kalabilirsiniz.

Yarı kapalı mayo modellerinin ölçüleri genellikle standarttır. Yani S, M, L, XL, XXL ve XXXL gibi bedenler bulunur. Günlük kıyafetlerinizde hangi beden aralıklarında giyiniyorsanız yarı kapalı mayo alırken de aynı beden ölçüleriniz geçerlidir. Bu yüzden online sipariş verdiğinizde ve beden ölçülerinizi olduğu gibi seçtiğinizde herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Akbeniz Yarım Kapalı Tesettür Mayo - 25285

Bunun yanı sıra kaliteden hiçbir şekilde şaşmamalısınız. Mayo alırken "mayo" deyip geçmemelisiniz. Pek çok kalitesiz mayo sıcak yaz aylarında sizi ve teninizi rahatsız ederek kaşıntılara, alerjilere ve hatta pişiklere dahi sebebiyet verebilir. Bu tip durumlarla karşılaşmamak için mayo alırken özelliklerine dikkat etmelisiniz.

Ucuz bir mayo alıp bir ay içerisinde üzerinizde paralanması yerine hem daha kaliteli hem uygun fiyatlarda hem de bilinen markalarda geri iade ve garantisi olan mayoları uzun süre kullanabilirsiniz. Böylece ödemiş olduğunuz miktar boşa gitmez.

NBB Yarı Kapalı Mayo

Hiçbir zaman tasarlamış olduğunu ürünlerin kalitesinden ödün vermeyen NBB markası da kadınlar için birbirinden modern, şık ve konforlu yarı kapalı mayo modelleri tasarlamaktadır. Yeni sezon NBB markasının kreasyonlarında bulunan yarı kapalı mayo modellerini sitemiz üzerinden incelediğinizde bu farkı kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Özellikle tesettürlü kadınlara yönelik mayo tasarımlarının ilk adımlarını atan NBB, zaman içerisinde bu modelleri geliştirerek her kesimden kadına hitap etmeye başlamıştır. Bu senin moda renkleri arasında ise bordo, lacivert, mavi ve pembeler dikkat çekmektedir.

Keskin çizgiler ve asimetrik kesimlerle bezenmiş, geniş renk ve desen skalasına sahip olan modeller arasından aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra en uygun fiyat seçenekleri ve kampanyalardan yararlanarak hayal ettiğiniz, beden ölçülerinize tam bir uyum gösteren, kaliteli kumaşlardan üretilmiş, çekme, sünme, esneme yapmadığı gibi kolay kuruyabilen, üzerinize yapışıp sizi rahatsız etmeyen, yüzme ve diğer aktivitelerinizde hareket özgürlüğünüzü kısıtlamayan yarı kapalı mayoları satın alabilirsiniz.

Büyük Beden Yarı Kapalı Mayo

Yarı kapalı mayo modelleri büyük beden kadınlara hem rahat bir tatil geçirmeyi sağlamakta hem de şık bir duruş sergilemelerine olanak tanımaktadır. Özellikle likralı kumaşlardan üretilen mayolar ideal bir esneklik düzeyine sahip olduklarından dolayı uzun süreli kullanım imkanı sağlamaktadır.

Giyip çıkarırken, denizin tuzlu suyundan ya da havuzun klorlu suyundan etkilenen yarı kapalı mayolar likralı kumaşlardan dolayı esneyebildikleri için deforme olmadan kullanılabiliyor.

Akbeniz Yarım Kapalı Tesettür Mayo - 25283

Günümüzde modern ve tesettürlü kadınların tercihi haline gelen yarı kapalı mayo modelleri büyük beden kadınlara da hitap ederek hem belirli bölgelerde fazlalıkların kapanmasına olanak sağlıyor hem de büyük beden kadınların kendilerini rahat hissetmesini, hareket özgürlüğü kısıtlanmadan yüzebilmesini sağlıyor.

Farklı pek çok model, renk ve desen ayrıcalıkları ile oldukça şık bir duruş sergileyen kadınlar yarı kapalı mayo modelleri içerisinde kendilerini daha rahat ve özgür hissedebiliyorlar.

Tüm yarı kapalı mayo modellerini incelemek için tıklayın Pijama.com.tr/Yari-Kapali-Mayo

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.