Hamile - Lohusa İç Giyim, Gecelik ve Pijama Takımları Alışverişi

Hamile - Lohusa İç Giyim, Gecelik ve Pijama Takımları Alışverişi

06 Mayıs 2019

Doğum Sonrası Korse

Korseler kadın iç giyiminde özellikle kilolu olan kadınlar için son derece önem taşıyan bir olgu. Zira daha güzel görünmek ve bel kısmının ince görünmesini isteyen kadınlar eğer kendi görünümlerinden şikayetçi ise korse kullanarak kendi bedenlerinin daha fit görünmesini sağlıyorlar.

Kadın Atlet Korsesi

Son yıllarda korse konusunda da ciddi gelişmeler yaşandı ve sadece gündelik yaşam için değil, hamilelik dönemi ve hamilelik sonrası için de son derece özel korseler üretilmeye başlandı.

Sezeryan Doğum Sonrası Korse

 

Hamilelik kadınlar için başlı başına özel olan bir süreç. Ama sonrasında kadınlar ister istemez kilo alıyor ve vücutlarında genellikle deformasyon sorunları görülebiliyor.  Çatlaklar, sarkmalar kaçınılmaz hale geliyor.

Agraflı Korse Domina

Eğer hamile olan kadın sezeryan ile doğum yaptı ise ne kadar estetik yapılırsa yapılsın dikiş izleri de kalıyor. Bu durumlar için ise artık sezaryanle doğum yapanlar için özel olarak üretilen doğum sonrası korseleri mevcut.

Bu korselerin özel bir yapıları var. Özel bir kumaştan üretiliyorlar.  Sezeryan sonrası kadının karın kısmında ortaya çıkan tüm görüntü bozukluklarını ortadan kaldırıyorlar.

Doğum Sonrası Toparlayıcı Korse

Hamilelik dönemi sonrası için ister sezeryan ile doğum yapsın, ister normal doğum özel olarak üretilen toparlayıcı korseler de mevcut. Bu korseler doğum sonrası kadının karın kısmında ortaya çıkan dağınıklığı topluyor. Karın kısmının şekle girmesini sağlıyor.

Body Shape Korse

Tüm bunlara bağlı olarak da kadının kısa bir sürede forma girmesine katkıda bulunuyorlar. Elastikli bir yapıları var. Farklı bedenler için üretiliyorlar. Ayrıca kadının kolayca zayıflamasına olanak veriyorlar.

Emzirme Atleti

Doğum öncesi, esnası ve sonrası için farklı hazırlıklar gerekmektedir. Emzirme konusu da doğum sonrası gündeme gelen önemli bir husustur. Uzmanlar bebeklerin en az altı ay süreyle emzirilmesini tavsiye etmektedir. Anneler emzirme sırasında hem kendilerinin hem de bebeklerinin rahatlarını düşünürler. Emzirme atletleri de hem pratik oluşları hem de rahatlıkları nedeniyle tercih edilmektedir.

Emzirme Atleti 16196

Nbb Emzirme Atleti

Nbb emzirme atleti, kullanım olarak oldukça basit bir yapıda olup geniş bir ürün yelpazesine de sahiptir. Bu ürünler her bedene uyacak şekilde dizayn edilir ve anti bakteriyel kumaşlardan imal edilir. Sağlıklı bir ürün olmasının yanında emzirme işlemine yardımcı olarak pratiklik konusunda da iyi iş çıkarmaktadır.

Ten Renk Nbb Emzirme Atleti

Sütyenli Emzirme Atleti

İhtiyaç duyulan her anda annenin bebeğini emzirmesine olanak sağlayan emzirme atletlerinin sütyenli çeşitleri de bulunmaktadır. Bu şekilde anneye büyük bir rahatlık sağlanmış olur. Renk ve çeşitleri oldukça fazla bu ürünler yeni annelerin favorileri arasında yer almaktadır. 

 

Emzirme Sütyeni

Bebeğin doğumunun ardından en önemli gereksinim emzirme sütyenleri olacaktır. Rahatlık ve pratiklik açısından önemli olan bu sütyenler, farklı renk ve beden seçeneklerinde ihtiyaca yönelik kolayca bulunabilmektedir. Yeni inci emzirme sütyeni ile konfordan ödün vermeden bebeği emzirmek kolaylaşacaktır. Annelerin bebeklerini kolayca emzirmeleri için özel tasarlanan emzirme sütyenleri günlük hayat için aranılan bir ürün olacaktır.

Emzirme Sütyeni 11036

Hamile Sütyeni

Hamilelikte vücut normalde olduğundan iki kat daha hassaslaşır. Alerjik reaksiyonlarla karşılaşma olasılığı da normalden daha yüksektir. Bu tür olumsuzluklarla karşı karşıya kalmamak için, iç çamaşırı ve kıyafet seçimlerini düzgün yapmak önemlidir. Hamile sütyenleri ve atletleri söz konusu olduğunda seçimler mümkün olduğunca pamuklu kumaşlardan yana olmalıdır. Hamilelere özel tasarlanan sütyenler ve atletler sağlık açısından da rahatlık açısından da öndedir.

Orkide Kaplı Emzirme Sütyeni 4950

Nbb Emzirme Sütyeni

Pamuklu kumaşlardan üretilmiş emzirme sütyenleri kullanmak konfor ve sağlık açısından gereklidir. Emziren anne eğer yaz aylarındaysa sütyen ve atlet tercihi terletmeyen malzemelerden imal edilmiş ürünler üzerinde yoğunlaştırmalıdır. Ancak anne kış aylarında bebeğini emzirecek ise sıcak tutan malzemeler kullanılarak üretilmiş iç çamaşır ürünlerini kullanmalıdır. Bebeğinizle iyi ilgilenebilmek için kendinizi mümkün olduğunca her türlü hastalıktan korumanız gerekmektedir.

Kadın Beyaz Kaplı Nbb Emzirme Sütyen

Kom Emzirme Sütyeni

Farklı pek çok markanın emzirme sütyen çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar arasından kaliteli olanların tercih edilmesi gerekir. Kaliteli ürünler uzun ömürlü olup deformasyona dayanıklı olacaklardır. Bu aşamada ürünün yıkama talimatlarına dikkat etmek de ömrünü uzatan bir etkendir. İç çamaşırlarının bu dönemde yumuşak bir dokuda olması da mühimdir. Ayrıca pratikliğinin yanında emzirme sütyenleri, şıklıklarıyla da göz doldurmaktadır. 

Kom Emzirme Sütyeni Maria

 

Emzirme Sütyen Modelleri için tıklayın Pijama.com.tr/Emzirme-Sutyeni

Hamile Gecelik Takımı

 

Hiç şüphesiz ki hamilelik esnasında ve doğum ertesi anne adaylarımızın ve yeni doğum yapmış kadınların en rahat edeceği kıyafetler  hamile gecelik sabahlık kıyafetleridir. Her annenin zevkine hitap eden ve rahatlığıyla üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz, bunun yanında emzirme kolaylığı da sağlayan bu ürünlerin pek çok model, renk ve tarzı vardır.

Ayıcık Resimli Kısakol Lohusa Gecelik Saç Bandı Hediyeli

Hamile gecelik modelleri

Hamile gecelik sabahlık modelleri sade renklerde olduğu gibi, bebek figürlü, puantiyeli ve işlemeli olarak değişik seçenekleri bulunmaktadır. Bileğe kadar tercih edeceğiniz modeller arasında isterseniz kısa kol, uzun kol ya da askılı seçenekler de bulunmaktadır. İhtiyaç ve tarzınıza göre, beden ve fiyat aralığında ihtiyacınız olan modellere sitemizden bakabilir ve beğendiğiniz modelin siparişini verebilirsiniz.

 Feyza Hamile Lohusa Gecelik Saç Bandı Hediyeli

Tüm Hamile Gecelik Modellerini incelemek için tıklayın Pijama.com.tr/Hamile-Gecelik

Hamile İç Giyim

Bir kadın için hayatının en özel dönemlerinden bir tanesi olarak geçen hamilelik, tüm bu süreçte dikkat ve konfor gerektiren hassas bir konudur. Kadınlar için hijyen de rahatlıkta bu dönemde her zaman olduğundan çok daha önemlidir. Bedensel değişimlerin aşırı ve çok sık yaşandığı bir dönem olduğu için anne adayının kendisini rahat hissetmesi ve hamilelikten kaynaklanan fiziksel değişimlerin asgari düzeye indirilebilmesi için kıyafet seçimi çok önemlidir.

Hamilelikte fiziksel değişimlerin olumsuz etkilerini önleyebilmek ve anne adayının rahatlığını sağlayabilmek adına tasarlanan pek çok giyim eşyası ve özellikle hamile iç çamaşırı bulunmaktadır. Hamile iç giyiminde farklı alternatiflerden de faydalanmak mümkündür. Sürecin sağlıklı ve rahat geçirebilmek için iç giyimde pamuklu ürünlerin ve vücuda uyumlu olanların seçilmesi önemlidir. Hamilelikte iç çamaşırı konusu atlanmaması gereken hassas bir konudur. 

Hamile Korsesi

Korse insan bedenini saran ve daha fit görünmesini sağlayan bir objedir. Hamilelik korsesi ise adından da anlaşılacağı üzere hamilelik dönemi boyunca kullanılan bir korsedir. Hamilelik sürecine ve bebeğin sağlığına zarar vermeyecek şekilde tasarlanır. Hamilelik döneminde ortaya çıkan bel ağrılarını giderir. Gebelik dönemi boyunca özel tasarımından dolayı bebeğin anne karnında daha sağlıklı durmasını sağlar.

Body Shape Korse

Hamilelik döneminin en büyük problemi olan çatlakların ortaya çıkmasına engel olur. Yine bu dönemde oluşması muhtemel karın sarkmalarını ortadan kaldırır. Tüm bunların yanında bazı kadınlarda ortaya çıkması muhtemel düşük risklerini ortadan kaldıran özel ürünlerdir. Hamileliğin aylarına göre karın büyüdükçe ayarlanabilir bir formları vardır. Terletmeyen, cilde zarar vermeyen malzemeden yapılırlar.

Hamile Külodu

Mümkün olduğunca konforlu ve keyifli bir gebelik yaşayabilmek için anne kendine en yüksek rahatlığı ve huzuru sağlamalıdır. Fiziksel konfor ruhsal huzurun yakalanması için ilk adımdır. Hamilelikte fiziksel konforun sağlanabilmesi için ilk dikkat edilecek olan şey iç çamaşırlarıdır.

Doreanse Yüksek Bel Hamile Slip 7117

Lohusa Külodu

İster hamilelikte olsun ister hamilelik sonrası lohusalık döneminde külot seçimi önemlidir. Hamilelikte yaşanan bedensel değişimler farklı bir seyirde lohusalıkta da devam edeceği için konfor burada oldukça önemlidir. Bu nedenle en başta iç giyimde sonrasında dış giyimde dikkatli olmakta yarar vardır. Bedeninizi sıkmadan saran ve doğal kumaşlardan üretilen külotları kullanmak bu nedenle tavsiye edilmektedir.

Hamile Kom Külot Maria

Nbb Hamile Külodu

Hamile giyim sektörü son dönemlerde gelişmiştir. Yaşanan fiziksel değişim hayatın hiçbir döneminde karşılaşılmayacak kadar yoğundur. Bu nedenle nbb hamile külotları gibi gebeyi rahat ettiren ürünlerin alınması çok mühimdir. Kaliteli malzemelerin kullanılması, külotun yumuşaklığı ve hamileler için özel tasarımlı olanları tercih edilmelidir. 

Hamile Pijama Takımı

Hamilelik, anne vücudunda çeşitli değişimler meydana getirir. En başta kilo alımına neden olan ve yeni ihtiyaçları doğuran hamilelikte, pijama seçimi de oldukça önemlidir. Öncelikle pijama kumaşının pamuklu olmasına dikkat etmek gerekir. Lohusa pijama diye de geçen iki parça pijamalar tercih edilirse bu dönem de daha rahat edilmesi mümkün olacaktır.

Feyza Hamile Lohusa Pijama Takımı Saç Bandı Hediyeli

Anne adayının irileşen bedenini rahatça saracak ve gereğinden fazla ısıtmadan sıcak tutacak ürünler alınmalıdır. Hamile pijama takımı olarak tasarlanan pek çok ürün çoğunlukla tüm gece gereksinim duyulan emzirme dönemlerinin ilk zamanlarında da kullanılabilecek şekilde dizayn edilmektedir.

Askılı Lohusa Pijama Takımı Saç Bandı Hediyeli

Hamile pijama takımları alınacağında fonksiyonel olmasına dikkat edilmeli ve aynı pijamanın lohusalık döneminde de kullanılıp kullanılamayacağı öğrenilmelidir. Rahatlığın ön planda olduğu bu pijama takımlarını hemen her yerden ve her bütçeye uyum sağlayan fiyatlarla almak mümkündür. Pek çok farklı modeli ve renkleri bulunmaktadır. 

Hamile Pijama Takımı modellerini incelemek isterseniz linke tıklayın Pijama.com.tr/Hamile-Pijama

Lohusa gecelik sabahlık takımı

 

Lohusalık döneminin daha az ağrılı geçmesi için annenin en çok dikkat etmesi gereken husus giyimidir. Normal zamanlarda elbette dar kıyafetler giyilip, vücudun daha fit olması sağlanabilir, fakat lohusalık dönemi, kan dolaşımının ve vücuttaki değişimlerin eski haline dönmeye çalıştığı bir dönemdir. Bu dönemde vücuda zarar verecek kıyafetlerden uzak durmak, doğru bir karardır.

Dantelli Lohusa Gecelik Sabahlık Takım Saç Bandı Hediyeli

Hastaneden çıktıktan sonra bebeğinizi ve sizi görmek için misafirleriniz sizi ziyaret etmek için kapınızı çalmaya başlayacak, yeni doğum yapmış olmanız belki onları istediğiniz gibi karşılayamamanıza sebep olabilir fakat lohusa ürünleriyle bu problemleri en basit şekilde aşabilirsiniz. Sabahlıklı lohusa geceliği rahat bir uyku uyumanın ve sabahın erken saatlerinde de gene rahat etmenizi sağlar.

Lohusa gecelik takımları

Lohusa gecelikler, tek parça ya da kombin şeklinde satılmaktadır. İkisini birlikte satın almak isteyenler için sitemizde sunduğumuz sabahlıklı lohusa geceliği modelleri, yeni sezonun en trend modelleri arasındadır. Hem renk hem de marka açısından tercih edebileceğiniz çok fazla sayıda model, istediğiniz rahatlığı elde etmenize yardımcı olacaktır. En bilindik markaların en sevilen ve rahat lohusa gecelik modellerini piyasanın en uygun fiyatına sizlere sunmaktayız.

Lohusa Pijama Gecelik Sabahlık Takım, Terlik ve Saç Bandı Hediyeli

Pierre cardin lohusa gecelik

Lohusa kıyafetleri markaları arasında en çok tercih edilen ve beğenilen isimlerden biri olan Pierre cardin, moda dünyasını da takip ederek her sezon birbirinden farklı modeller sunmaya devam ediyor. Her annenin zevkine uygun ve rahatlığıyla üstünüzden çıkarmak istemeyeceğiniz aynı zamanda emzirme kolaylığı da sağlayan Pierre cardin gecelik modelleri, sade renk ve modellerin haricinde bebek figürlü modelleri de bulunmaktadır. Bunun yanında kullanılan kumaşıyla da annelerin rahatlığı düşünülerek tasarlanan Pierre cardin lohusa geceliği modelleri 2019 yılının en sevilen modelleri arasında bulunmaktadır.

 

Büyük beden lohusa gecelik sabahlık takımları

Lohusa döneminde olan büyük beden annelere de uygun pek çok lohusa geceliği modelleri sitemizde bulunmaktadır. Büyük beden olmak istediğiniz model ve renkleri giyemeyeceğiniz anlamına gelmez.  Beyaz, ekru, krem ve diğer renklerle istediğiniz gibi giyinmenin farkını yakalamak için sunduğumuz seçeneklere muhakkak göz atın.

Dantelli lohusa gecelik sabahlık takımı

2019 modasının lohusa annelere sunduğu seçenekler oldukça geniş. Son yıllarda dantelli lohusa gecelik sabahlık takımı modelleri üzerine başarılı çalışmalar var. Dantelli lohusa gecelik modelleri sabahlıklarla birleştiğinde, muhteşem kombinler ortaya çıkar.

Dantelli Kısakol Lohusa Gecelik Saç Bandı Hediyeli

Yumuşak kumaşı, modellerindeki esnekliği ve giyimde sunduğu rahatlıkla bu modeller lohusalık dönemini en iyi şekilde geçirmenizi sağlar. Her bütçeye uygun fiyatlarla müşterilerimizin alışverişini kolaylaştırdığımız sitemizde, en iyi markalara yer vererek istediğiniz kalitede aradığınız ürünü bulmanıza fırsat sunuyoruz. Lohusa geceliği modelleri tasarımları hem dantel hem de işleme detaylarıyla dikkatinizi çekecektir. Yeni sezonun en güzel tasarımlarını inceleyerek lohusa sepetinizi hazırlayabilir, trend fikirlerden faydalanarak en güzel modellere sahip olabilirsiniz.

Lohusa Pijama Takımları

Hamileliliğin bitmesine 3 ay kala hastaneye yatış ve sonrasındaki durumlar için bir takım hazırlıklar yapmak gereklidir. Bu, doğumun gerçekleştiği gün ve hastanede kalınacak diğer günlerde, hastane ortamında rahat olabilmek ve lohusalığı kolay atlatabilmek için oldukça önemli bir adımdır. Lohusalık, zaman zaman ağrılı ve sancılı geçen bir dönem olabilmektedir. Bu sürecin rahat geçirilmesi anne için çok önemlidir.

Pembe Renk Lohusa Şifon Eşarp

Lohusalık günlerinde annenin dinlenerek kendiyle zaman geçirmesi ve doğum psikolojisini üzerinden atabilmesi adına rahat giysiler tercih edilmesi gerekir. Bu kıyafet ve pijamaların özenle seçilmesi mühimdir. Lohusa pijamaları da bu hususta unutulmaması gereken çok önemli detaylardan biridir. Yalnızca rahatlık ve ihtiyacın karşılanması değil, şıklığın da bu pijamalarda ön planda tutulması iyi olacaktır. Bu lohusa dönemindeki annenin psikolojisine iyi gelmektedir.

3 Lü Lohusa Pijama Takımı

Lohusa döneminin daha stressiz ve kolay geçmesi açısından yeme içmeden giyim kuşama kadar pek çok şeyin düşünülmesi gerekir. Uzman doktorların ve tecrübe sahibi olan annelerin önerisi bu dönemlerde rahatça hareket edebilmek ve kendilerini iyi hissedebilmek için lohusa pijamalarının tercih edilmesi yönündedir.

Jakar Sabahlık Üçlü Lohusa Takımı Saç Bandı Hediyeli

Hamilelik süreci kadınların hayatında büyük bir yere sahiptir. Bu dönemde tüm ihtiyaçlar yeniden şekillenir. Bundan pijamalar da nasibini almaktadır. Lohusa dönemi için özel olarak dizayn edilmiş 3’lü pijama takımları da gereksinim duyulan şeyleri karşılamak için üretilmektedir. Takım içerisinde alt üst parçalar ve sabahlık bulunmaktadır. Oldukça fonksiyonel olan bu ürünler şıklıklarıyla da anneler için idealdir.

Pierre Cardin Lohusa Pijama

Lohusa pijama takımları, faklı markalar tarafından farklı modellerden imal edilmektedir. Bu nedenle çok çeşitli ve güzel lohusa pijamaları piyasa sürülmektedir. Pierre Cardin de farklı renk ve modelde pek çok pijamaları bu zor dönemde annelere yardımcı olsun diye piyasa sürmüştür. Dantelli lohusa modellerinden spor pijama modellerine kadar aranılan her tarza uygun pijamanın bulunması oldukça kolaydır.

Dagi Lohusa Pijama Takımı

Hamilelik sürecinde değişikliklere uğrayan beden ölçüleri, doğumun gerçekleşmesi ve lohusalık dönemine girilmesiyle de çeşitli değişiklikler yaşamaktadır. Annelerin buna adapte olması için biraz zaman gereklidir. Bu nedenle rahat bir şeyler giyilmesi gerekir. Annelerin rahatlığının üst seviyelerde olması bir pijama için çok önemli olmakla birlikte pijamanın şıklığı da aranan bir özellik olarak gösterilmektedir.

Farklı markaların birbirinden güzel modelleriyle lohusa pijamalarına şıklık kazandırmak mümkün olmuştur. Dantelli, baskılı, düğmeli ya da emzirme fonksiyonu bulunan pijama takımları bu nedenle oldukça sık tercih edilmektedir. Bununla birlikte özel tasarım pijamalar da kendini gösteren diğer modeller arasındadır.

Ucuz Lohusa Pijama Takımı

Hem hamilelik esnasında hem de sonrasında giymek için uygun olan pek çok pijama takımı bulunmaktadır. Ve bu takımlar oldukça uygun fiyatlı olabilmektedir. İster kısa ister uzun kollu modeller olsun her bütçeye uyum sağlayacak şekilde pijamalar vardır. Rahatlıktan ödün vermeden uygun fiyatlar ile pijama takımları alınarak annenin konforu sağlanabilir. 

 

Tüm lohusa pijama takımlarını incelemek için tıklayın Pijama.com.tr/Lohusa-Pijama

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.