DAGİ Pijama Takımı Modelleri ve Fiyatları

DAGİ Pijama Takımı Modelleri ve Fiyatları

08 Nisan 2019

Kadınların gece şıklığını tamamlayan DAGİ pijama takımları her zaman modanın akışında ön planda olmuştur. Gerek günlük giyimde olduğu gibi ev giyimine ve uyku giyimine özen gösteren kadınlar daima şık olmak için yarışır ve bu şıklığı DAGİ marka pijama takımları ile kazanmak mümkündür.

Modal V Yaka Kısa Kol Dagi Pijama Takımı

Gece konforu ve deliksiz bir uyku geçirebilmek için pijama seçimi çok önemlidir. Bu nedenle pamuklu, ipek ve saten gibi kaliteli kumaşlardan, esnek yapısı ile hareket özgürlüğünü kısıtlamayan pijama takımları en çok satılanlar arasındadır.

Herhangi bir alerjik reaksiyon göstermenize mahal vermeyen, terletmeyen ve her kadının güvenle, sağlıklı bir biçimde kullanabileceği DAGİ pijama takımları uygun fiyatları ile satışa sunulmaktadır.

Dagi Yazlık Kadın Pijama Takımı

Bunun yanı sıra bu takımlar kolay yıkanabilir, herhangi bir şekilde çekme ya da esneme yapmayacağı gibi çabuk kurumaya elverişlidir. Dayanıklı yapısından ve uzun ömürlülüğü sayesinde de oldukça tercih edilmektedir.

DAGİ Lohusa Pijama Takımı

 

Lohusa döneminde yeni doğum yapan kadınların giymesi gereken pijama takımları farklıdır. Bu dönem için kadınların konforunu ve sağlığını ön planda tutan, özel pijama takımları tasarlanmaktadır.

Çok daha rahat bir şekilde hareket edebilmek ve her zaman konforunuzu sağlayabilmek adına lohusa pijama takımlarından birine sahip olmanız gerekmektedir.

Yeni doğum yapan kadınlar için DAGİ birbirinden şık, birbirinden güzel, geniş renk ve desen skalasına sahip lohusa pijama modelleri tasarlamaktadır.

DAGİ Bayan Pijama

 

Pek çok farklı seçenekte kadınların beğenisine sunulan bayan pijama takımları, her mevsime uygun tasarlanmaktadır. Mevsime göre şekli ve kumaşı değişiklik gösteren DAGİ bayan pijama takımları, oldukça geniş ürün yelpazende, her kadının zevkine, tarzına, yaşına ve bedenine hitap etmektedir.

Modal V Yaka Altı Dokuma Kısa Kol Dagi Pijama Takımı

İster uzun kollu ister kısa kollu ister pantolon ister tayt ya da şort modelleri ile yuvarlak, düğmeli ya da V yaka çeşitlerinden beğendiğiniz herhangi bir ürünü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Dagi bayan pijama takımlarını linkten inceleyebilir, dilerseniz sipariş verebilirsiniz Pijama.com.tr/Dagi-Bayan-Pijama

DAGİ Erkek Pijama

 

DAGİ iç giyim markası yalnızca kadınlar için değil, erkekler için de oldukça şık ve konforlu pijama takımı tasarımına imza atmıştır.

5'li Erkek Pijama ve Robdöşambr Takım

Tıpkı kadınlar gibi, uyku giyimine ayrı bir önem veren erkekler, pek çok model arasından kendisine en çok yakışacak pijama takımını seçerek, gerek gün içerisinde evde olduğu vakitlerde gerekse uyku esnasında kendilerini hem sağlıklı hem güvenli hem de konforlu hissedeceklerdir.

Dagi erkek pijama takımı modellerini incelemek için tıklayın Pijama.com.tr/Dagi-Erkek-Pijama

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.