kışlık pijama takımları
Eşli Pijama Takımlarıyla Daha Mutlu Çiftler

Eşli Pijama Takımlarıyla Daha Mutlu Çiftler

31 Ağustos 2015

Aile olmanın birden çok anlamı vardır. Her şeyden önce huzur ve sevgi demektir. Aynı hislerle dolu olma, bir arada bulunma, bir vücut olarak her türlü güçlü birlikte göğüs germe ve bütün mutlulukları birlikte yaşamadır. Aynı evin içinde anne, baba ve çocuklar her şeyi paylaşır, vakit geçirir, sevgi ve mutluluk içinde bir yaşamı idame ettirirler.

Sevinçler ve hüzünler de birlikte bölüşülür; aidiyet duygusunu da beraberinde getirir. Okulda, işte, dışarıda farklı yaşamları sürdüren aile bireyleri aynı çatının altında birleştiklerinde ortak duygularla hareket ederler. Bunun bilincinde olan tekstil sektörü aileleri birbirine daha da yaklaştıracak farklı projeleri hayata geçiriyorlar. Bunlardan birisi de eşli pijama takımları.

Bütün bir ailenin aynı pijamaları giyip evin içerisinde dolaşması öncelikle sevimli ve şirin bir algı oluşturur.

Sadece karı kocalar için değil sevgililer için de hoş bir sürpriz tatlı bir mutluluk olacak bu pijamalar kadın ve erkekler için özel olarak dizayn edilmiş olup, her zevk ve beğeniye hitap etmektedir. Aynı renge, desene ve forma sahip olan bu pijamalar ruh ikizlerine daha da yaklaşma ve bir bütün olma imkânı veriyor. Pijamanın insan hayatındaki yeri tartışılmazdır.

Bir kıyafetten çok öte anlama sahip adeta bir yaşam tarzı, rahatlama aracı olan pijamalar gündelik hayatın sıkıntılarından ve yorgunluğundan sizi arındırıp daha mutlu olmanızı sağlar. Çiftler için evin içinde yaşadıkları her an değerli bir o kadar da önemlidir.

İşten arta kalan vakitlerde beraber geçirdiğiniz en küçük zamanlarda bile üzerinizde sizi yansıtan ve birbirinize ait olduğunuzu ilan eden, bir bütünün iki yarısı olan pijamalarınız olduğu müddetçe aranızdaki bağın daha da kuvvetlendiğini hissederseniz. Eşlere özel pijama takımları işte bu kadar büyük bir öneme sahiptir.

Yeni İnci Aile Pijama Takımları (Anne) Dar Paça Kapşonlu Sevgili Eşofman Takım (Kadın) NYC Baskılı Kapşonlu Sevgili Eşofman Takım (Kadın)

Peki, eşim ve kendim için nasıl bir pijama tercihi yapmalıyım?

Aslında son zamanlarda bu alanda üretimin artması önümüze birçok yeni seçenek çıkarıyor. Bunlardan bir tanesi de lisanslı pijamalar. Tuttuğunuz takımın renklerini ve logosunu taşıyan bu pijamalar birlikte maç izlemekten hoşlanan fanatik çiftleri sevindirecek.

Fenerbahçe, Beşiktaş veya Galatasaray… gönül verdiğiniz renkleri taşımak ve bunu eşinizle paylaşmak için bulunmaz bir fırsat olan bu modellerin çocuklar için olan versiyonları da mevcut. Böylece ailece tuttuğunuz takıma destek verebilirsiniz.

Romantik çiftler ise aynı renk ve desene sahip pijama takımlarını tercih edebilirler. Kadın erkek eşli pijama takımları yüzlerce farklı modele ve tasarıma sahip.

Yaz günlerinde ferah ferah dolaşmanızı sağlayacak şortlu ve kapri takımlar; kışın soğuğunda sizi sıcacık yapacak polar kombinler; kapüşonlu, V yaka veya düğmeli modeller… Herkesin beğeni ve zevklerini karşılayacak bir tarzı farklı markalara ait koleksiyonlarda bulabilirsiniz.

Eşofman şeklinde olanlar ise özellikle spor yapmayı seven, uzun yürüyüşlere çıkan ve herkese sevgilerini göstermek isteyen çiftlere uygun. Eşli pijama takımı almak isteyenler farklı markalara ait birçok modelden istediklerini seçebilirler.

Yine online alışveriş yapanlar da pijama.com.tr sitesinden kendileri ve eşleri için en uygun modeli bulabilirler. Eşler için pijama takımları alabilmek için yapmanız gereken sadece sitilinizi belirlemek ve daha sonra FC Pijama, Roly Poly ve Feyza Pijama gibi önemli markalara ait modelleri gözden geçirmek.

SİPARİŞ HATTI x Bilgi almak yada hızlıca sipariş vermek için hemen Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.