kışlık pijama takımları
Kendine Özen Gösterenlerin Tercihi; Saten Pijamalar

Kendine Özen Gösterenlerin Tercihi; Saten Pijamalar

31 Ağustos 2015

Kendine Özen Gösterenlerin Tercihi; Saten Pijamalar

Kendine özen gösteren, bakımlı olmayı seven ve çevresinden de bu yönde iltifatlar alan bayanlar sadece dış giyime değil, ev kıyafetlerine hatta uyurken üstüne giydiklerine de dikkat eder. Pijama sadece bir yatak kıyafeti değil başlı başına karakterimizin bir anahtarı, zevkimizin yansıması ve bizim aslında en doğal ve saf halimizin yansımasıdır. Evde geçirdiğimiz zamanı kaliteli ve daha yaşanılır kılan pijamalar aynı zamanda hem kendimiz hem de çevremizdekiler için hoş bir görsellik de sunmaktadır. Aynı zamanda rahat ve konfor için de tenimize ve vücut tipimize uygun bir pijama/gecelik giymek oldukça önemlidir. Zaman zaman kadınlar şirin, yumuşacık, rahat pijamaları tercih eder. Bazen de kendimizi daha dişi ve çekici görmek ister; özellikle özel gün ve gecelerde, mesela balayında oldukça gösterişli, kadınsı ve şık modelleri tercih ederiz. İşte burada devreye saten pijama takımı modelleri girer.

Saten kumaş yumuşacıktır, akışkandır, dökümlüdür ve parlaktır. Bunlar özellikle geceliklerde daha çarpıcı ve etkileyici bir görsellik anlamına gelmektedir. Bu yüzden en çok tercih edilen kumaştır satendir. Uzun, yırtmaçlı derin dekolteli bir gecelikte satenin o muhteşem etkisini başka hiçbir kumaş türü veremez. Saten pijamalar, günümüzde tekstil sektöründeki yeni arayışlar ve yeniliklerden sonra eskisine göre model yönünden daha zengin ve bir o kadar da rahat. Saten aynı zamanda farklı kumaş türleri ile birlikte kombinlendiğinde etkisini ve görselliğindeki güzelliği ikiye katlar. Transparan, teninizi olduğundan daha çekici gösteren tüller özellikle sırt bölgesinde kullanıldığında satenle mükemmel bir uyum içindedir. Yine satenin dantelle buluşması kusursuz bir görüntünün yanında harika bir kombin anlamına da gelir. O nedenle saten pijama ve geceliklerde en çok kullanılan detay danteldir. Sadece sırtta değil, kol manşetlerinde, göğüs bölgesinde, etek kısımlarında kullanılan danteller şık bir görüntünün yanı sıra asil bir duruş da sağlar. Aynı zamanda böyle bir gecelik vücudunuzu da olduğundan daha ince ve daha kıvrımlı gösterecektir. Bayan aten pijama takımları müşterileri işte bu özellikleri ile cezbeder.

Model anlamında da oldukça farklı formlarla karşılaşıyoruz. Vücuduna güvenen bayanlar ve tabii ki daha cesur olanlar mini derin dekolteli gecelikleri tercih edebilirler. Klasik ve sade modellerden hoşlananların favorisi ise önden düğmeli saten pijama takımları olabilir. Yine yırtmaçlı uzun gecelikler, sabahlıklı kombinler de oldukça şık bir o kadar da kullanışlı modellerdendir. Bayan saten pijama takımları çoğu zaman da taşlarla ve mücevherlerle tamamlanır. Özellikle göğüs bölgesindeki parlak taş detayları bütün ilgiyi geceliğinize çeker. Renk konusunda satene en çok yakışan tutkunun rengi kırmızı olsa da mürdüm, bordo, fuşya ve günümüzde tutulan bir renk olan ekru da satene en çok yakışan renklerdir. Tercih edilecek bayan saten pijama takımı kullanıcıların zevk ve beğenilerine göre şekillenir ve kişinin stilinin de bir yansıması haline gelir.

Gösterişine, şıklığına göre pahalı sanılan saten pijamalar her bütçeye uygun fiyatlara da sahip. Siz de özel günlerinizi daha güzel ve bir o kadar da muhteşem kılmak için hem kendinize hem de sevdiğiniz kişiye güzel bir saten pijama satın alarak hoş bir hediye verebilirsiniz.

SİPARİŞ HATTI x Bilgi almak yada hızlıca sipariş vermek için hemen Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.