kışlık pijama takımları
Lohusa Pijama Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Lohusa Pijama Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

31 Ağustos 2015

 

Lohusa pijaması hamile bir bayanın doğum çantasında bulunması gereken malzemelerin başında gelir. Eskiden doğum yapan bir kadın hastanede veya evde giyeceği pijama için farklı alternatifler denemek ve büyük zorluklar çekmek zorunda kalırdı.

Göğsü sıkan düğmeler, bir türlü ayarlanmayan beller, her emzirmede çıkarıp giyme sıkıntısı ve daha birçok olumsuz durumla karşılaşan kadının bu ihtiyacına neyse ki son yıllarda pijama sektörünün atılımları ve bu alandaki yenilikleri son verdi.

Zaten yeterince sıkıntılı olan hamilelik ve lohusa dönemini hem bebeğe hem de anneye daha rahat ve huzurlu geçirtmek için, birbiri ardına ihtiyaç ve beklentiler de göz önünde bulundurularak yüzlerce pijama modeli üretilmeye başlandı.

Lizözlü 3'lü Lohusa Pijama Takım | Feyza Pijama 3352 Terlik Hediyeli Lohusa Yelekli 3'lü Pijama Takımı Feyza Pijama 3318 

Lohusa pijama takımları ince detayları ve şirin, sevimli aynı zamanda da estetik görselliği ile anne adaylarına ve yeni bebek sahibi olanlara her geçen gün daha çekici gelmeye başladı. Peki, lohusalık pijaması neden önemlidir?

- Her şeyden önce oldukça rahattır. Belden ayarlanabilir olması doğum sonrası şişliklerde ve daha sonraki dönemlerde hızla verilen kilolardan sonra pijamayı belinize göre daraltıp bollaştırmanıza olanak verir. İçinde iyi hissederseniz, hareket özgürlüğü vardır.

- Mevsimsel özelliklere göre pamuklu, penye ve polar kumaşlardan tasarlanan pijamalar, doğum sonrasında terlemenizi veya üşümenizi önler. Özellikle kaliteli kumaştan olanları tercih etmeniz doğum sonrasında hormonal değişimlere bağlı olarak vücutta meydana gelen olumsuz etkileri rahatlıkla atlatmanıza olanak sağlar.

- Hamile lohusa pijama takımlarında bulunan emzirme bölmeleri, kıyafetinizi değiştirme gereği duymadan rahat ve kolay bir emzirme sağlar. Özellikle ilk aylarda emzirme sıklığı düşünülürse bu bölmelerin önemi de daha iyi anlaşılmış olur.

Robası Güpürlü Dantel Detaylı İkili Lohusa Pijama Takım Güpür Yakalı İkili Hamile Lohusa Pijama Takımı Eteği Dantel Detaylı İkili Hamile Lohusa Pijama Takımı

- Doğumdan sonra anne için en önemli şey mutlu olacağı bir ortamın yanında tabii güzel bir dinlenme ve uykudur. Bu nedenle giyeceğiniz pijamanın özellikleri, rahatlığı ve konforu size güzel bir uyku ve kaliteli bir lohusalık için önemlidir. Bol, esneyen kumaşlardan yapılmış lohusa pijamalar size bu rahatlıkları sağlar.

- Sizi ziyaret etmeye gelen akraba ve arkadaşlarınızın arasında oldukça şık bir görsellik sunar. Özellikle bu tarz durumlar için üretilen saten pijama ve gecelikler saydığımız artılarının yanında parlak, akışkan ve gösterişli bir kumaş kullanıldığı için sizi oldukça havalı ve asil gösterecektir.

Anne olmak kendinden ödün vermek anlamına gelmez. Lohusalık döneminde de güzel ve çekici görünebilirsiniz. İşte burada saten pijama devreye girer, böylece lohusalık pijaması doğum sonrasında da moralinizin yüksek kalmasını ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.

- Lohusa pijamaları doğum sırasında atılan dikişler de düşünülerek tasarlanır. Böylece dikişlerinizi rahatsız etmeden rahat bir kullanım sunar. Bu konuda özellikle lohusa gecelikleri giyim kolaylığından dolayı tercih edilmektedir.

Lohusalık döneminde kadınlar için özel pijamalar üreten birden fazla oldukça önemli ve işinde uzman marka ile karşılaşıyoruz. Pierre Cardin, Tuğse, Feyza Pijama, FC Pijama, Dagi, Eros, Catherine’s bunlardan sadece bazılarıdır.

Farklı zevk ve beğenilere aynı zamanda da ihtiyaçlara yönelik oluşturdukları kreasyonlarda kolsuz, kollu veya askılı modeller, fırfırlı, farklı detaylarla süslenmiş şirin pijamalar, yazlık şortlu takımlar, kışın sizi sıcacık yapacak yumuşacık pamuklular ve daha birçok pijama modeli arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

Lohusalık pijama takımları rahatlığının, sağlıklı olmasının yanı sıra estetik duruşu ve modellerindeki şıklık sebebiyle de tercih edilmektedir. Siz de bu önemli zaman diliminde hem iyi görünmek hem de kendinizle birlikte bebeğinizin de mutlu olmasını istiyorsanız bu modellere bir göz atın.

SİPARİŞ HATTI x Bilgi almak yada hızlıca sipariş vermek için hemen Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.