tesettür mayolar nbb.jpg (75 KB)
Büyük Göğüslüler Nasıl Bikini Giymeli?

Büyük Göğüslüler Nasıl Bikini Giymeli?

14 Eylül 2015

Büyük Göğüslüler Nasıl Bikini Giymeli?

Çoğu kadın bikini seçiminde bilinçsiz davrandığı için plajlarda oldukça fena görüntülerle karşılaşılabiliyor. Vücudun geneline dikkat etmek dışında bikini özellikle göğüsleri vurguladığı için seçim yapılırken göğüs kısmına dikkat etmek gerekir. Küçük göğüslü bayanlar bu anlamda daha avantajlıyken; iri göğüslü bayanlar için ne yazık ki seçenekler sınırlı sayıda. Tam da bu nedenle büyük göğüsleri olan bayanlar bikini seçimine ekstra özen göstermeli ki, şıklığına ve güzelliğine gölge düşmesin Ancak günlük giyime oranla plaj giyiminde büyük göğüsleri kamufle etmek adına bir adım önde olduğunuz söylenebilir.

Nasıl Modeller Kullanılmalıdır?

  • Büyük göğüslerin genel olarak en ciddi sorunu sarkmalardır. Sarkık göğüslerin daha toplu görünmesi için push up desteği olan modelleri kullanmak daha doğru olur.
  • Sütyen seçiminden farklı olarak kalın yan askılar yerine; boyundan bağlamalı bikini modellerini tercih edebilirsiniz. Boyundan bağlama özelliği olan modeller, göğsü toplu tutar ve daha küçük bir görünüm verir.
  • Yuvarlak kesimler, göğüsleri daha gösterir. Bu nedenle küçük olmayan üçgen kesimler ilk tercihiniz olmalı. Ayrıca bikinin iki ayrı tarafının arasında mesafesinin az tutulmuş olduğu modeller de amacına uygun olur.
  • Genel olarak bakıldığında bikini modelleri püsküllü, taşlı, fiyonklu süslemelerle ile hareketlendirilmiştir. Büyük göğüslü bayanlar bikini alırken bu detaylardan uzak, sade bikini modellerini tercih etmelidir.
  • Bikini modeli seçerken de koyu renk tabusundan faydalanabilirsiniz. Koyu renk kumaşlardan üretilen modeller daha az dikkat çeker.
  • Bikinin alt kısmını hareketli bir model seçerseniz; dikkati kalçalara çekmiş olacağınız için büyük göğüsler küçük bir oyunla kamufle edilmiş olur.

Büyük Beden Bikiniler

Göğüslerin büyük olmasının nedeni fazla kilolarsa; durum biraz farklılaşmakta. Bu durumda bikini giyecekseniz; tüm vücudun detaylarına özen göstermelisiniz. Günlük hayatta daha ince görünmek için kurallar varsa; plajda da küçük hileler kullanılabilir. Öncelikle bikini modellerinde yatay çizgileri değil; dikey çizgileri tercih etmelisiniz. Bikinin ne çok bol ne çok dar olması gerekiyor. Bedeninize uygun ve kararında olması önemlidir. Renk olarak siyah, lacivert, kahverengi gibi koyu tonlar kullanılabilir. Bu durum bikini seçimini böyle yapan bayanların renklerden uzak kalması anlamına da gelmiyor. Gözlüğünüz, pareonuz, çantanız, terliğiniz, saç aksesuarlarınız renkli olabilir.

Bikini Seçiminde Dikkat Edilecek Genel Hususlar

  • Bikini seçerken kumaşa çok dikkat etmelisiniz. Kaliteden uzak ve ucuz kumaşlar su ile temas ettiğinde görsel açıdan size sıkıntı yaratabilir. Kumaş su aldıkça bollaşabilir ve sarkabilir. Göğüslerinizi açıkta bırakacak bir bikiniden memnun kalmayacağınız kesin.
  • Bikininin iç kısmında penye bir malzeme olmasına dikkat etmelisiniz. Bikini kumaşları genellikle rahatsız kumaşlardır ve ciltle teması rahatsızlık verebilir.
  • Yine bikinin iç kısmında ince bir sünger olmasına özen göstermelisiniz. Bu konuda dikkat etmeli ve süngerin kalınlığını fazla abartmamalısınız. Aksi halde bikini destekli bir model haline dönüşür ve iri göğüsler daha büyük görünür. İç kısımdaki bu ince sünger, göğüs ucunu belli etmeyecek kadar olsa yeterli olur.

Kom Büyük Beden Bikini Katrın

Kom kalitesinde üretilmiş olan bu bikini modeli, geniş üçgen kesimi ile göğsü toparlama konusunda oldukça başarılı. İçinde bulunan ince süngerimsi malzeme, göğüs ucunun belli olmamasını sağlarken; göğsün daha düzgün görünmesinde de yardımcı olur. Bikinin alt kısmından ortasına doğru pile şeklinde verilmiş olan drapeler, ince bir görünüm kazandırır. Kalın askılar, duruş açısından rahat etmenizde büyük rol oynar. Ayrıca askılarda kullanılan şık detaylar da modelin ekstra avantajı olduğunu söylemek mümkün. Modelin, birçok büyük beden seçeneği olması da tercih edilebilir olmasında bir adım önde olmasını sağlar.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.