Gelinlik Altı Jartiyer Nasıl Olmalı?

Gelinlik Altı Jartiyer Nasıl Olmalı?

06 Nisan 2019

Gelinliğin Altına Jartiyer Olur mu?

O gün geldi çattı, artık sevdiğiniz adamla evleniyorsunuz. Gelinliğiniz tamam, giyeceğiniz gelin iç çamaşırları tamam, ayakkabılar tamam peki ya çoraplar?

Nikah ya da düğün gününde erkenden gelinliğinizi üzerinize giyersiniz. Saçlarınızı yaptırırsınız, fotoğraf çekimleri, koşturmacalar arasında havasız kalırsınız, terlersiniz ve tuvalet gibi ihtiyaçlarınızı karşılamanız gerekir. Bu yüzden tercihinizi külotlu çoraplardan yana yapamazsınız.

Dolgulu Sütyen String Jartiyer Çorap Takım

 Ayrıca külotlu çoraplar, sentetik yapısı nedeni ile vücut ısınızın yükselmesine neden olacaktır. Bacaklarınızın ve bacak aralarınızın hava almasını engelleyecektir. Hatta ıslaklık hissi yaratarak kötü bir koku oluşmasına da yol açabilir.

Çorap giymediğiniz de ise yeni alınan ayakkabılar sizi rahatsız edebilir. Ayaklarınız şişerek o gün size ihanet edebilir. Fakat gelinlik altına soket çorap giymek olmaz. Eteğinizi kaldırıp her adım attığınızda soket çoraplarınızın görünüp görünmediğine odaklanmak gerekir.

Brode Jartiyer String Çorap Seti

Peki birbirinden şık, oldukça rahat jartiyerler varken bu tür eziyetlere ne gerek var? Gelinlik altına jartiyer çorapları seçerek hem vücut ısınızın dengede kalmasını sağlayabilir hem kat kat gelinlik kumaşlarının altında vücudunuz nefes alır hem tuvalet gibi ihtiyaçlarınızı kolayca halledebilir hem de kendinizi oldukça rahat ve mutlu hissedersiniz.

Jartiyer giymenin de oldukça önemli bir kuralı vardır. Bu kuralı unutmamak gerekmektedir. Eğer gelinliğin altına jartiyer giymek istiyorsanız, alacağınız jartiyer ve çorabı mutlaka sizin beden ve bacak ölçülerinizle uyumlu olmalıdır. Özelikle jartiyerler sizi olduğunuzdan daha ince göstermek için üretilmediler.

Ekru Renk Dolgulu Sütyen Jartiyer Külot Takım

Yapısından dolayı zaten bu görünümü sağlar fakat, siz bacaklarınızın daha ince görünmesi için bacaklarınızı sıkan ve beden ölçülerinizden küçük bir jartiyer seçerseniz, jartiyer çoraplarının üst kısımları baldırlarınızı sıkar ve güzel görünüm yerine taşmış bir görünüme kavuşursunuz.

Dolgusuz Jartiyerli Büstiyer Takım

Her ne kadar jartiyer çorapları tutsa da küçük gelen çoraplar bacaklarınızı çevreleyemediği için kayar ve huzursuzluktan başka hiçbir şey getirmez.

Yine jartiyerlerin bacaklarınıza büyük gelmemesi de gerekmektedir. Bacaklarınıza büyük gelen jartiyerlerde kayma ve toplanma gibi olumsuzluklar meydana gelir. Bu tip durumlardan kaçınmak için mutlaka kendi bedeninizde bir jartiyer almanız gerekmektedir.

Push Up Jartiyer Takım Carmen

Jartiyer giymeye alışık olmayabilirsiniz. Fakat jartiyerler zaten pek alışılması gereken iç çamaşırları değildir. Düğün gününüzden birkaç gün önce deneyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Giydiğiniz anda göreceksiniz ki oldukça rahat ve konforludur.

Gelinlik içi jartiyer seçimlerinizi mutlaka kaliteli, sağlıklı ve güvenilir markalardan, ürünlerden yana yapmanız önemlidir. Şayet, uzmanlar da özellikle külotlu çorap konusunda, günlük yaşamda kadınların sağlığının korunması ve mantar, pişik, alerji gibi durumların oluşmaması için mutlaka jartiyer giyilmesini önermektedir.

Tüm gelinlik jartiyer ve jartiyer takımı modellerini linkten inceleyebilirsiniz Pijama.com.tr/Gelinlik-Jartiyer

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.