Gelin İç Çamaşırları- Gelinlik İç Giyim

Gelin adayları kendilerinin en özel günü için oldukça şık, güzel ve havalı bir gelinlik seçerler. Fakat gelinlik seçiminin yanı sıra dikkat edilmesi gereken bir diğer giyim ise iç çamaşırlarıdır. Seçmiş olduğunuz iç çamaşırı hem o gün içerisinde sizi rahat ve konforlu tutmalı hem de gelinliğiniz ile bir uyum içerisinde olmalıdır. Bunun yanı sıra nikah ya da düğünün hemen ardından yeni eşinizle geçireceğiniz gece de ayrı bir husustur. Pek çok kimse nikahı ya da düğünü öncesindeki koşturmasından, yapılan eğlence sırasında kendini müziğin akışına bırakmasından ve günün stresinden terlemektedir. Bu sebeple gelinliğin altına giydiği iç çamaşırını özel gecede kullanmamaktadır. Gelin adayları hem gelinliğinin altına hem de geceye özel iki farklı iç çamaşırı seçmelidir.

Gelinlik İç Çamaşırı

Günlük kullanımlarınızdan dolayı artık vücut tipinizin ve giymeniz gereken iç çamaşırlarının yapısını biliyorsunuzdur. Gelinliğinizin altına da sürekli olarak kullandığınız modellerde iç çamaşırları giymeniz konforunuz ve rahatlığınız açısından büyük önem taşır. Tabi ki burada dikkat edilmesi gereken nokta, gelinliğinizin şeklidir. Sırt kısmı açık olan bir gelinliğin içerisinde normal sütyen giyemeyeceğiniz gibi, straplez bir gelinlik modelinden de sütyeninizin askıları görünmemelidir. Kısaca gelinliğin özelliklerine göre bir gelin iç giyim ürünü seçmeniz gerekmektedir.

Gelin İç Çamaşırları

Gelin iç çamaşırı modelleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bunun en büyük sebebi ise oldukça farklı gelinlik modellerinin olmasıdır. Ayrıca iç çamaşırları her kadının bedenine, ölçülerine ve vücut tipine uyum sağlamalıdır. Bu geniş yelpaze içerisinden hem sizinle hem de gelinliğiniz ile bir bütün haline gelecek iç çamaşırları bulmanız mümkündür. Gelin iç çamaşırları genellikle set halinde satışa sunulmaktadır. Hem gelinliğin altına hem de çeyizlik olarak satın alabilirsiniz.

Gelinlik Altına Jartiyer

Gelinliğinizin altına giyeceğiniz kilotlu çoraplar sizi rahatsız edebilir. Ayrıca ayakkabılarınızın sizi sıkmaması ve herhangi bir şekilde yara yapmaması için mutlaka ince çorap giymeniz gerekmektedir. Soket çoraplarda gelinliğin altında çirkin bir görünüm oluşturacaktır. Bu sebeple en ideal çorap hiç şüphesiz ki jartiyer çoraplarıdır. Gelinlik içi jartiyer çorapları tercih ettiğinizde, herhangi bir terleme sorunu ile karşılaşmazsınız. Ayrıca tuvalet gibi ihtiyaçlarınızı da kolaylıkla giderebilirsiniz. Bu tip kullanım kolaylıklarının yanı sıra oldukça şık ve seksidir.

Gelinlik Fantazi İç Giyim

Fantazi iç giyim oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Oldukça seksi birbirinden şık gecelikler, elbiseler, özel bölgesi açık giyim, vücut çorapları, jartiyerler, kostümler, sütyenler derken akla hayale sığmayacak pek çok çeşit o özel gecede yardımınıza koşacaktır. Fantazi iç giyim bir gerekliliktir. Cinsel yaşamı en güzel biçimde tetikleyen ve arzuları arttıran bir unsurdur. Gelin adayları, evlilikten sonra eşiyle birlikte yaşayacağı o özel gecede mükemmel görünmek isterler ve bunu sağlayabilmenin yolu da fantazi iç giyimden geçmektedir.

Gelinlik fantazi iç giyim dendiğinde ise akla ilk olarak saflığı ve sadeliği ile beyaz renk gelmektedir. Fakat bunun yanı sıra pudra, açık mavi gibi oldukça soft renklerde de birbirinden şık iç çamaşırları ve seksi gecelik modelleri tercih edebilirsiniz. Gelinler için tasarlanan fantazi iç giyim ürünleri çok çeşitlilik göstermektedir.  Başta saten olmak üzere pamuklu ve ipek gibi kaliteli kumaşlardan iç giyim ürünlerine sahip olabilirsiniz.

O özel gecede hem kendinizi hem de partnerinizi mutlu edebilir ve fantazi iç giyim ürünlerinden faydalanarak hiçbir zaman unutmayacağınız bir anıya dönüştürebilirsiniz. Cinsel yaşam, pozitifliği ve mutluluğu tetiklemektedir. Çiftlerin birbirine bağlanmasını sağlar. Daha ilk gecesinden mutluluğu yakalayan bir çiftin de ilişkisi uzun ömürlü olmaya bir adım atmış demektir.

Sıralama seçin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.