Gelinlik Altına İç Çamaşırı Nasıl Olmalı?

Gelinlik Altına İç Çamaşırı Nasıl Olmalı?

03 Nisan 2019

Gelin olacak hanımlar için o gün oldukça önemlidir. Tabi ki seçilen gelinlik kadar gelinliğin içerisine giyilecek iç çamaşırları da ayrı bir önem arz etmektedir. Pek çok gelin adayının zorlandığı konulardan biri de gelinlik ile uyum gösterecek iç çamaşırı seçimleridir. Öncelikle modayı ve şıklığı bir kenara bırakarak konforunuzu düşünmenizi tavsiye ediyoruz.

O gün sizin gününüz ve gelinliğin içerisinde kalacağınız saatleri huzursuz geçirmemeniz gerekmektedir. Eğer iç çamaşırlarınız sizi rahatsız ederse tüm o saatler boyunca tedirgin olur ve bu durum istemsizce eğlencenizi engelleyebilir. İşte bu yüzden konforunuz ve rahatlığınız en başta gelmelidir. İkinci önemli nokta ise giyeceğiniz gelinlik iç çamaşırı, gelinliğinizin modeli ile uyumlu olmasıdır.

Pierre Cardin Dolgulu Gelinlik Jartiyer Takım

Ürünleri incelemek için fotoğraflara tıklayın

Örneğin, gelinlik modelinizin üst bölümü büstiyer ise ve korse gibi sıkı tutarak bel bölgenizdeki fazlalıkları kapatıyorsa o halde, içerisine yeniden korse giymenize gerek yoktur. Göğüslerinizi kapatan bölümde de yine destek ya da toparlayıcı varsa desteksiz ve kalıpsız bir sütyen tercih edebilirsiniz.

Genel olarak üst kısmı korseli ve alt kısmı prenses etek şeklinde gelen gelinlik modellerinde yalnızca sütyen ve külot tercih edebilirsiniz.

Push Up Jartiyer Takım Carmen

Gelinliğinizin sırt kısmı açık ise sırt bağları olmayan bir sütyen ya da arkası şeffaf sütyenler kullanmalısınız. Yine gelinlik modelinizin ön kısmı geniş dekolteye sahip ise geniş dekolteli sütyen modelleri kullanmanız gerekmektedir. Gelinliklerin içerisine giyilen iç çamaşırlarının kumaşlarının kalitesi ve inceliği de ayrı bir önem taşımaktadır.

Dar etek gelinlik modellerinde ise gelin adaylarının en çok sıkıntı çektiği durum külot izlerinin belli olmasıdır. Şayet tercihinizi tanga ya da stringlerden yana yapabilirsiniz. Fakat bu tarz külot modellerinden rahatsız oluyorsanız o zaman lazer kesim külot modelleri tercih ederek iz oluşumunu engelleyebilirsiniz. Kısaca gelinlik modelinin özelliklerine göre iç çamaşırı tercihi yapılmalıdır.

Gelinlik Jartiyer Takımlarına linkten ulaşabilirsiniz Pijama.com.tr/Gelinlik-Jartiyer

Gelin İç Çamaşırları

Genel olarak gelinlik iç giyim ürünleri gelin adaylarının istek ve seçimlerine göre tasarlanır. Bu istekler doğrultusunda en başta konfor daha sonra şıklık ön planda tutulur. Çamaşırlar penye, ipek, saten ve pamuklu gibi yalnızca bir gün için değil uzun süre kullanılabilecek kaliteli kumaşlardan üretilmektedir.

Tasarımlarda daha çok dantel, kurdele, tül gibi detaylar kullanılır ve bu detayların iç çamaşırlarının çok daha şık bir görünüme kavuşmasına olanak tanır. Yine özel üretim olan bu iç çamaşırları her bedene, yaşa ve tarza uygundur. Hangisinin içerisinde kendinizi daha rahat ve özgür hissederseniz tercihinizi o iç çamaşırından yana yapabilirsiniz.

Push-Up Jartiyer Takımı 5265

Düğün ya da nikah gününüzde rahat hareket edebilmeniz oldukça önemli. Sizi sıkan, terleten, kaşındıran, huzursuz olmanızı sağlayan bir iç çamaşırı içerisinde tedirgin olursunuz ve tüm gününüz mahvolabilir. Bu yüzden en az gelinliğinizi seçerken göstermiş olduğunuz özeniiç çamaşırlarınızda da göstermeniz gerekmektedir.

Pek çok gelin adayı düğün sonrası eşi ile geçireceği o özel geceyi de düşünerek, oldukça şık, seksi ve göz alıcı iç çamaşırı seçimleri yapmaktadır. Fakat daha önce fantazi iç giyim ürünlerine yakın olan iç çamaşırları kullanmamışsanız, gelinliğin içine giydiğinizde kendinizi rahat hissetmeyebilirsiniz.

Merry See Beyaz Dantel Sütyen Külot Takım

Bu yüzden gelinliğin içine ayrı, o özel gece için ayrı iç çamaşırları tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra o özel gece de kendinizi daha iyi hissetmek için tüm gün üzerinizde olan iç çamaşırlarını kullanmanız pek de yerinde bir karar olmayacaktır.

Gelinlik Fantazi İç Giyim

Gelin adayları için düğün ya da nikah günü kadar eşi ile geçireceği o özel gece de ayrı bir önem taşımaktadır. Bu özel gecede hem şık hem gösterişli hem de seksi olmayı istemek gayet doğaldır. Bunu sağlamanın yollarından biri de fantazi gelin iç giyim ürünleri kullanmaktır.

Fantazi iç giyim ürünlerinin tamamının tasarımı oldukça rahat ve kullanışlıdır. Fakat daha önceden de belirttiğimiz gibi bu tarz iç çamaşırları her ne kadar rahat olsa dahi sizi tedirgin ediyorsa; gelinliğin içerisine ayrı, gece için ayrı çamaşırlar kullanabilirsiniz.

NBB Bihter Geceliği

Düğün ya da nikahınız sırasında terleme olasılığına karşı da zaten iç çamaşırlarınızı değiştirme ihtiyacı hissedersiniz. Bu sebeple farklı tercihler yapmanız en mantıklı seçim olacaktır. O gece eşinizle yaşayacağınız mutluluğu fantazi gelin iç giyim ürünleri ile taçlandırabilir, güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

Her ne kadar fantazi iç giyim ürünlerine bazı kesimlerin bakış açısı farklı olsa da cinsel yaşamda önemi büyüktür. Fantazi ürünlerin pek çoğu kadınları için tasarlanmaktadır. Bunun en büyük sebebi ise cinsel yaşamda kadının baskınlığı ve yön vericiliğidir.

Merry See Beyaz Birleşik Şortlu Gecelik Takım

Tabi ki kadınların fiziksel özellikleri de fantazi iç giyim ürünlerine yatkındır. Kadınlar, erkeklere nazaran çok daha narin, çekici, estetik ve zarif yapıya sahiptir.

Eşiniz ile unutulmaz bir gece geçirmek, daha seksi, daha göz alıcı daha güzel görünmek ve sizi daha çok arzulamasını sağlamak için fantazi gelin iç giyim ürünleri tercih etmelisiniz. O gece sizin için ne kadar önemli ise eşiniz için de bir o kadar önemlidir ve unutulmayacak bir gece olması gerekmektedir. Bunu sağlamak da fantazi ürünlerle kolay olacaktır.

Gelinlik Jartiyer

Jartiyer ve jartiyer çorapları rahatlığından mütevellit günlük giyim için tasarlanan iç giyim ürünlerinden birisidir. Fakat zaman içerisinde daha çok fantazi iç giyim ürünü olarak kullanılmaktadır. Tabi ki pek çok gelin adayı, kimi özel sebepleri düşünerek gelinliğinin altına jartiyer giymek istemektedir ki, bu yerinde bir karar olacaktır. Öncelikle rahatlığınız açısından bakıldığında; eğer gelinliğiniz kabarık ise ve altında kasnak bulunuyorsa külotlu çorap sizin için büyük bir sıkıntı olacaktır.

Gelinliğiniz ile birebir uyumlu, birbirinden şık, modern ve seksi jartiyer takımlar tercih edebilirsiniz. Gelinlik altına jartiyer hem kolay hareket etmenizi hem de ihtiyaçlarını kolay bir şekilde gidermenizisağlayacaktır.

Dolgulu Jartiyer Takım

Bunun yanı sıra dar etekli gelinlik modellerinde çorap izlerinin belli olacağını düşündüğünüzden dolayı jartiyer kullanmak istemeyebilirsiniz. Böyle bir durumda ise jartiyer takımınızı gece için kullanacağınız çamaşırlarla birlikte giyebilirsiniz.

Gelinlik için jartiyerler genellikle takım halinde satılmaktadır. Takımın içerisinde genel olarak bir adet jartiyer, jartiyer çorabı, sütyen ve külot yer almaktadır. Takım tercih etmeniz de yine uyum açısından yerinde bir karar olacaktır. Seçimlerinizde ise dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Gelinlik içi jartiyer ya da özel gece için bir jartiyer seçtiğinizde; jartiyerin belinizi sıkmamasına ve çorapların dar gelmemesine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Nbb Jartiyer String Çorap Seti

Jartiyer çoraplarını ve jartiyeri mutlaka kendi beden ölçülerinizde almanız gerekmektedir. Küçük gelen çoraplar baldırlarınızı sıkacağı gibi aynı zamanda aşağıya doğru kayacaktır. Her ne kadar jartiyerler çorabı tutsa dahi kayma sizi rahatsız eder ve sıkan çoraplarda bacaklarınızın taşmasına neden olabilir.

Jartiyerlerin inceltme gibi bir etkisi söz konusu değildir. Zaten çoraplar bacaklarınızı en az bir beden ince gösterecektir. Bu yüzden tam olarak kendi bedeninizde almanız gerekmektedir.

Yine jartiyer ve jartiyer çorapları seçerken kalitesine de dikkat etmelisiniz. İçerisinde naylonu çok olan çoraplar terlemenize neden olabilir ve daha sonrasında kaşıntı yaparak sizi rahatsız edebilir. Bu yüzden kaliteli ve sağlıklı ürünler tercih etmeniz gerekmektedir.

Sitemiz üzerinden birbirinden şık ve kaliteli jartiyer modellerini inceleyerek sağlığınız açısından da konforu elden bırakmayan jartiyer modelleri satın alabilirsiniz.

Gelin İç Giyim alışverişine başlamak için tıklayın Pijama.com.tr/Gelin-ic-Giyim

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.