zayıflatıcı korse tayt
Pierre Cardin Yeni Sezonda da Modanın Nabzını Tutuyor

Pierre Cardin Yeni Sezonda da Modanın Nabzını Tutuyor

31 Ağustos 2015

Pierre Cardin Yeni Sezonda da Modanın Nabzını Tutuyor

Engin bir hayal gücü ile dünün değerlerini geleceğin modası ile birleştiren Pierre Cardin, yaşamın her alanında dünya modasını tayin etmeye devam ediyor. Markanın ismi söylendiğinde çoğu kişinin aklına lüksün ve kalitenin gelmesinde uzun yıllara yayılan disiplinli bir çalışmanın ve en iyisini arzu eden bir tasarım dehasının payı olsa gerek. Küçük bir atölyede terzi olarak çalışan ve gün geçtikçe öğrendiklerini düş gücü, becerisi ve azmi ile birleştiren Cardin, önlemeyen bir yükselişle bir taraftan dünya modasının nabzını tutarken diğer taraftan yeni trendlerin oluşmasına katkıda bulunmuştur. Sadece giyim alanında değil her çeşit ürüne dehasıyla can veren marka, hem kadın hem de erkek hayatına dair her türe el atarak günümüzde büyük bir ticari imparatorluk haline gelmiş, farklı kıtalarda binlerce lisans anlaşmaları ile dünyanın en çok bilinen firmalarından birisi olmuştur.

Bazı eleştirmenler markanın çok yönlü satış politikasının zamanla ürün portföyüne zarar verdiğini iddia eder. Giyimden aksesuara, halıdan mücevhere, mobilyadan ayakkabıya kadar birçok alanda hizmet veren Pierre Cardin zamanla büyüyen bu iş hacminden dolayı eski formunu kaybetmeye ve tasarımlarını lisans anlaşması yaptığı ülkelere uydurmaya başlamıştır. Buna rağmen dünyada ilk beş markadan birisi ve akıllarda değişmeyen bir yere sahip olması da inkar edilemez bir gerçektir. Dış giyimin yanı sıra pijama alanında da ürettiği parçaların her biri Pierre Cardin kalitesinde olup her geçen yıl yeni modelleri ile farklılığın ve tabii ki değişmez bir şıklığın peşinden koşar. Pierre cardin bayan pijama takımı modellerine baktığımızda diğer ürünlerde olduğu gibi bu parçalarda da detaycı ve mükemmeliyetçi bir yaklaşımın olduğunu görüyoruz.

Pierre Cardin Pijama 2015 İlkbahar-Yaz Kreasyonu

Yeni sezona yine hızlı bir giriş yapan marka rahat kesimli ve salaş görünümlü pierre cardin bayan pijama takımları ile dikkat çekiyor. Giyildiğinde yazın kavurucu sıcaklarında daha ferah olmanızı ve yenilenmiş hissetmenizi sağlayan pierre cardin pijama takımları, pamuklu ince kumaşlarıyla da hem daha sağlıklı hem de daha doğal.

Bu sezon yaz mevsiminin verdiği rehavet koleksiyona da yansımış. Kadınsı, abartılı detayları olan, zor kumaşlar yerine evde rahatlıkla giyilebilecek, kapri veya bol pijama altlarıyla, askılı ve düşük kol bol üstlerle kombinlenen pijamalar estetikten ziyade şirin ve sevimli görünüyor.

Baharın cıvıltısını yansıtan çiçek motifleri, geometrik şekillerle süslenen pijamalar, canlı renkleri ile de dikkat çekiyor. Her ne kadar özellikle pijama altlarında hareketli desenler kullanılsa da markanın koleksiyonunun hemen hemen tamamına bir sadelik hakim. Fırfır, kurdele, düğme gibi detayların dışında aşırı süslemeler veya dikkat çekici ayrıntılar bulunmuyor.

Pierre Cardin pijama takımı modelleri bazılarında markanın moda literatürüne kattığı unisex tarzlar hakim. Genellikle sportif ve havalı bir görselliğe sahip olan pijama takımlarında ayrıca maskulen bir tavır da göze çarpıyor. Yine sade formlarıyla saten gecelikler de diğer pijamaların yanında tercihini şık ve dişi modellerden yana kullanan ve daha havalı bir tarza sahip olanlar için hoş bir alternatif olabilir. Kırmızı, mor, fuşya ve daha birçok rengin satenle mükemmel uyumundan meydana gelen bu gecelikler de özellikle yeni evleneceklerin çeyizlerinde mutlaka bulunması gereken parçalardan. Bu arada Pierre Cardin pijamanın damat ve gelin alışverişinde en çok tercih edilen markalardan birisi olduğunu da sözlerimize ekleyelim.

Son zamanların trendi taytlı modellere de yeni sezon ürünlerinde rastlıyoruz. İster şirin, ister sade, klasik veya sıra dışı, herkesin hoşuna gidecek bir modeli Pierre Cardin bayan pijama takımları arasında bulabilirsiniz.

SİPARİŞ HATTI x Bilgi almak yada hızlıca sipariş vermek için hemen Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.