Vücut Çorabı

Fantazi, seksi iç giyim ürünlerinden biri olan vücut çorapları hali hazırda birçok kadın tarafından bilinmemektedir. Fakat görünümü ve çekiciliği sayesinde aslında kadınların kullanması gereken bir üründür. Farklı tasarımlarının yanı sıra partnerinizi baştan çıkartıcı modelleri ile sıradanlaşan cinsel hayatınızı renklendirmek ve hareketlendirmek için en çekici ürünler arasında yer alır Dantelli File çoraplar . Genellikle tül, dantel ve file vücut çorabı halinde üretilen bu çoraplar erotik gecelerin daha tutkulu geçmesinde size yardımcı olacaktır. Hem cazibeli hem seksi hem de çekici olmanın yollarından biridir.

Oldukça narin bir yapıya sahip olan bu ürünü giymeye çalışmak kadınları biraz olsun zorlayabilir. Çünkü yırtılma riski bulunmaktadır. Fakat yırtık gibi görünen modellerde mevcuttur, bu sebeple bir problem olacağını düşünmüyoruz.

Vücut çorabı nasıl giyilir?

  • Boy çorapları oldukça narin bir yapıya sahiptir. Bu sebeple giyerken oldukça dikkatli olmak gerekiyor. Genellikle tek parçadan oluşan çorapları giyerken dikkatli ve yavaş olmanızda fayda vardır. Bu çorapları özel günlerde özel olarak hazırlandığınız zamanınızın olduğu bir gün tercih etmelisiniz.
  • Özel günlerin yanı sıra günlük hayatta da kullanılmaktadır. Çoğu kadın kendisini bu çorapların içerisinde çok daha rahat hissetmektedir.
  • Gövde çorapları yapısı gereği önce ayaklardan giyilmelidir. Tıpkı normal çoraplar gibi. Daha sonra belinize kadar çekerek bedeninizin üst kısmını giymelisiniz.
  • Boy fileli çorapları rahatlıkla giyebilmeniz açısından çoğu üretici bu çorapların belli başlı kısımlarını açık bırakmaktadır. Örneğin tıpkı mayolardaki gibi sırtı açık modeller bulunurken bazen de tamamen kapalı olan çoraplara fermuar gibi özellikler koyulmaktadır.

Seksi Vücut çorapları özellikle özel geceler için erotik bir ürün olduğundan ağ kısımları açık modelleri de bulunmaktadır. Bu tarz modellerde kendinizi daha rahat hissetmek istiyorsanız çorabınıza uygun bir iç çamaşırı tercih edebilirsiniz. Gövde  çorapları yalnızca cinsel hayatta tercih edilmez. Günlük yaşamda da sıkça tercih edilen Boy çorapları yapısı gereği soğuk kış günlerinde sizi oldukça sıcak tutacaktır. Pantolon, etek ve elbiselerinizin altına rahatlıkla giyebilirsiniz. Hatta eve geldiğinizde partnerinizin yanında üzerinizdekileri çıkardığınızda ona bir sürpriz yapmış olursunuz. Bundan ayrıca etkileneceği de bir gerçektir.

Sıralama seçin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.