Büyük Beden Gecelik Modelleri 

Gecelik modelleri, rahatlık veren ve çeşitli desenler ile tercih ettikleri ürünlerden olup, sateni ipek gibi kumaşlardan üretilerek sizlere sunulmaktadır. Gecelik modellerinde birçok renk, desen, model bulunmaktadır. Kısa, uzun, elbise şeklinde ve alt üst takım olarak sizlere sunulmaktadır. Fakat genellikle gecelik denildiğinde elbise olarak düşünülmektedir. Gecelik modelleri genellikle standart bedenlerden oluşmakta olup, toplu olan bayanlar büyük beden gecelik bulmakta zorlanmaktadır. Bunun için bazı markalar ayrı olarak büyük beden gecelik modelleri üreterek sizlere sunmaktadır. Bunlarda da aynı şekilde birçok renk ve model bulunmaktadır. Hatta ki normal bedenlerin içerdiği geceliklerin büyük bedenlerini sizlere sunarak kolaylıkla beğendiğiniz modeli temin etmenizi sağlamaktadır.

Büyük Beden Gecelik Sabahlık Takımı

Gecelik takımları sizlere rahatlık sunarken sizleri seksi göstermekte de yardımcı olmaktadır. Açık ve fiziğinizi meydana çıkaran modeller de büyük beden gecelik sabahlık takımı bulunmaktadır. Yani, sabah kalktığınız da vücudunuzun gizlenmesi amacı ile gecelik takımlarına uyumlu ve takım olarak satılan sabahlıklar bulunmaktadır. Bunlar evin içerisinde rahatlıkla dolaşmanızı sağlayarak sizlere rahat kullanım sunmaktadır. Siyah, beyaz, pembe, kırmızı gibi birçok renk ve model içeren bu takımlarsa tamamen zevkinize göre seçerek kolaylıkla satın alabilirsiniz. Ürünlerde tabi ki kalite oldukça önemli olup, kaliteli ürünler uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır. Büyük beden gecelik takımlarında ürüne göre takımların detayları da değişmektedir. Ürünleri inceleyerek hangi parçaların dahil olduğunu öğrenebilirsiniz.

 

Büyük Beden Fantazi Kostüm 

Partneriniz ile sıcak ve zevkli bir gece geçirmek isteyen bayanların tercih ettiği fantazi kostümleri toplu bayanlar için de tasarlanmış olup, büyük beden fantazi kostüm modelleri adı altında sizlere sunulmaktadır. Çeşitli aksesuarlar ve çeşitleri ile sizlere sunulan bu ürünleri uygun fiyatlar ile satın alabilirken, dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz.

 

Büyük Beden Penye Gecelik

Bazı kişiler saten ya da ipek gecelik takımlarını sevmezler. Bunun için üretilmiş olan penye gecelikler yumuşaklığı ile her mevsim tercih edebileceğiniz şekilde sizlere sunulmaktadır. Büyük beden penye gecelik modelleri de farklı desen ve çeşitleri ile sizlere sunulmakta olup, kaliteli markaların üretimi ile çekme, solma gibi durumlara neden olmaz.

Sıralama seçin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.