Etekli Mayo Modelleri

Tatil zamanlarını iple çekiyoruz. Bütün bir yılın yorgunluğunu, stresini yaz aylarında denizin, güneşin ve kumun tadını çıkararak atıyoruz. Tabi ki tatil planları yaparken en önemli ihtiyaçlarımızdan biri de plaj giyimidir. Plaj giyimi denince akla ilk olarak mayo modelleri gelmektedir. Fakat mayo deyip geçmemek gerek.

Günümüzde mayo modelleri oldukça geniş bir model yelpazesi ile hanımların beğenisine sunulmaktadır. Bu sezon en gözde modellerden biri de etekli mayo modelleridir. Etekli mayolar oldukça şık, şirin ve yeri geldiğinde seksi bir görünüm elde etmenizi sağlamaktadır.

Etekli Mayo Modelleri ve Fiyatları

Etekli mayo modelleri her kadının tarzına, bedenine ve yaşına göre tasarımlara sahiptir. Genel olarak fazlalıkları büyük bir ustalıkla gizleyen etekli mayolar oldukça rağbet görmektedir. Mayoların fiyat aralıklarına baktığımızda; kullanılan kumaşın kalitesine göre değiştiğini görmekteyiz. Kaliteli kumaşlardan üretilen mayolar her zaman daha sağlıklı, daha kullanışlı ve uzun ömürlü olmaktadır. Bu yüzden vermiş olduğunuz ücret çöpe gitmez.

Şortlu Etekli Mayo Modelleri

Etekli mayo modellerine alternatif olarak hem etekli hem de şortlu mayo modelleri dizayn edilmiştir. Bu mayolar iki parçadan oluşmaktadır. Üst kısmı etekli jile şeklinde olan modellerin altı da şort şeklindedir. Böylece herhangi bir nedenden dolayı etek açıldığında altından görünecek tek şey şorttur. Bunun yanı sıra şortlu etekli mayo modelleri oldukça şık ve sevimli bir görünüm elde etmenize olanak tanır.

KOM Etekli Mayo

Uzun zamandan beri plaj giyimi konusunda oldukça hoş tasarımlara imza atan KOM markası, kaliteden asla ödün vermemektedir. Bu sezonda da marka, etekli mayo modellerinde geniş bir kreasyonu müşterilerine sunmaktadır. Keskin çizgilerden asimetrik kesimlere, sırt açık modellerden geniş renk skalasına, hayran bırakan desenlerden straplez modellerine kadar pek çok farklı seçenekte kendi tarzınıza göre etekli mayo modeli bulabilirsiniz.

Likralı kumaşlardan üretilen etekli mayolar, su tutmayan özelliğinin yanı sıra hareketlerinizin kısıtlamadan size, muhteşem bir yüzme deneyimi sağlamaktadır. KOM markasının yanı sıra diğer kaliteli markalara da ait olan bu sezonun en trend etekli mayo modellerine sitemiz üzerinden ulaşabilir, ayrıntıları inceleyerek uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz. 

Sıralama seçin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.