EROTİK GECELİKLER

Cinsel yaşam söz konusu olduğunda herkes duraksar ve düşünür. İnsan yaşamında en önemli ihtiyaçlardan birisi olmasına rağmen toplumun etkisi ile dar bir çerçeveden bakılır. Oysa hem kadın hem de erkek için cinsellik önemli bir yer tutar. Fakat zaman içerisinde tek düze yaşanan cinsellik önemini kaybeder ve sıradan hale gelir. Hatta ilişkilere de ciddi zararlar verebilir.

Cinsel hayatın sıradanlıktan çıkması ve ilişkilerin her daim canlı kalması için kişilerin fantazi dünyası giysilere yansıtılarak pek çok modelde, çeşitte ve renkte fantazi ürünleri bulunmaktadır. İlişkiye yön veren ve oldukça estetik, çekici, baştan çıkarıcı olan kadınlar için fantazi ürünlerde çok daha fazla seçenek yer alır. Bunlardan biri de erotik gecelik modelleridir.

Erotik gecelikler daha çok romantik gecelerde tercih edilen kadın iç giyim ürünleridir. Her kadının ve erkeğin tarzına ve zevkine göre birbirinden seksi, çekici modellerde gecelikler bulunmaktadır. İster dantelli ister transparan isterse frapan kumaşlarda; tül, saten, şifon, pamuklu gecelikler kaliteden ve sağlıktan ödün vermeden göz zevkine hitap etmektedir.

Kadınların en çok tercih ettiği gecelik modeli ise çoğu kumaş çeşidine göre daha kaygan daha ince ve daha seksi gösteren saten gecelik modelleridir. Saten gecelikler estetiğin yanı sıra rahat hissettirmesinden dolayı gece uyurken dahi rahatlıkla kullanılabilir.

Seksi Gecelik Modelleri

Kadınların tüm güzellikleri ortaya çıkartan seksi giyim ürünlerinin başında sexy gecelik modelleri gelmektedir. Oldukça şık, egzotik ve ateşli gecelik modelleri partnerinizin size olan arzu ve isteğini arttıracaktır. Seksi gecelikler, genellikle saten, şifon, pamuklu, dantel ve tül kumaşlardan yapılmaktadır. Ayrıca vücut hatlarınıza göre mikro, maksi, x-lady, kombinezon ya da babydoll modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Sıradan modellerin aksine farklı bir tarz yaratmak ve partnerinize sürpriz yapmak istiyorsanız; dantelli transparan seksigecelik modelini deneyerek cinsel hayatınıza bambaşka bir boyut kazandırabilirsiniz. Tabi ki sexi gecelik modellerini seçerken dikkat etmeniz gereken unsurlar bulunmaktadır. Bu unsurlardan en önemlisi seçmiş olduğunuz geceliğin vücut hatlarınızla uyumudur.

İnce ve orantılı vücut hatlarına sahip olankadınlar genellikle transparan gecelikler tercih etmelidir. Böylece hem orantılı vücut hatlarını hem de öz güvenlerini tam anlamıyla ortaya koyarlar. Kalın basenlere sahip olan kadınlar ise maksi boylarda yırtmaçlı gecelikler seçerek hem fazlalıkları gizleyip hem de oldukça çekici görünebilirler. Karın bölgesinde fazlalıkları olan kadınlar ise babydoll modellerinden şaşmamalıdır. Büyük göğüslere sahip kadınlar vücut orantısını sağlamak adına, koyu renklerde, özellikle bel bölgesi ya da yanları transparan olan gecelik modellerini tercih edebilirler.

Gecelik seçiminde ikinci önemli unsur ise, seçmiş olduğunuz renklerin teninizle uyumudur. Eğer koyu renk saçlara ve açık bir tene sahipseniz, koyu renklerde gecelikleri tercih etmelisiniz. Hatta altına giyeceğiniz siyah jartiyer, sizi çok daha çekici gösterecektir. Sarışın, kumral tonlarda saç rengine ve beyaz ya da buğday ten rengine sahipseniz gecelik seçimlerinizde kırmızı gecelik modellerinden şaşmamanızı öneriyoruz. Oldukça seksi kırmızı geceliğinizin altına giyeceğiniz kırmızı tanga uyumu bir üst seviyeye çıkaracaktır. Koyu ten rengine sahip olan kadınlar ise açık renklerden kaçınmamalıdır. Hatta büyük beden olsanız dahi koyu renk teninizde açık renklerdeki geceliklerle daha seksi ve göz alıcı görüneceğinizden emin olabilirsiniz.

Fantazi Gecelik Takım

Fantazi giyim ürünleri ayrı bir kategoride hatta en seksi, en ateşli ve baştan çıkarıcı iç çamaşırı ürünleridir. Bu ürünleri özel gecelerde tercih eden kadınlar ve erkekler günlük hayatlarında daha mutlu ve daha pozitiftir. Fantezi gecelikler ve fantazi elbiseleri diğer gecelik türleri ile aynı kumaşlardan fakat farklı olarak ipli, zincirli, özel bölgesi açık fantazi ürünleri ile cinselliği farklı bir boyuta taşır. Bu tarz modeller öz güveninizi güçlendirecek ve partnerinizin size olan arzularını oldukça güçlendirecektir.

Genellikle takım halinde satılan gecelikler, renk ve modelleri ile çok geniş bir yelpazeye sahiptir. İstediğiniz tarzda, partnerinizin arzularına ve isteklerine cevap veren fantezi gecelik modelini bulmakta zorlanmazsınız. Evlendikten hemen sonra gerçekleşen o özel gecede eşinize sürpriz yaparak gelinlik fantazi iç giyim ürünlerinden birini seçip, unutulmaz bir anıya dönüştürebilirsiniz. Fantezi ürünlerini cinsel hayatınızın bir parçası haline getirerek özel geceleri eşsiz kılabilirsiniz. Her zaman yeniliklere ve farklı zevklere açık olursanız ilişkiniz çok daha güzel, mutlu ve uzun ömürlü olacaktır. Hatta zaman içerisinde bu değişime partnerinizde uyum sağlamak isteyecek ve size daha çekici görünebilmek ve değişikliğinize ayak uydurabilmek adına erkek iç giyim ürünlerini deneyecektir.

Yalnızca gecelik değil, pek çok fantezi ürünü arasından seçim yapabilirsiniz. Hatta hemşire, asker, polis, okul forması gibi fantazi kostüm ürünlerinden faydalanarak partnerinizin cinsel dürtülerine cevap verebilirsiniz. Bu ürünler genellikle normal kıyafetlerin daha mini ve seksi olanlarıdır Fantazi aksesuarlar ile de daha renkli, eğlenceli ve heyecanlı geceler geçirebilirsiniz. En ufak bir değişiklik dahi cinsel hayatınızı baştan aşağı yeniler. Örneğin; külotlu corapfantezi ürünü bile o gecenin havasını değiştirmeye yeter de artar bile.

Jartiyer Gecelik Modelleri

Jartiyerler fantezi ürünlerin en başında gelen ve en güzel üründür. Hatta günlük hayatta dahi rahatlıkla kullanılabilir. Jartiyerler farklı desenlerde genellikle külot bölümü bulunmayan, bitiminde dantellerle süslenmiş her fantezi giyime uyum sağlayan ürünlerdir. Yine günlük hayatta ve özel gecelerde kullanılan vücut çoraplarını da tercih edebilirsiniz. Fakat jartiyerlerin ayrı bir havası vardır cinsel yaşamda. Üzerinizde hiçbir şey olmasa dahi yalnızca jartiyer ortamın tüm havasını değiştirecektir. Yine de birbirinden farklı fantazi gecelik modellerinden biriyle daha çekici görüneceğinizden emin olabilirsiniz. Jartiyerli gecelikler genelde takım halinde satılır. İçerisinde jartiyer gecelik ve bir adet isteğe göre tanga, slip, ya da string külotlar bulunur.

Fantezi ürünlerin satıldığı mağazaları gezmek, oradan ürün satın almak ya da giymek sizi ilk başlarda utandırabilir. Öncelikle bunun en doğal şeylerden biri olduğunu kabul etmelisiniz. İşe fantezi iç giyim ürünlerine bakış açınızı değiştirerek başlayabilirsiniz. Kendinize yakışacağın düşündüğünüz herhangi bir ürünü satın alabilirsiniz. Partnerinizin size göstereceği ilgiyi görünce muhtemelen bu durumdan çok hoşlanacaksınız. Birçok ürünü online satış yapan siteler üzerinden görebilir, manken üzerinde ve mankensiz olarak modelleri inceleyebilirsiniz.

Özel günlerde kullanabileceğiniz fantazi ürünlerinin markaları ve fiyatlarısabittir. Bunları göz önünde bulundurarak size en uygun modeli satın alabilirsiniz. Fantezi ürünleri eskiye oranla çok daha ucuz olmasına rağmen kaliteli ve sağlıklıdır. Site üzerinden alışveriş yaparken kafanızda hiçbir kuşku olmasın. Öncelikle sitenin değişim imkanı olduğundan emin olun. Böylece satın aldığınız bir ürünü beğenmediğinizde değişiklik yapabilirsiniz.

Bu tarz iç giyim ürünleri satın alırken en çok zorlanan büyük beden kadınlardır. Aldığınız fantezi ürünü bedeninize uyum sağlamadığında değiştirebilir hatta büyük beden fantazi iç giyim kapıda ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Fantezi ürünlerinin kataloğunda yer alan ürünlerin tamamı büyük beden kadınlar için de üretilmektedir.

Fantazi, erotik, seksi gecelik gibi ürünler arasında pek fark yoktur. Hepsi hemen hemen aynı amaca yani cinsel yaşamınızı renklendirmeye yönelik bayan iç giyim ürünleridir. İstediğiniz tarzda size ve partnerinize en çok hitap eden, tercih edilen ürünü en uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz.  

Sıralama seçin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.