FANTAZİ GECELİK MODELLERİ

Ülkemizde fantazi iç giyim genellikle çoğu insanın utandığı bir konudur. Fakat bu utanılacak bir konu değil aksine normalleştirilmesi ve utanılmaması gerekilen bir konudur. Günümüzde çoğu çift gece hayatının monoton olduğundan dert yanar. Bunun bir çok etkeni olduğu gibi asıl etken partnerlerin gece hayatlarını renklendirecek uğraşlara girmemesidir. Oysaki doğru bir fantazi iç giyim ürünüyle gecenizi renklendirebilir, şehvet katabilir, uzatabilirsiniz. Utanılan bu konu sayesinde aşkınızı tekrar canlandırabilirsiniz. Dolayısıyla iç giyimi sadece klasik iç çamaşırı ile bırakmamanızda fayda var. Farklı ve heyecan uyandıran modeller gün geçtikçe çeşitlenmektedir.

Kelime anlamı sınırsız düş kurma, değişik heves, farklı türde beğeniler olan fantazi, günümüzde çokça sevilen bir terim haline gelmiştir. Hem kadın hem de erkeğin partnerleriyle ateşli,geceler geçirme istekleri doğrultusunda fantazi sektörü olabildiğine gelişmiştir. Bu sektörde baştan çıkarıcı onlarca ürün her gün binlerce adet satılıyor. Bu yazıda fantazi sektörünün “gecelik” ürününü anlatacağız.

Öncelikle iç giyim ürünlerinizi iki kategoriye ayırmanız sizin açınızdan çok yararlı olacaktır. Günlük iç giyim ve özel günlerde giyilecek iç giyim. Günlük giyeceğiniz iç giyim ürünlerinizi daha rahat ve sade olanlardan yana yapmanız size günlük hayatınızda hareket özgürlüğü ve rahatlık sağlayacaktır. Günlük iç giyim ürünlerinde bu özelliklere uygun seksi ürünler de bulabilirsiniz. Özel günlerde ise tercihinizi fantazi, erotik modellerden yana yapmalısınız. Büyük bedenli kadınların bu konuda derdi olduğu bilinmekte fakat büyük beden fantazi iç giyim kapıda. Büyük bedenli kadınlar içinde çokça fantazi iç giyim ürünü üretilmekte.

Fakat unutulmaması gerekilen en önemli konu hangi türde iç giyim ürünü giyecek olursanız olun bilmeniz gereken şeyler var. Öncelikle vücudunuzu iyi tanımalısınız. Vücudunuza uygun ürünler tercih etmeniz hem şıklığınız hem de rahatlığınız açısından en önemli konudur. Bu noktada unutmamalısınız ki tüm giyim ürünleri manken üzerinde çok çekici görünür. Çünkü mankenler en güzel vücut formları şeklindedir. Dolayısıyla beğendiğiniz ürünü bir de mankensizdüşünmenizde ve görmeniz de yarar var.

Bayan açısından bir diğer iç giyim tüyosu da seksi görünmek için öncelikli tercihiniz dantelli iç giyim modellerinden yana olmalıdır. Dantelin hoş ve cazibeli görünümünün yanı sıra küçük bir dekolteyle baştan çıkarıcı biri olabilirsiniz. Bunun yanında vücut çorabını da arzunuza göre tercih edebilirsiniz. Vücut çorabı erkeklerin sevdiği ve onlarda şehvet uyandıran bir diğer fantazi iç giyim ürünüdür.

Sexy Gecelik

Gecelik ilk ortay çıktığında gece rahat uyumak için konforlu, basit ve estetiğine çok önem verilmeden üretiliyordu. Ancak insanların ihtiyaçları doğrultusunda fantazi sektörünün gelişmesiyle birlikte ortaya sexy gecelik türü çıktı. Özellikle kadın için üretilen bu gecelikler için çok farklı modeller üretildi. Transparan gecelikler bunların başında geliyor. Özellikle külotlu corap fantazi modelleri ile birlikte tercih ediliyor.

Kadın iç giyimalanında sıkça tercih edilen gecelikler, kişilerin bir çok ihtiyacını karşılıyor. Çoğu model şık, rahat ve göz alıcı şekilde üretiliyor. Son yıllarda yine ihtiyaçlar doğrultusunda erkek iç giyim alanında da fantazi modeller üretiliyor. Bu tarz ürünleri satın alırken dikkat etmeniz gereken bir husus da renk uyumudur. Bu ürünler çokça renk ve model de üretilmekte. Zevkinize uygun renklerde bir seçim yapmanız hem sizin hem de partnerinizin açısından daha zevkli anlar yaşamanıza imkan sunacaktır. 

Seksi Gecelik Modelleri

Fantazi iç giyim deyince ilk akla gelenler kombinezon, sexsi gecelik, sabahlık, tanga, jartiyer, fantazi kostümler vb. gelir. En sık tercih edilen türse seksi geceliktir. Özellikle kırmızı gecelik en çok tercih edilen model durumda. Çünkü kırmızının aşkı ve şehveti yansıttığı düşünülür ve partnerler üzerinde de gerçekten böyle bir etkisi vardır. Özellikle kırmızı bir geceliğin altına giyilmiş bir siyah jartiyer erkeklerin en çok hoşuna giden görüntülerdendir. Kırmızı renkte yüzlerce çeşitte gecelik üretilmektedir. Dantelli, transparan vb. özelliklerde bir çok seçenek mevcuttur. Tüm gecelik modellerinde olduğu gibi kırmızı renkte olanların da onlarca markaları ve fiyatları bulunuyor. Ancak düşündüğünüz aksine bunlar o kadar da pahalı ürünler değil. İhtiyacınıza uygun ucuz ürünler bulabilirsiniz. Üstelik çok komik rakamlara çok kaliteli ürünler bulmanız mümkün olabiliyor.

Bir diğer tercih edilen gecelik türü ise saten gecelik. Genellikle filmlerde ve dizilerde gördüğümüz kadın oyuncuların gece yatarken giydikleri ve evde geçen zamanın büyük bölümünde üzerlerinde olan iç gıcıklayıcı iç giyim ürünleridir. Çok fazla erotik hayatı canlandırmak için üretilmeyen bu gecelik türü rahatlığı sağlamaya yönelik üretilmekte. Ancak bu seksi geceliklerden olduğu gerçeğini değiştirmez. Günümüzde çoğu erkek partnerinin saten gecelikleri tercih etmesini ister. Tercihinizi şık, dantelli ve transparan modellerden yana yaptığınız sürece saten gecelikler erotizmi zirveye çıkaracaktır.  

Erotik Gecelikler

Günümüzde çokça çift aşk hayatını dolu dolu yaşamakta ve gece hayatlarına çok önem vermekte ve olabildiğine gece hayatlarını renkli hale getirmekte. Bu nedenle çok farklı ürünler üretilmekte ve kişilerin beğenisine sunulmakta. Bu açıdan fantazi elbiseleri ilk tercih edilen türler arasında. Fantazi elbiseleri, Orta Çağ döneminde gerçekleştirilen maskeli balolar, kostüm partileri ve cadılar bayramı gibi özel günlerde giyilen kıyafetlerden esinlenilen ve günümüz modern dünyasında kişilerin zevklerine ve fantazilerine göre şekillendirilen ürünlerdir. Polis, hemşire, öğretmen gibi meslek gruplarının kostümlerinin yanı sıra öğrenci kostümleri, cadı kostümü, hizmetçi kostümü, tavşan kostümü, kedi kız kostümleri başlıca fantazi elbise çeşitleridir. 

Partnerizin ve kendinizin ilgisine göre seçeceğiniz bir fantazi elbiseyle gece hayatınızı renklendirebilir, aşkınızı tekrar alevlendirebilirsiniz. Bunların yanı sıra kırmızı tanga erotik anlamda erkeklerin çokça ilgisini çekmektedir. Gece hayatınızda tangayı özellikle de kırmızı tangayı denemenizde yarar var. 

Bir diğer tercih edilen model ise özel bölgesi açık fantezi modellerdir. Bu modelde zevkli ve şık tasarımların yanı sıra özel bölge ve göğüs kısmı açıktır. Bu açıklıkla partnerinizin şehvetinin arttırılması sağlanıyor. Güzel bir günün sonunda güzel bir gece için erotizmin doruklarına çıkmak ve hem kendinizin hem de partnerinizin şehvetini zirveye taşıyacak en uygun model özel bölgesi açık fantazi modeldir.

Çoğu zaman yeni evlenen çiftler düğün gecesi erotizm açısından yoğun bir gece yaşamak ister. Ya da daha önceden evlenmiş ya da evli olmayan partnerler düğün konseptli bir gece yaşamak isterler. Bunun için gelinlik fantazi iç giyim en uygun modeldir. Bu modelde kıyafet gelinlik benzeri, transparan, dantelli ve yoğun dekolteli, yırtmaçlı üretilir.

Yukarıda saydığımız bu özelliklerde uygun bir fantazi iç giyim ürününü seçtiyseniz eğer bunları iç giyim mağazaları satmakta. Bunun yanı sıra teknolojinin inanılmaz ölçüde geliştiği günümüzde online satış imkanı da bulunmaktadır. Ancak günümüzde hala internet üzerinden bu tarz ürünler almak kişiler arasında çekinilecek bir durum olarak görülüyor. Fakat çekinmenizi gerektirecek hiçbir durum yok. Genellikle ürünleri satın alacağınız siteler size ürünü kapalı paketlerde, dışarıdan görünmeyecek bir biçimde gönderiyorlar. Ve bu paketlerin üzerinde ürün içeriğine dair bir şey belirtilmiyor. Dolayısıyla gönül rahatlığıyla internet üzerinden dilediğiniz fantazi iç giyim ürününü satın alabilirsiniz.Sıralama seçin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.