Sexi Gecelik

Hayatta insanların birçok temel gereksinimimiz vardır. Yemek yemek, uyumak, giyinmek gibi... Fakat bunların dışında cinsellik kavramı da ayrı bir yer tutar yaşantımızda. Konuşmaktan genellikle çekindiğimiz ama yaşadığımızda son derece ciddi bir önem taşıyan cinsellik. Cinsel ilişkilerde bir süre sonra rutinin dışına çıkmak, ilişkiye renk katmak, partnerinizin hoşlanacağı bir sürpriz yapmak kimi zaman cinsellikten daha önemli bir hale gelir. Çünkü kişiler arasındaki tutkuyu ve ateş canlı tutmak gerekmektedir. İşte tam olarak bu noktada önemli anlar için hazırlanan kıyafetler devreye giriyor. Bunlardan biri de sexi gecelik modelleri. Kadınlar zaten çok güzel, dikkat çekici olmasına rağmen bu gecelikler ile yatağa girdiklerinde tamamen baştan çıkarıcı olabiliyorlar.

Sexi gecelikler, kadınların en çok tercih ettiği birbirinden farklı çeşitleri ile iç giyim türlerinden biridir. Erkeklerin genellikle çok beğendiği gecelikler yüksek oranda cinsel yaşantınıza renk katacaktır. Normal bir gecelik bile kadınları oldukça seksi ve çekici göstermektedir. Fakat seksi olması için üretilen modeller kadına ayrı bir hava, ayrı bir cesaret katarken erkekleri de oldukça etkiler. Son zamanlarda çıkan NBB Fantazi gecelik modelleri oldukça iddialıdır. Bu modeller arasında en çok tercih edilenler ise saten kumaşlar ve hafif dantelli modellerdir. Fakat genel anlamda baktığımızda transparan olan gecelikler oldukça revaçtadır. Çünkü bu gecelikler çoğu kez seksi iç çamaşırları ile bütünleşir. İçini göstermesi nedeniyle iç çamaşırları da ayrı bir renk katar.

Sexi gecelikler kişilerin ilişkiden daha fazla haz alabilmesi için tasarlanmıştır. Cinsel yaşama renk katmasının yanı sıra kişinin karşısındakine özenmesini sağlar. İlişkilerde devamlılık için çok önemli bir etmendir. Özellikle evli çiftlerde cinsel yaşam bir süre sonra soluklaşıyor. Kişiler artık eskisi kadar cinsel ilişkiden zevk almıyor. Bunun en önemli nedeni ise rutin ve monoton cinsel ilişkiler olmasıdır. Hatta aldatma olayının çoğunun kaynağıda evli çiftler arasındaki rutin cinsellik ya da isteksizliktir. Ayrıca erkekler genel olarak cinsel birlikteliğe çok daha açık kişilerdir. Her ne kadar önce kendilerini düşünseler de. Kadınlar ise toplumun etkilerinden ötürü cinselliğe daha kapalı olmak zorunda kalırlar. Fakat erkeği yönlendirecek güce sahip olanda her zaman kadındır. Şayet bir kadın olarak erkeğe isteklerinizi yaptırmak ve ilişkinize biraz olsun renk katma amacı güdüyorsanız Erotik gecelik modelleri size en yakışanı tercih edebilirsiniz.

Sexi gecelikler transparan, dantelli, babydoll gibi birçok modelde ve renkte üretilmektedir. Ayrıca saten, şifon, deri, tül, saten dantel ve pamuklu gibi kumaş seçenekleri ile de karşınıza çıkmaktadır. Partnerinizin hangisinden hoşlanacağı önemlidir fakat bunun yanı sıra sexi gecelik aldığınızda asıl önemli olan sizin vücut yapınıza uyması ve sizi olduğunuzdan daha seksi göstermesidir. Vücudunuza en çok yakışan gecelik modelini öncelikle deneyerek anlamanızı tercih ederiz. Fakat naçizane fikirlerimizden bazılarını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Öncelikle büyük beden kadınlar için en çok tercih ettiği ve fazlalıklarını kapatan modeller babydoll modelleridir. Yalnızca büyük bedenler için değil, uzun boylu kadınlar da bu tarz modelleri tercih edebilir. Kadın basenlere sahipseniz koyu renklerde diz kapağının üzerinde etek tercih etmelisiniz. Ufak bir yırtmaç sizi daha seksi gösterecektir. Büyük göğüslere sahipseniz kalp yaka ve kenarları transparan gecelikler tercih etmelisiniz. Her kadının vücut ölçülerine uygun gecelik modelleri bulunmaktadır.

Kullanacağınız gecelikte önemli olan bir diğer unsur geceliğin ve sizin renk uyumunuzdur. Genellikle sarışın ve açık, buğday tenliyseniz kırmızı gecelik tam da size göre bir renktir. Beyaz tenli kadınların geneli için siyah ve koyu renk gecelikler uyumu yakalamaktadır. Koyu tenli esmer bir kadınsanız da pastel tonlarındaki açık renkleri tercih edebilirsiniz. Beyaz giymekten kimi zaman çekinen kadınlar olabilir. Bunun yerine uçuk pembe, uçuk mavi gibi tonlar kullanabilirsiniz. Sexi gecelik modelleri oldukça geniş renk skalasına sahiptir. Fakat kimi renkler seksiliği ön plana çıkarmadığı için bizlerde pek tavsiye etmiyoruz. Örneğin; yeşil, sarı, turuncu gibi renkleri tercih etmemelisiniz.

Renk uyumu yalnızca ten renginizle değil, kullandığınız iç çamaşırı ile de uyumlu olmalıdır. Siyah transparan bir kırmızı fantazi gecelik modelinin içerisine beyaz iç çamaşırları giyilmez. Farklı renkler kullanmak istiyorsanız takım halinde birbirine uyumlu iki ya da üç renkten oluşan gecelik ve iç çamaşırı alabilirsiniz. Ayrıca bu renklerin teninizle uyumuna da yine dikkat etmelisiniz. Tavsiyemiz, almadan önce kabinlerde deneme yapmanızdır. Fantezi geceliklerin kumaş türlerinden biraz olsun bahsettik. Kumaşın önemi de aynı bir öneme sahiptir. Eğer bütçeniz yetiyor ise ipek gecelik tercih etmenizde yarar var. İpek terletmez aynı zamanda uyurken de rahatlıkla kullanabileceğiniz bir kumaş türüdür.

Bir kadının dolabında mutlaka olması gereken kıyafetler gibi gecelik türleri de vardır. Saten gecelik takımı nın yanı sıra, jartiyer ve erotik gecelik. Bu üçü olmazsa olmazlarındandır. Son zamanlarda Fantezi  geceliklerin çeşitliliği oldukça arttı. Farklı fantezilere hitap eden göğüs dekolteli uzun gecelikler, tek parçadan oluşan saten gecelikler, mini ve gipürlü geceliklerin yanı sıra deri ve lateks gecelikler de bulunmaktadır. Fakat kadınların çoğu tercihlerinde klasik geceliklerin dışına çıkmayı pek düşünmez. Fakat kimi zamanlarda bu tarz gecelikler ile bir farklılık yaparak partnerinizi daha mutlu edebilirsiniz. Sizi daha çok istemesini sağlamak çoğu kez sizi aldatmasına engel olacaktır. Erkekler cinsel yaşamlarında farklılıklar ister. Bu farklılıkları onlara yaşatıyor olmanız da sizi vazgeçilmez kılacaktır.

Birçok marka ve iç çamaşırı mağazasının yanı sıra internet üzerinde de satışları yapılan fantezi giyim sitelerinde farklı tarzda saten gecelik modellerine rastlayabilirsiniz. Daha öncede gecelikleri denemeniz gerektiğinden, size ne denli yakıştığını görmeniz gerektiğinden bahsettik. Fakat kimi kadınlar bir mağazaya girip fantezi ürünlere bakmaktan ve denemekten oldukça çekinirler. Aslında bunun çok normal bir şey olduğunu ve utanılacak bir durum olmadığını bilmeniz gerekir. Yine de eğer internet üzerinden alışveriş yaparsanız kaliteli siteler üzerinden ve değişim olanağı veren sitelerden alışveriş yapmanızı öneriyoruz.

Bu tarz fantezi ürünlerinin fiyatlarına baktığımızda ise geçmiş zamanlardan çok daha ucuz, bütçenize uygun milyonlarca çeşit bulabileceksiniz. Seksi gecelik modelleri fiyatları kumaşına göre farklılık göstermektedir. Eğer her zaman kullandığınız gecelik tercihiniz değil ise amacınız yalnızca cinsel yaşantınıza renk katmaksa çok aşırı pahalı gecelikler almanıza gerek yoktur. Ayrıca birçok sitenin kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. Gecelikler genellikle tek parça olarak 30 TL’den başlayıp şekline, kumaşının kalitesine, modeline göre artmaktadır. Çoğu marka ya da satış mağazasında her bedene uygun gecelikler bulunmaktadır. Fantezi giyim de normal giyimle aynı ölçülendirmeye sahiptir. S : Küçük M : Orta L : Büyük bedeni ifade etmektedir. Ayrıca XL, 2XL ve 3XL bedenleri birçok sitede ve mağazalarda bulunmaktadır.

Tutku Gecelik Modelleri

Tercihinizi yaparken özellikle likralı kumaşlarda bir beden küçük gecelik alabilirsiniz. Fakat kumaşın kesinlikle likralı olduğundan emin olmalısınız. Likralı kumaşlar genellikle esnek olur ve vücudunuzu sararak çok daha seksi görünmenizi sağlayacaktır.Fantezi giyim  tutkulu gecelik modelleri insanların ihtiyaçlarına göre şekillendiği için hemen hemen her gecelik modelini kolaylıkla hem de çok ucuz fiyatlardan bulabilirsiniz. Tek bir yere bağlı kalmayın ve araştırmasını yapın. Fantazi gecelik alırken tek başına almak yerine takım halinde alırsanız çok daha uygun fiyatlardan bulabilirsiniz. Takım içerisinde genellikle iç çamaşırları ve sabahlığı bulunur. Bunları ayrı ayrı almak kimi zaman çok daha pahalı olacaktır.

Sıralama seçin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.