KOM Mayokini

Mayokini adı üstünde mayo ve bikininin birleşmesinden oluşan bir plaj ürünüdür. Genel olarak mayo modellerinden sıkılan ve bikini giymek istemeyen kadınlar için tasarlanan oldukça şık, modern ve estetik ürünlerdir. Mayokiniler ilk olarak KOM markası sayesinde, 2008 yılında ülkemize giriş yaptı ve o sene itibari ile çok tutuldu. Uzun bir süre ve hali hazırda günümüzde dahi modasını hiç kaybetmedi. Hem detayları ile hem desenleri ile hem de renkleri ile her kadının zevkine ve tarzına hitap etmeyi başardı. Günümüzde KOM markasının kreasyonlarına bakarak görünüşü ile şık ve estetik kumaşı ile kaliteli ve sağlıklı mayokini seçimleri yapabilirsiniz.

Mayokini Modelleri

Bu sezon KOM mayokini modelleri arasında askısız modellerin olduğunu görmekteyiz. Yazın güneşlenirken askıyı çözüp, denize girerken yeniden bağlama ritüelinden kurtulabilirsiniz. Askısız ve straplez mayokiniler her göğüs tipine uygun şekilde tasarlanmıştır. Yani göğüsleriniz büyük ve askısız modeller kayıp, düşer diye düşünmenize gerek yok. KOM askısız, straplezmayokini modellerine kreasyonlarında geniş bir yer ayırmıştır.

Bu sezonun en gözde KOM mayokini kreasyonlarından biri de fırfırlı etekli mayokini modelleridir.Genel olarak selüloit ve kilo problemleri olan kadınlar için tasarlanan etekli mayolar, şimdilerde herkesin tarzına hitap etmektedir ve pek çok kadın etekli mayokinileri çok daha şık ve sevimli görünmesinden dolayı tercih etmektedir. Tabi ki etekli mayokiniler her türlü kusuru çok güzel saklıyor o ayrı bir konu.

Yine bu sezonda moda olan renklere de değinmek gerekiyor. Moda renklerin başını kırmızının tonları çekiyor. Ayrıca pudra pembesi, gece mavisi, sarı, fuşya ve eflatun renkleri de bu sezonda plajların hakimi olacağa benziyor. Modanın yanı sıra daha çok kendi seçiminiz olan renklerde tercihler yapmak isterseniz de KOM ayrıcalığı ile geniş renk skalası içerisinde beğendiğiniz mayokinilere uygun fiyat aralıkları ile sahip olabilirsiniz.

Şortlu Mayokini

2019 yılının yaz aylarına yaklaştığımız şu dönemde KOM markasının mayokini kreasyonlarında yer alan ve moda haline gelen tasarımlardan biri de şortlu mayokini modelleridir. Şortlu mayokiniler daha çok plajlarda seksi ve çekici olmak için değil, yüzmeyi bir spor haline getiren kadınlar için üretilmiştir. Bunun yanı sıra selüloit ve kilo problemleri olan kadınlar için de ideal bir üründür.

Büyük Beden Mayokini

Aslına bakarsanız mayokinilerin ilk amacı kilo problemleri olan kadınların fazlalıklarını kapatmasıydı. Fakat zaman içerisinde mayokini modelleri oldukça tutuldu ve fazlalıkları olsun olmasın her kadının mutlaka plaj kıyafetleri arasında yerini aldı. Yani, büyük beden kadınların mayokini bulması hiç de zor değil. Hatta çok daha fazla modelde mayokini modeli bulabilirler.

KOM markasının plaj giyim ürünlerinin geneline baktığımızda sağlıklı ve kaliteli ürünler görmekteyiz. Ürünlerin tamamı, en başta vücudunuzun tipine göre seçimler yapmanız gerekmektedir. Pek çok mayokini modeli yalnızca güneşlenmek içindir. Mayokininizi yüzmek için mi yoksa güneşlenmek için mi kullanacağınızı seçmelisiniz. Kimi mayokinilerde farklı kumaşlar ve detaylara yer verilmektedir. Her ne kadar bu modeller ilginizi çekse de yalnızca güzel görünüm amaçlı kullanılmaktadır.

Daha sonra alacağınız mayokinin özelliklerine dikkat etmelisiniz. Mayokiniler uzun süre kullanılabilen dayanıklı kumaşlardan üretilmelidir. Bunun yanı sıra nefes alabilen bir özelliğe sahip olmalıdır ve su tutmamalıdır. Böylece kolay kuruyabilir ve plajın, güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Tüm bu özellikle sahip bir mayokini arıyorsanız mutlaka KOM markasının mayokini modellerine göz atmalısınız.

KOM, şıklığın ve estetiğin yanı sıra siz müşterilerinin konforuna ve sağlığına da önem vermektedir. Bunun yanı sıra mayokini fiyatları ürünlerin kalitesine rağmen oldukça uygundur. Kimi ürünlerde fiyat aralıkları mayokinin modeline göre değişiklik gösterebilir.

 

Sıralama seçin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.