Blog

Bebek İçin Uyku Neyse Pijama Da Odur

31 Ağustos 2015

Bebek İçin Uyku Neyse Pijama Da Odur

Çocukları için her zaman en iyisini düşünen anne ve babalar için her şeyde olduğu gibi kıyafet seçimi de oldukça önemlidir. Ayakkabıdan, elbiseye, tişörtten çoraba kadar en ufak bir detayı bile göz ardı etmeyen anneler, elbette gecelik ve pijama konusunda da çocuklarının rahatını ve tabii sağlığını düşünürler. Uyku, bir çocuğun hayatında önemli bir yer kaplar. Çünkü bebeklikten itibaren yetişme ve büyüme üzerinde uykunun çok önemli bir rolü olduğu uzmanlar tarafından da ifade edilir. Fark ederseniz biz kendini ifade edebilen, yetişkin bireyler olarak evde pijama seçimimizi yaparken, en rahat, bol ve içinde iyi hissettiklerimizi tercih ederiz. Bu yüzden hepimizin evinde eskimiş olmasına rağmen, rahatlığı yüzünden atmaya kıyamadığımız pijamalarımız vardır.

Baba Ve Oğulun Pijama Kardeşliği

31 Ağustos 2015

Baba Ve Oğulun Pijama Kardeşliği

Son zamanlarda ebeveynler çocukları ile uyum içinde aynı tarz ve renkte giyinmeyi, onlarla ortak bir şıklığı yakalamayı seviyorlar. Baba-oğul takım giyimde, spor bir görüntüden klasiğe kadar birçok seçeneği bulabildiğiniz bu yeni trende, pijama ve geceliklerde de rastlıyoruz. Çocukların doğdukları andan itibaren anne babalarını örnek aldıklarını biliyoruz. Özellikle erkek çocukları için baba bir idol, gelecekte olacağı kişi, örnek aldığı yegane insandır. Bu nedenle erkek çocuklar babaları ne yapsa taklit etmeyi, her şeyi ondan öğrenmeyi çok sever. Tıraş olmaktan, yemek yemeye, futboldan, davranış ve konuşmaya kadar birçok şeyi taklit ederek, adeta babalarına benzemek için uğraşırlar. Tabii ki buna giyimi de ekleyebiliriz. İşte bu sebeplerden dolayı babası ile bir örnek baba oğul pijama takımı giymek oğlunuzu çok mutlu edecek ve çok hoşuna gidecektir. Bu aynı zamanda onda bağlılık, önemsenme ve aidiyet gibi duyguların oluşmasını da sağlar.

Hamile ve Lohusa Pijama Şıklığı: Rahat, Konforlu ve Zarif

31 Ağustos 2015

Hamile ve Lohusa Pijama Şıklığı: Rahat, Konforlu ve Zarif

Bir annenin hayatındaki en güzel ve unutulmaz anı, şüphesiz bebeğiyle ilk kucaklaştığı o kutsal zaman dilimidir. O vakte kadar çekilen sıkıntıları, hamilelik kilolarını, doğumun zorluklarını o minicik, savunmasız, size muhtaç bebek bir anda unutturur ve her şeye değeceğini daha ilk o anda size hissettirir. Hamilelik bir kadının hem fiziksel hem de ruhsal olarak birçok değişikliği bir arada yaşadığı, mutlulukla birlikte, endişe, üzüntü ve çeşitli ruhsal değişimlerin bir arada görüldüğü, mucizevi ve özel bir dönemdir. Karnın gittikçe büyümesi ve gerilmesi, düzensizleşen uykular, gün içindeki yorgunluklar, şiş bir ayak ve bacak, elbette gece uykularını her zamankinden daha eşsiz kılar. Çoğu kere bu uykulara çeşitli sıkıntılar da eşlik eder. Bu nedenle hamilelik sırasında giyilen pijama ve gecelik son derece önemlidir.

Bayan Atlet Korse Nedir Ve Nasıl Kullanılır?

31 Ağustos 2015

Bayan Atlet Korse Nedir Ve Nasıl Kullanılır?

Bayanların ve özellikle bir yaşa geldikten sonraki bayanların sıklıkla kullandıkları giyim türlerinden bir tanesi bayan atlet korse olmaktadır. Bayan altet korsenin ne olduğunu merak ediyorsunuz, aslında kısaca söylemek gerekirse, bayanların bedensel denge açısından daha dik durabilmeleri için, bir iç çamaşırı olarak giydikleri bir giyim ürünüdür. Atlet korseler hem erkekler hemde bayanlar tarafından giyiliyor, fakat genel açıdan baktığımızda, bayanlar daha fazla kullanmaktadır. Bayan atlet korselerde, göğüs kafeleri ve vücudun daha dik olabilmesi için giyilmektedir. Bayan atlet korselerin yapımı özeldir ve normal atletler gibi yumuşak olmamaktadır. Atletler daha çok spor giyisileri olarak görünür. Göğüs kafeslerinin olduğu bölüm özel olarak tasarlanmıştır ve göğüslerin sıkışmayacağı bir biçimde yapılmaktadır.

Çocuksu, Çekici, Sevimli, Kışkırtıcı ve Renkli: Pijamalar

31 Ağustos 2015

Çocuksu, Çekici, Sevimli, Kışkırtıcı ve Renkli: Pijamalar

Devir her alanda şık olmayı isteyen, görselliğe önem veren ve modayı yakından takip eden kadınların devri. Baktığımızda sadece dış alanlarda, işte, ofiste, evde, restoranda veya kafelerde değil, yatak odasında da şık olmayı isteyen, uyurken bile kendisine yakışanı giymeyi arzulayan kadınlarla karşılaşıyoruz. Bunun bilincinde olan ve hanımlara, geceleri de kendilerini iyi hissedebilecekleri pijamalar ile hizmet vermek için portföyüne her geçen gün yeni bir model katan firmalar, birbirinden canlı yüzlerce pijama formuyla modern kadının kalbini fethedecek gibi görünüyor.

Kıyafet Konusunda Bayan Pijama Beklentileri

31 Ağustos 2015

Kıyafet Konusunda Bayan Pijama Beklentileri

Kıyafetler konusunda hanımların ilgi ve beklentilerine en iyi şekilde cevap vermeye devam ediyoruz. Bayan pijama takımları bugünkü konumuz ve sitemizde satışı yapılan çok sayıda ürün hakkında sizlere detaylı bilgiler aktarmaya çalışacağız. Sitemiz bir e-ticaret sayısı ve reel mağaza üzerinden hizmet vermemektedir, yani bizim tek adresimiz bu site diyebiliriz. Online olarak hanımlara hitap ediyor ve erkek giyim ürünlerine de zaman zaman yer veriyoruz ancak bugün sezonun en popüler bayan pijama modellerine hep birlikte göz atalım istedik. Kusursuz görünmek ve geceleri daha rahat bir uyku uyumak adına sizler de sitemizden hizmet alabilir ve sunduğumuz bayan pijama takımı modelleri ile kendinizi daha özle bir kadın haline getirebilirsiniz.

Bayan İç Giyimde Fark Yaratan Adres

31 Ağustos 2015

Bayan İç Giyimde Fark Yaratan Adres

İç dünyanızı daha renkli hale getirmek adına sizler de marka ürünlerden yana seçimlerinizi yapabilir ve kendinizi daha özel bir kadın gibi hissedebilirsiniz. Yalnızca eşinize ya da erkek arkadaşınıza şık görünmek amacınız olmamalı çünkü bir kadın kendini özel hissetmek adına kendine de saygı duymalıdır ve iç giyim tercihleri ile de bu saygıyı en iyi şekilde gösterir diye düşünüyoruz. İç giyim ürünlerini daha detaylı bir şekilde incelemeniz ve dilediğinizde satın alabilmeniz adına sizlere yardımcı oluyor ve kusursuz markalar ile hizmet veriyoruz. Büyük markalar ile birlikte uygun fiyatlara sahip olan markaları da sizinle buluşturuyoruz. Bayan iç giyim sektöründe fark yaratan bir adres olmak adına çok fazla çalışma yapıyor ve kendimizi de bu konuda en iyi şekilde geliştirmeye devam ediyoruz.

Penti Çorap Dünyası

31 Ağustos 2015

Penti Çorap Dünyası

İç giyim dünyasının ve çorap dünyasının en önemli markalarından biri ile tanışmaya hazır mısınız? Aslında birçoklarınız bu markayı yakından tanıyor ancak henüz bilgi sahibi olmayan hanımlar için de detayları sunmakta fayda var diye düşünüyoruz. Penti online alışveriş markasını reelde olmasa bile, internet üzerinde, ya da görsel medyada gördüğünüzü düşünüyorum. Popüler bir marka ve iç giyim konusunda kaliteyi tercih eden hanımların da listelerinde ilk sırayı alan özel bir marka olduğunu da eklemek gerekiyor. Elbette fiyat olarak yüksek rakamlar ile karşımıza çıkıyor ancak emin olun verdiğiniz paranın karşılığını da sizlere fazlasıyla sunan ender isimlerden bir tanesidir.

Kadınların Detaycı İç Çamaşırı Alışverişi

31 Ağustos 2015

Kadınların Detaycı İç Çamaşırı Alışverişi

Hanımlar bazı konularda erkeklere göre çok daha hassas ve çok daha özenli davranıyor ve bu konulardan birini de tahmin etmek çok zor olmasa gerek diye düşünüyorum. Kıyafetlerimize erkekler olarak çok fazla önem vermiyoruz ancak hanımlar bu konuda araştırmacı ve daha detaycı hareket ediyorlar. Dış giyim konusundaki hassasiyet iç çamaşır konusunda da devam ediyor ve iç çamaşırı seçimlerinde hanımlar artık online mağazalarda yerini almaya karar vermiş durumda. Hem daha ucuz, hem de daha kaliteli ürünlere ulaşmak bir tık kadara uzağınızda ve bizler de site yönetimi olarak sizlere bu fırsatı sunuyoruz. Daha detaylı inceleme yapmanız adına farklı iç giyim ürünlerini tek bir çatı altında topluyor ve üyelik işlemleri ile birlikte alış verişleri de kolay hale getiriyoruz.

Seçkin Pijama Takımları Alışverişi

31 Ağustos 2015

Seçkin Pijama Takımları Alışverişi

Gecelik tercihlerinizin yanı sıra pijama tercihi yapmak isterseniz de yine sitemiz bu konuda da sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyor ve piyasada yer alan çok sayıda marka ile siz değerli hanımları memnun etmeye devam ediyor. Çok sayıda marka var ve site yönetimi olarak bu markaları tek bir çatı altında topluyor, seçim yapmanızı daha kolay hale getiriyoruz. Pijama takımları başlığı altında yer alan çok sayıda ürün arasından sizler de seçimlerinizi yaparak geceyi daha rahat ve daha sorunsuz bir şekilde geçirebilirsiniz. Pijama takımı ve gecelik modelleri ile karşınıza çıkan sitemiz, sezonun en iyi markaları ile çalışmaya devam ediyor ve fiyat konusunda da diğer markalardan bir adım önde olduğunu sizlere en iyi şekilde gösteriyor.

1 2 3 .... 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.